Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość gość
Nie no, nie zdam egzaminów. W ogóle sie nie uczę przez Kajetana. Aczkolwiek gdyby zrobili test wiedzy o Kajtoso bo bym zdała ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha w telewizji mówią "Kajetan wspominał..." a u mnie w głowie wiadomo co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos moje posty sie nie dodają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sprawy :) Może przeczytałaś więcej artykułów na ich stronie w danym miesiącu i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu takie same przemyślenia miałam! W poniedziałek na jedynce był test z wiedzy o ekonomii. Pomyślałam sobie, że gdyby to był test z wiedzy o K.P. to wygrałabym główną nagrodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo miałam wczoraj jak leciały Barwy szczęścia. Gdziekolwiek to imię się nie pojawia ja myślę o Kajtku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a sa w necie jakieś zdjęcia jak go wprowadzają na podkład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle to przegapiłam 500 postów, ale trudno. Życzę sobie następnych 500 hehe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma (narazie?) Niby jest jakiś filmik nagrywany z oddali ale tam słabo widać, praktycznie tylko widać ludzi jak mróweczki... ;( Ale jak wyładuje to o Jezu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę... co najdziwniejsze nie ma ich nawet na stronie tvp info, na którym to kanale rzekomo go pokazywali... ale nie... oczywiście musiałam włączyć TV 5 minut później :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że w Polsce jest jeszcze jakaś dziewczyna taka jak my, która po prostu nie wie, że ten wątek istnieje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno jest! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge sie doczekać kiedy w koncu bede mogla spotkac sie z kajtkiem na tym lotnisku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale On mnie jara ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak dostępu ;( cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go odwiedzę w więzieniu, ale wcześniej napisze liścik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też :> wszystkie nas 4 (bo chyba tyle nas tu jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja tez nie mogę tego przeczytać...;-/ Tam kolega sie wypowiada, ze Kajetan prowadzi podobno jakaś grę z policja.. Kilka zdań możemy tylko przeczytać ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jakoś niesamowicie poprawił humor fakt ze On kupił nutelle xd Nie wiem dlaczego ale jakoś tak... poprawiło mi to humor. Słodkie tocjest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mi odj*bało, bo szukam tej kurtki. Otworzyłam stronę Poznań city center, patrzę na listę sklepów i sprawdzam ofertę tych sklepów. Wiem już, że na pewno nie kupił jej w sklepie Cubus ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, tez poszukam potem xd Może nawet ja kupie!? Znowu w Tv "Kajek zobaczy ze zrobi sie wokół tego szum" - a ja juz motylki w brzuchu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym mieć jakaś jego koszulkę. Spałabym w niej... To juz przegięcie czy nie? Powaznie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie jakies jego wiersze bo nudno jest na tym lotnisku xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co tutaj piszemy jest tak naprawdę przegięciem. Nie masz więc co się przejmować. You only live once. A taka koszulka to byłaby niezła pamiątka... *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno mówili ze samolot z Kajetanem akurat przeleciał nad Włochami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy przegięcie... Jak sie jest kimś zauroczonym to chce sie mieć kontakt z ta osoba, mieć jakaś cześć ten osoby... Dla mnie to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapaneus cz. 1 Pędzi Kapanej z szaleńczym uporem, Kładąc pokotem tebańskie zastępy, Śmigłu podobnym obraca toporem, Mieląc korpusy na drobne otręby. Jak letnią porą w zajętej stolarni Spod pilnych maszyn sypią się wióry, Tak tu wiórami Tebańczycy marni, Rzężące wokół powiększają chóry. I blaskiem gęstym rozściela się słońce, Tuląc tę łaźnię złocistą kurzawą, Chętny Kapanej po świata przeć końce, Z wojenną wokół niosącą się wrzawą. Dotarłszy wreszcie pod wysokie mury, Pnie się drabiną – młodzieniec zadarty, Mimo pocisków spadającej fury, Wartej najwyżej parsknięcia pogardy. Ze zdobytymi wraz łatwo blankami Na kawały je rąbie ciężkim brzeszczem, I sypiąc prędko kolejnymi parami, Kamiennym siecze Tebańczyków deszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah nie ma chyba więcej jego wierszy upublicznionych ;((( Ale może jeszcze gdzieś wyciekną. A mam taka nadzieje XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×