Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość gość
Niestety, to nie jest prowo. Chciałabym, żeby tak było, ale nie jest. Jestem jednak na dobrej drodze, żeby mi przeszło. Muszę po prostu patrzeć na niego tylko i wyłącznie jak na mordercę. Szkoda, że nie ma w Polsce kary śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając fakt, że to psychol :/ ...on jest obleśny. Długi, chudy koleś z twarzą plastusia :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im więcej takich opinii, tym większe szanse, że sama zacznę tak o nim myśleć. Co on w ogóle sobie myślał jak ją zabijał :( Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co dalej czytasz autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiesz ale on ma dziewczynę :P Na Fb poszukaj, chyba jeszcze ma galerie odblokowana i sa ich wspólne zdjęcia Fajna nawet ale facet morderca i psycjol :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znaleźć jego dziewczynę na Fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Miałam nadzieję, że nie będę czytać, ale jednak to robię z przyzwyczajenia. Teraz jest i tak "cisza" jeśli chodzi o artykuły, ale nie wyobrażam sobie co będzie jak zacznie się proces. Nie miałam pojęcia, że ma (miał?) dziewczynę. No właśnie, jak ją znaleźć na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz, że jest już 2 Kajetan P? Co prawda temu nie chciało się palić zwłok i zgłosił się sam, ale myślę, że też może Ci się spodobać :) Teraz pewnie nie zaśniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego miałby mi się podobać? Dlatego, że zabił? To nie o to tutaj chodzi. Ale o zabójstwie jak najbardziej słyszałam. Co się dzieje, Polacy obcinają głowy jak dżihadyści z ISIS :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz poblokowala cały profil haha i usunęła nazwisko hahah Ale screnny jej fot zrobiłam to mogę wrzucić Taka blondynka, nawet ładna i sympatycznie wyglada I najgorsze ze ona nadal z nim jest z tego co mówią znajomi Masakrw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wejdzie na profil na fb kolegi Kajetana z studiów tego Tomka to w poście z 18 litego można wywnioskować ze ona pisała ludziom na fb żeby posty o nim skasowali i zdjęcia tez usunęli żal z laski, tez zdrowo w głowie naj****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś będzie szukał to ta z avkiem z lalka i samym juz imieniem bo nazwisko skasowała haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le lidzie ogarnijcie sie Co ma do tego jego laska Żr tak ja stalkujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokażcie jej mordę :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie klubu z sztuk walki możecie jeszcze poszukać bo razem foty maja Razem na sztuki sali chodzili z ta dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że ciekawa jestem czy wobec niej do końca zachowywał się normalnie. Jestem również ciekawa czy niczego się nie domyślała lub czy nie podzielił się z nią swoim planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o linka do tego klubu sztuk walki, czy jak to się nazywa. Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pa u lina czy jakiś ona tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno pojawi się na rozprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Kajtka załatwi mu niepoczytalność i taka to będzie rozprawa. Zobaczycie. Zreszta On faktycznie może być niepoczytalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać to w jego oczach - spojrzenie obłąkanego człowieka. I porównajcie najnowsze zdjęcia z tymi z początku studiów. Myślę, że on taki się nie urodził, bo kiedyś wydawał się normalny (tak mówili jego znajomi). Naczytał się głupot, dorobił sobie do tego chorą ideologię, wymyślił misję, którą musi spełnić i nieszczęście gotowe. Tak bardzo jest mi szkoda tej Katarzyny i jej rodziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest przystojny, tez o nim czytalam, ale oczywiscie nie jestem zafascynowana jego osoba. Poprostu ciekawi mnie ta ciemna strona ludzkiej natury. I zastanawiam sie jak mozna byc takim idiota zeby zmarnowac sobie cale zycie (i nie tylko swoje). Chlopak mial wszystko, jest mlody, zdrowy, skonczyl studia, ma dobrze ustawiona rodzine, mogl sobie zyc komfortowo i spokojnie. Moj umysl tego nie ogarnia. Na swiecie jest tyle bidnych ludzi, ktorzy nie mieli w zyciu tyle szczescia, osoby na wozkach ktore sie ciesza z tego co maja. Dla mnie to zmanierowany odpadek do szpiku kosci. Pomysl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój umysł też tego nie ogarnia i dlatego ciągle wypieram to ze świadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabo u was z rozumowaniem psychopatów... On zawsze był "odchylony" juz chociażby w gimnazjum (!!) Znam go osobiście wiec wiem. A Togie autorko radzę poważnie sie zastanowić nad sobą. Twoja fascynacja nim nie jest normalna. Pamietam jak imprezowalem dość niedawno z Kajetanem. Osoby jak On doskonale potrafią ukryć swoją "druga" osobowość i uwierz ze nikt nigdy by nie powiedział na niego złego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps: tak nawiasem mówiąc zastanawia mnie co cie w nim tak interesuje? Fascynuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tylko zastanawia (jesli wierzyc mediom) ze on od roku nie mial kontaktu z rodzina. Wiec cos tam nie gralo, moze matce nie podobalo sie jaki prowadzi styl zycia. Tak czy owak, z dnia na dzien nikt nie zostaje morderca. Co innego jak np. maltretowana zona zabije meza w afekcie, a co innego jesli ktos zabije niewinna osobe tak dla wlasnego widzi mi sie. Straszne, nic go nie usprawiedliwia. Pomyslcie sobie co ta dziewczyna przezywala, jak sobie uswiadomila ze to juz koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mnie w nim fascynuje? Wydawać by się mogło, że tylko i wyłącznie wygląd. Z drugiej strony, gdy był na wolności nie podobał mi się zbytnio (możliwe, że stwierdziłam, że jest niebrzydki, nic poza tym). Nie uważam też, że gdyby nie zabił, w ogóle zwróciłabym na niego uwagę na ulicy - najpewniej nawet bym go nie zauważyła. Czy zatem pociąga mnie w nim to, że zamordował niewinną kobietę? NIE! Chciałabym, żeby okazało się, że to jednak nie on (co oczywiście jest niemożliwe). Wniosek? Nie wiem o co mi chodzi i wymyślam sobie problemy. Zamierzam z tym skończyć, usuwam wszystkie zdjęcia z telefonu i przestaję udzielać się w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem. Powodzenia i może Ci minie... Koleś jest skończony, nasze środowisko które miało z nim kontakt w szoku, jego rodzina tez generalnie wszyscy sa w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps; nie wiem czy za bardzo sie dziwie ze On ci sie podoba. Podobał sie wielu dziewczynom na uczelni, ma ogromna charyzmę, dar wysławiania sie ale on raczej nie zwracał uwagi na dziewczyny. Jakby je uważał za grosze albo niegodne jego. Taki typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co mnie w nim fascynuje? Wydawać by się mogło, że tylko i wyłącznie wygląd. Z drugiej strony, gdy był na wolności nie podobał mi się zbytnio (możliwe, że stwierdziłam, że jest niebrzydki, nic poza tym" To ty go wczesniej znalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×