Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Agent na TVN

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego to takie oczywiste że Hubert jest agentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent to Antek. Udaje że nie umie, nie chce mu się itd. Wiecznie mąci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent to Hubert, to oczywiste :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent to Tamara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Hubert czemu Tamara? Co takiego na to wskazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamara w ogole mnie zaskoczyla ze jest taka inteligentna, w przeciwienstwie do pewnych uczestnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hubert 1000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pierwszego odcinka obstawiam Antka i póki co jeszcze nie odpadł więc raczej sie nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mysle ze Hubert. Antek za duzo psuje, a agent powinien dzialac dyskretnie. Hubert jest inteligentny i latwiej mu niz rozstrzepanemu Antkowi byc agentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem takiej kwestii, czy jeśli Agent widocznie coś psuje, to ekipa wycina takie sceny? Dla mnie wtedy traci to sens bo telewidzowie nie mają na czym się opierać. O ile pamiętam pierwszą edycję, nie było żadnych wycinek i wszystkie późniejsze działania Agenta omawiane w ostatnim odcinku telewidzowie oglądali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak będzie. Pokażą kiedy agent psuje. Będziesz zdziwiona że nie zauważyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak antek moze byc agentem skoro odpadł?? przezciez sylwia mogła go nie przywrócić i co wtedy? nie byloby agenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obstawiam TAMARE, bo jest inteligenta i najmniej podejrzana. Jeszcze sie zdziwicie! Antek jest zbyt ciapaty na agenta i byloby to zbyt oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeedicius
no to wychodzi na to ze agentem jest...Hubert. na tym etapie raczej obydwie osoby które nie są agentami wiedzą już kto nim jest. z tego co pokazało tvn Hubert obstawiam Antka. a Tamara i antek Huberta. zle obstawia tylko agent. pozostała dwójką musi obstawiać dobrze bo inaczej nie doszłoby do finału. wiec Hubert. nawet przy sojuszu Tamary z autkiem. ..gdyby jedno z nich było agentem to drugie juz by to wiedziało. jeśli tvn nic nie wyreżyserował. ..to musi być Hubert bo 2 osoby nie-agenty juz muszą obstawiać dobrze..inaczej nie byłoby ich w finale. koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeedicius
oczywiście chodziło o sojusz Tamary z Antkiem a nie z autkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeedicius
oczywiście chodziło o sojusz Tamary z Antkiem a nie z autkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię wam że syn Grażynki i Kusego może być agentem. Odpadł w pierwszym odcinku. Reżyseria obstawiała na 100% że ta laska go przywróci, żeby nie wyjść na świnię przy grupie, już w pierwszym odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonsnsndnd
no tak ale zakładając że to Antek,Tamara by o tym nie wiedziała? na tym etapie?i w finale Typowalaby Huberta??? przecież w ten sposób nie doszła y do finału? dziwne. albo tvn wszystko reżyseruje i wprowadza w błąd pokazując ze ktoś głosuje na kogoś a faktycznie ta osoba głosuje na kogoś innego. albo agentem musi być Hubert. ..na tym etapie tylko AGENT powinien źle typować. aż dziwne by było żeby albo Tamara albo Antek się mylili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma agenta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiałam się z mierzenia Królika, który (jeśli nie było to reżyserowane ;) ) myślał że jego stopa ma prawie 50 cm :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hubert jakby miesiąc bab nie widział ;) A Królik oczywiście chciał zamawiać alkohol w pociągu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rownie dobrze Agent tez moze byc w sojuszu. I wkreca ta druga osobe, nie musi z nia byc wcale szczery. Zawarli sojusz ale kazde oszukuje drugiego to jest gra. I tak naprawde to ufac tam mozna tylko sobie. Antek moze mowic ze wspolpracuje z Tamara, a jednoczesnie ja obstawiac w tescie. I na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie każda z tych 3 osób jest zbyt oczywista na agenta:D - Hubert - tą osobę od razu na początku odrzuciłam bo był zbyt oczywisty:o Jako prowadzący Milionerów, gdzie musiał niejako grać, dopytywać, zbijać z tropu wydawał mi się niemożliwy jako agent:O - Antek, tak jawnie psuje wszystko, że ta jawność tez powinna go wykluczyć z grona podejrzanych:O Poza tym kwestia odrzucenia go z programu też daje do myślenia nie zostałby przywrócony to nie byłoby wtedy agenta (?) Poza tym pomijając kwestię czy jest czy nie jest agentem wkurza mnie ten chłop jak nie wiem, chamski, arogancki, taki jak ojciec pasztet odpychający, lałabym go po ryju:O - Tamara - niby mądra, niby inteligentna, niby sprytna, ale podkreśla to na każdym kroku:o Oj jaka jestem super, wykazałam się sprytem, o jaka jestem boska, pokazałam, że potrafię, chwalipięta z niej niesamowita:O Może i ma te pozytywne cechy, ale o co o nich tak trajkotać i się przechwalać? Jak to prawda to i bez gadania każdy to zauważy, a ta się prawie spuszcza nad swoja boska osobą:O I to jej chwalenie siebie tez mi nie pasuje żeby była Agentem, zbyt jawne gadanie o tym. I tak jak przy Antku dodam, że wkurza mnie nie tylko to chwalenie i wredny charakter, ale i spływająca tapeta i wielkie kolczyki metr na metr, wygląda zawsze jak choinka albo koń na dożynki:O Rozumiem, że chce dobrze wyglądać, ale zadania są tam jakie s, a ta wiecznie obwieszona, czasem elegancja to styl to to, że ktoś potrafi dostosować ubiór i dodatki do sytuacji, a nie wiecznie obwieszona na jedno kopyto:O żałośnie to wyglądało z wielu przypadkach, ledwo jak na koniu jechała kask ubrała bo taka fryzurę miała i kolczyki:o Aż dziw, ze uszu nie straciła w tym programie, no a wczorajsze "czasem moja sama biżuteria wazy 15kg" to już kropka nad i jej głupoty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giooooooość
gdyby agent był w sojuszu Tamara Antek i wkrętak druga osobę.np Tamara antka podając mu nieprawdziwe info o agencie to przecież Antek noe doszedlby y do finału! na tym etapie oni już muszą wiedzieć kto jest agentem bo by już dawno odpadli...wiec skoro i.tamara i antek wg wczorajszego odcinka obstawianie Huberta (tak wynikało z odp.z pociagu)to agentem musi być Hubert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi wciąż agentem pachnie Antek Takie mam przeczucie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agentem był Hubcio :D Giooooość z 2016.05.11 , szacuneczek za dobry typ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ań wyglądał jakby mu bylo głupio ze wygrał...chyba ogarnia ze gdyby nie Tamara nie byloby go tam tak dlugo. Ale i tak gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lipa. wiedziałam, ż Hubert. To byle tkie łatwe do przewidzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hubert wydawał się zbyt oczywisty. Myślałam że to jednak Antek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałam,że to hubert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×