Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość gość
Taak, nie dziwmy sie ze dziewczyna teraz pali sie ze wstydu i zdjęcia z fb usunęła ;D Jak w wierszach Kajetan pisze jak to jej sutki językiem pieści, robi sie twardy a potem jak Cipke liże ;D Ale wstyd ;D Biedna dziewczyna ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps; rozmawiam z autorka wątku? Bo sie gubię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie link. Bardzo proszę, nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jestem autorką wątku, wiem, że miałam tu nie wchodzić, ale trudno. I to ja wklejałam link do wykładu i cytaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz wkleje ten wiersz bo wyświetla mi sie ze za długi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
którędyż, cholera?! D: Powiedz – poznaję wszak z przeszklonych oczu, Że umysł twój znów jak morze zbłąkany – Po jakim się teraz wałęsasz uboczu, Jaką nadzieją szybujesz wezbrany? B: Wróciłem właśnie z obfitego gaju, Łączki dostępnej rannemu promieniu, Gdzie byliśmy już u rozkoszy skraju, Pieszcząc się nago przy cichym strumieniu, Przemienną radość twym sutkom sprawiałem – Tocząc jednego pomiędzy palcami, Drugiego zawsze językiem głaskałem – Drgały dwa skrzepłe śmiałymi harcami, I sam twardniałem pod twoim dotykiem, Podniety celnie trącałaś akordy, Brać się pragnąłem z tygrysim wiedz rykiem, Gotowy pobić miłosne rekordy, Teraz – rebeliant, znów pychą kąsany, Porzucam ciebie i resztę ludzkości, Banalnych zmartwień rozkruszam kajdany, Pełen pogardy dla własnych słabości, Zaraz wkleję cz 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemierzam dzikie górzyste krainy, Nie pragnąc wcale niepokojów końca , Wolę w sobie nieść zawsze lawiny, Zajęte ogniem ginącego słońca, W płaskim szczęściu niechaj inni płużą, Nie dla mnie dzieci i święte nakazy, Lepiej mi srogie lodowce posłużą, Prywatnej tutaj nie znajduj urazy, D: Czy mogę słówko? Buntownik wybaczy, Skoro do wyższej zaliczasz się nacji, Lękam się pytać, co to wszystko znaczy, Czy nie zjemy już razem dziś kolacji? B: Wzdycham ciężko nad swoją głupotą, Słusznie pokpiwasz z nadętych projektów, Wiesz, że mnie nieraz złe moce oplotą, Zrobią igraszką błazeńskich podszeptów, Pójdźmy do kuchni przyrządzić brojlera, Oprószę dzisiaj mięsko pieprzem cayenne, Hiszpański jerez serca pootwiera, Zawołasz głośno, że się dzieje muy bien,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D: Obiecaj skończyć poprzednie marzenie, Chętnie posłucham o biciu rekordu – W zmysłowe mnie wpraw i wilgotne drżenie, A dozwolę ci zjeść mnie w miejsce tortu, Lecz on jej zaraz kieckę zakasuje, Za palcowe wpierw zabiera się sprawki, Potem waginę językiem masuje, Skłonny jeść słodkie w ramach przystawki, Wreszcie do głównej rozkoszy się bierze, Pompuje węża, całując jej uszko, Razem szczytują, ze szczęścia rwąc pierze, Za czym zmachani padają na łóżko, I gdy tak leżał miłością kojony Tytan mu juchą w źrenicę chlasnął, Budząc na powrót niepokój szalony, Aż pięścią Bruno w stoliczek trzasnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niegrzeczny chłopiec z tego Kajtka :d To jest najlepsze " Lecz on jej zaraz kieckę zakasuje, Za palcowe wpierw zabiera się sprawki, Potem waginę językiem masuje, Skłonny jeść słodkie w ramach przystawki, ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci serdecznie :) Nie wierzę w to co czytam. Hahahahaha. Leżę, płaczę i nie wstaję :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie sie :D ;D :D :D Pojechal gruuuuuuuuuuuuubo :D zacne to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie kim była jego dziewczyna, że była godna wielkiego kajetana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz wrzucę cos jeszcze tylko musze odejsc na chwilke od komputera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjecia juz wszystkie skasowala ;( ale jak wroce to zaraz wkleje wiecej kiedy o niej pisal. tzn ''odgarniam z jej twarzy blond dlugie loki'' - a ta dziewczyna miala blond dlugie wlosy z tego co pamietam, ze zdjec. Potem wrzucę bo jutro praca i ide sie myc ;d prysznic i zaraz wrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a wy chyba młode jesteście takie "romantyczne" uczucie... ja sie kiedys kochałam w łzych charakterach z filmu ale teraz w życiu ne spojrzałabym a takiego faceta wiedzac co zrobił wspolczuje obu rodzinom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie chore. Moj kumpel zna go i K.P nie mial zadnej dziewczyny. Mial, ale to bylo dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jego rodzinie nie współczuję, wynajęli mu dobrego adwokata, powinien dostać takiego z urzędu. Bronią gnoja, ja bym się gada wyrzekła, za to co zrobił. Odebrał rodzicom jedyną córkę. Świadomie i celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak..... nie mial dziewczyny :D :D :D :D kto w to uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I co o nim mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewróciłem się o sto osiemdziesiąt stopni, wygłodniały dałem nura między nogi. Chciwie chłeptałem ożywcze soki, różowe panaceum, którego zapachem chciałbym już zawsze okadzać własną sypialnię. Jak to uderzało do głowy! Kolejny instrument wzbogacił melodię, skoro dziewczyna uwolniła mojego k****a; zaczęła go tarmosić, tak spęczniałego, że aż bolał. Czułem już na nim koniuszek ust biedna ta jego dziewcyzna, oj biedna... wspolczuje jej wstydu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BTW - dlaczego taki ynteligent uzywa slow jak ''k***s''? Oj Kajtus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no. Mojego wątku nie mogę na godzinę zostawić, bo tyle się dzieje xD a ja myślałam, że on prawiczek. Pomyliłam się i to bardzo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie ze prawiczek? Dlaczego? Xd 27 lat i prawiczek? Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo prawiczek o wybujałej fantazji w głowie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie kto pisze w tym wątku. Jesteście dziewczyny chore, potrzebujecie pomocy.... Zdajecie sobie sprawę ze fascynuje Was morderca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 w październiku, ale to szczegół :P Dlatego, że myślałam, że nigdy nie miał dziewczyny, bo wszystkich trzymał na dystans. A tu surprise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie zdjecie paluszka Kajetanka? Bedziecie mogly palcowke sobie strzelic, idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy co tu są zauroczeni nim. Minie interesuje co mu odwaliło. Jakie miał motywy. I czy już wcześniej wykazywał dziwne zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to już bardziej taka odskocznia od codzienności niż prawdziwa "faza" jaką miałam 5-7 dni temu. Zawsze czegoś nowego się dowiem, trochę się pośmieję z jego odważnej poezji i tyle. Nie zrobiłam ołtarzyka i nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×