Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie tabletki na odchudzanie? nie daje rady

Polecane posty

Gość gość

gość dziś [09:38] Jestem na diecie od miesiąca. To znaczy pije tylko wode i zielona herbate, jem pełnoziarniste pieczywo i makarony, ser biały czasem żółty, zupy warzywne. Ćwiczę 4-5x w tygodniu. +spacery z dzieckiem. Jestem rok po porodzie i biorę tabletki anty obawiam sie ze to przez nie nie mogę schudnąć. Mam 164cm wzrostu i waze 57. Chce zrzucić 7 kg ale waga nie drga nic ani centymetry . Może polecicie jakies specyfiki na odchudzanie? Błagam bo juz nie mam sil do swojego wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jedz pieczywa ani makaronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zakładasz 2 tematy o tym samym? Nie istnieją skuteczne tabletki na odchudzanie, które można dostać w aptece bez recepty. Idź do dietetyka, a nie szukaj pomocy w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tyl
jakby tabletki odchudzały to dietetycy i siłownie nie miałyby racji bytu, podobnie kliniki leczenia otyłości itd :) Nie ma tabletek na odchudzanie! Badania sobie zrób i idź do dietetyka, zapisuj wcześniej przez tydzień lub dwa co jadłaś i ile. I nie licz na cud niestety bo tylko dieta i ćwicz dają rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie liczę na cud ale dobrze się odżywiam i ćwiczę a waga ani drgnie...czy to moze być przez tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zdrowo sie odzywiasz, ale przekraczasz bilans energetyczny. Co z tego ze jesz zdrowo jak jesz np.za duzo..nie zdajac sobie zu tego sprawy.podlicz przed pare dni ile kcal w ciagu dnia jesz. Nowoczesne tabletki anty nie wplywaja na wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie Bio Cla i Bio Chrom. Musisz to łykac razem po jednej tabletce każdego codziennie .ja schudłam 12 kg w ciagu 8 tygodni plus dieta oczywiście. Odstaw makarony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale makaronu nietlustymi sosami są zdrowe szczególnie brązowe. Poza tym już dawno lidze kcal i zjadlam około 1200kcal dziennie czyli dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kiedys chcodzilam na siłownie, to zawodowy trener osobisty powiedział mi, ze tabletki na odchudzanie nic nie pomagaja, a po drugie to trucizna. Tyle w tym, temacie. Nie jedz mącznych rzeczy-bo nie schudniesz, o slodyczach to nie wspomne. Kup sobie rower treningowy i cwicz przed tv. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sluchaj tej idiotki, ktora jakis biochrom reklamuje, gowno schudła. Poczytaj jak chrom odklada sie w organizmie, moze ci wlosy nie wypadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram jak najmniej pieczywa nawet wieloziarnistego makarony tak samo, poza tym wazne zebys jadla o tych samych porach, w zadne specyfiki nie wierze one co najwyzej usuwaja wode z organizmu na pewno nie tluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki mogą zadziałać, jeśli stosujemy równocześnie dietę i ćwiczenia. One są po to, żeby wzmocnić bądź przyspieszyć efekty odchudzania. To tak jak odżywki białkowe na budowę masy mięśniowej. Działają, ale w połączeniu z ciężką pracą nikt nie zbudował masy leżąc przed TV i żrąc odżywki. Tak samo jest z suplementami na odchudzanie. Ja stosuję dietę 1500 kcal, codziennie robię ćwiczenia typu brzuszki, przysiady hantle+ 1 godzina rowerka stacjonarnego, 3x w tyg basen i 3x w tyg fitness. Niestety choruję na niedoczynność tarczycy i bez wspomagania opisanym wyżej sposobem jedynie zahamowałam tycie, a chciałam schudnąć. Dlatego łykam bio cla i l karnitynę- za zgodą i pod kontrolą endorynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie sluchaj tej idiotki, ktora jakis biochrom reklamuje, gowno schudła. Poczytaj jak chrom odklada sie w organizmie, moze ci wlosy nie wypadna xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Idiotkę masz w lustrze. I dlaczego mówisz, że goowno schudłam, co? Widziałaś mnie?Zamknij ryj, gruba szmato i idź się nażryj, bo widać glodówka na mózg c***adła.Niczego nie reklamuję, dziewczyna pyta to jej piszę. A włosy jakoś mi nie wypadły. No patrz, cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po miesiącu diety nie można stwierdzić czy działa czy nie. Organizm dopiero się przestawia. Po drugie sporo ćwiczyć. Jakie są to ćwiczenia? Bo pamiętaj, że przy intensywnym treningu budujesz sobie mięśnie, które ważą więcej niż tłuszcz. Czyli pomimo fizycznej zmiany nie tracisz na wadze a w początkowym etapie intensywnych ćwiczeń możesz nawet nieznacznie przytyć. Kolejna sprawa możesz wspomóc odchudzanie np. jedząc codziennie przed posiłkami grejpfruta i z naturalnych środków spróbuj łykać morwę białą. Łykasz dwa razy dziennie. Najlepiej pół godziny przed najbardziej kalorycznymi posiłkami. Makarony, mączne dania nie są powodem tycia. Trzeba tylko pamiętać o tym , że makarony muszą być al dente i bez ciężkich kalorycznych sosów. Tak samo pieczywo ciemne z cienką warstwą masła 82% i pieczonym schabem. Przy intensywnych ćwiczeniach nie możesz za bardzo ograniczać jedzenie. Dziennie powinnaś spożywać