Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość gość
cz. 2 W miarę jednak wojennych postępów Diabelska pycha herosa porywa, Dość mu już bicia człowieczych zastępów, Boga samego do walki wyzywa: „Hej, Gromowładny, tak byłeś tu skory Do łatwych miłostek – czemu teraz grodu Swego nie bronisz, gdy mąż bez pokory Pragnie usilnie twojego zachodu?!” Za znikąd nagle powstałą zawieją Chmur się grzmiące gromadzą kłębiska, Promienie słońca do reszty niemieją, Mocarnej woli posłuszne zjawiska. „O tak już lepiej, najsilniejszy z bogów, I celnie ten pocisk we mnie zanoście, Z niebieskich was myślę strącić progów, W ciętej odrzucić wam piorun ripoście!” Jaki nieba gniew błyskami wrzącego, – Porę zegary wybiły wybuchu – W formę zebrany gromu mknącego Zdławić okrzyki pysznego rozruchu. Zamarły strachem konfliktu dwie strony, Skoro cierpienia gardłu wyrwany wrzask – Płomieniem świętym Kapanej smalony, Żywego stosu promieniący blask. I po coś głupio obrócił ozorem Miast czynić w boju kolejne postępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd masz ten wiersz? ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa juz widzę na jego stronie. Gdzieś mi to umknęło. Wstyyyyyyyd ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wkleiła mi się cz.2 ? cz.2 W miarę jednak wojennych postępów Diabelska pycha herosa porywa, Dość mu już bicia człowieczych zastępów, Boga samego do walki wyzywa: „Hej, Gromowładny, tak byłeś tu skory Do łatwych miłostek – czemu teraz grodu Swego nie bronisz, gdy mąż bez pokory Pragnie usilnie twojego zachodu?!” Za znikąd nagle powstałą zawieją Chmur się grzmiące gromadzą kłębiska, Promienie słońca do reszty niemieją, Mocarnej woli posłuszne zjawiska. „O tak już lepiej, najsilniejszy z bogów, I celnie ten pocisk we mnie zanoście, Z niebieskich was myślę strącić progów, W ciętej odrzucić wam piorun ripoście!” Jaki nieba gniew błyskami wrzącego, – Porę zegary wybiły wybuchu – W formę zebrany gromu mknącego Zdławić okrzyki pysznego rozruchu. Zamarły strachem konfliktu dwie strony, Skoro cierpienia gardłu wyrwany wrzask – Płomieniem świętym Kapanej smalony, Żywego stosu promieniący blask. I po coś głupio obrócił ozorem Miast czynić w boju kolejne postępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę zrobić sobie kawę bo z stresu nic nie mogę jeść xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, przepraszam, dwa razy wkleiłam to samo. Czasami tak po prostu jest, że post mi się nie wyświetla i dopiero za kilka minut go widzę. Tak, to z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a zauważyliście na tym zdjęciu, z zatrzymania jak leży na ziemii to mleko mu sie wylało? XD Na zdjęciu jest wylane mleko. Dopiero teraz to zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On w tym mleku praktycznie leży na zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, jest mleko na zdjęciu. Czyli tak jak mówił facet w wywiadzie który był świadkiem ujęcia Kajetano. Tak sie skupiłam na Nim ze nawet tego mleka nie dostrzegłam. Analizowałam jego kurteczkę, spodenki i stylowy pasek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam to, ale nie od razu. Jejku, coraz bardziej podoba mi się ta kurtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest wniosek? Trzeba kupić te kurtkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajtek bedzie już o 16:00 :D omg.. Ale mi serce wali, mam nadzieje ze moj ojciec (policjant o ktorym mowilam :p) da mi chociaz chwile,zebym mogla z nim pogadac <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leć szybko kupić jakieś bułki i zrób niby herbatę w termosie i jak samolot wyładuje to leć w stronę samolotu a jak bedą chcieli Cie zatrzymać to powiedz ze tata zmęczony po ciężkim locie i Ty tylko na minutkę skoczysz mi zanieść kanapki i ciepła herbatkę xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile jeszcze jest zdjeć z zatrudniania i jeśli sa czy ujrzą światło dzienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze troszkę i Kajtek będzie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Kajetan rozmawia sobie z policjantami. Tzn nie dosłownie rozmawia ale czy np odpowiada im na pytania. Zastanawiała sie któraś z Was nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie dostałam zawału! Znalazłam zieloną kurtkę z pomarańczową podszewką. Ale to nie ta...szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watpię. A jak juz to sa to odpowiedzi pokroju "tak" i "nie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, też o tym myślałam i stawiam na to, że nie odpowiada xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze z nimi rozmawia xd jak myslicie, ojciec pozwoli mi porozmawiac z Kajtkiem? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz mi, że tak się dopytuję, ale Ty masz naprawdę tyle odwagi, żeby wymyślać fejkowych ojców i takie kity im wciskać? :P Dzięki za link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj cie namiary na dziewczyne paluline jak znaleśc na fejsie . Na nk sa wszyscy z jego kl. z imienia nazwiska gdyby co to już pisaloby sie do nich bez jaj.Podajcie konto na fejsie gdzie była ta rozmowa i konto jego laski albo znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le... Co tu sie k***a dzieje?! Zglaszam was na policje! Ićcie sie uczyc gówniary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy iść na miasto bo mam trochę spraw do załatwienia ale nie brde mogła śledzić losów Kajetana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliweczkaxxx
Lol ale mam z was bekę :D Ten cały Kajetan P wygląda jak niepociumana c***a 5 złotych bym za niego nie dała buhahahaha :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat policji był poruszany wczoraj. Zadzwonisz i powiesz: Halo, policja, proszę zamknąć gówniary, którym podoba się taki chłopak. Policja: Dziękujemy Panu! Już jedziemy. I wsadzają nas do aresztu. Później mamy proces i idziemy siedzieć na 25 lat za zauroczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zapiep*****laj sie uczyc :) nikt nam zabronic nie może rozmawiac o kajetanie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ićcie" pozostawię to bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bierdole icdzie do naóki a najlepiej do slównika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×