około 500 kalorii mniej. Zbyt dużo ograniczenie kalorii spowoduje tylko zmęczenie a metabolizm organizmu jeszcze bardziej spowolni. Radzę: spróbować morwe białą, zacząć pić herbatę czerwoną, jeść grejpfruty. Zwiększyć intensywność treningów. Zwykły spacer pomoże tylko w dotlenieniu organizmu. To muszą być szybkie marsze żeby był efekt. Ubierasz się lżej do pogody, wygodne buty i szybki marsz. Musisz się porządnie spocić. Ja jestem w trakcie odchudzania wzrost 157 waga początkowa 54 kg. Teraz waga powoli idzie do dołu. Ja byłam u dietetyka, chodziłam na siłownie i niestety wszędzie mówili mi jedno, że to waga biorąc pod uwage bmi prawidłowa. A wtedy jest o wiele ciężej zrzucić wagę i trwa to kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklej swój przykładowy jadłospis Może jesz za dużo lub za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tym makaronami razowy.pełnoziarniste są zdrowe i wcale nie tuczace 2 razy w tyg z sosem szpinakowym pycha Zdrowo i malo kalorycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesz za malo!!! 1200 kcal... na bank zwolnil ci metabolizm, bo nie dostarczasz odpowiedniej ilosci jedzenia. A organizm co dostanie, to nie spala..ale odklada! dlatego nie chudniesz! Zeby organizm mogl spalac..musi miec co spalac. Oczywiscie trzeba miec ujemny bilans ...ale ty masz bilans ujemny za duzy..skoro jesz tylko 1200 a do tego uprawiasz sport. Organizm doslownie broni sie przed zrzuceniem kilogramow.! jesli bedziesz tak dalej robic, to nie schudniesz..a wrecz przeciwnie, zaczzniesz jeszcze tyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrunoUno
Zastanów się dwa razy zanim zaczniesz brać jakieś tabletki,które niby cudownie cię odchudzą.Jak dla mnie Twój problem wynika z nieodpowiednio dobranej diety oraz mało wydajnych treningów.Jesli zależy Ci na tym aby zdrowo schudnąć zajrzyj na geneticlab.com bo może takie badanie DNA da Ci odpowiedź co i jak powinnaś robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dla mnie to jest idealnie. Nie jestem glodna bo jem co 3h. Śniadanie : Kromka chleba pelnoziarnistego/jak nie ma to zwykly z twarogiem +zielona herbata z lyz cukry II śniadanie : Owoc/sok warzywno owocowy bez cukru Obiad :zupa warzywna z ryzem/makaronem/ makaron ze szpinakiem/pomidorami Podwieczorek :owoc/serek Kolacja to co ba obiad albo jajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie szybki spacer 05h-1h + rozgrzewka, 10min cardio, 10min boczki +przysiady i brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze te z tasiemcem? podobno skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie liczę na cud ale dobrze się odżywiam i ćwiczę a waga ani drgnie...czy to moze być przez tabletki? xxx autorko najwyrazniej robisz za mało i zywienie masz złe co konkretnie cwizysz?opisz swoje treningdi co konkre3tnie jesz i na jakiej podstawie wyliczyłas sobie niby te 1200 kcal liczenie kcal jest bardzo trudne-wazysz np jabłko przed zjedzeniem i po zjedzeniu ogryzek i odejmujesz sumę ? nie? no własnie tez tak nie robiłam-poszłam do dietetyka i zeby dokładnie wyliczyc kcal kazał mi własnie tak wazyc wszystko a nie zaklaqdac ze jedno jabłko to tyle i tyle kcal, jedna bułka, ile makaronu jesz?wazysz go? podejrzewam, że nie wiec nie pisz , ze jesz 1200 kcal bo to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że około 1200kcal bo mam aplikacje. Na pewno więcej nie jem.nie jem dużych posiłków. Na kolację czy śniadanie jedną kanapka, jeden owoc. Jedynie na obiad jem około 250g na porcję. Pisalam wcześniej moje treningi : 1.5min rozgrzewa 2.15min cardio 3.10min boczki 4. Brzuszki,przysiady 5.rozciąganie. Wszystko 4-5x w tygodnoiu Śniadanie:kanapka z ciemnym chlebem i twarozkiem\czasem z jasnym jak nie mam ciemnego II śniadanie owoc Obiad makaron że szpinakiem\z pomidorami\inny sos \zupy warzywne\nalesniki czasami Po obiedzie raczej nie jem albo mało. Jakiś owoc\herbata\kanapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ćwiczenia nie są dobrze dobrane. Trening cardio powinnaś wykonywać przynajmniej 30 minut żeby były efekty. Po pierwsze chcesz zrzucić trochę kilogramów. A twój trening co najwyżej powoduje wyrzeźbienie ciała. Spróbuj zastąpić swoje treningi i np. trzy razy w tygodniu robić trening interwałowy z melb lub chodakowską. Melb ma treningi na każdy dzień tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesz za duzo wegli a za malo bialka. Na obiad kurczak + warzywa zamiast makaron z sosem. Weglowodany to zawsze cukry a te lubia sie odkladac i tyle. Na 2 sniadanie nie pij soku to same cukry zjedz talerz zupy warzywnej albo jajko. Owoc na podwieczorek to tez marny pomysl bo owoce jesz max do 14 to tez same cukry. Za duzo weglowodanow czyli cukrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie robię trening cardio z mel b 15min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem za dużo węglowodanów tylko nie bardzo rozumiem gdzie ich jest najwięcej :( jeśli makaron będę jadła max 2x w tygodniu może być ok? Jeszcze jest taki problem że nie jadam mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×