Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klawy77

Sprawdz, czy masz bardzo kosmate mysli:D

Polecane posty

Gość gość__Ada
Klawy dokładnie było jak napisałeś. Kiedy mam zimne stopy wsuwam je między nogi męża. Najpierw podskoczy, a później odwraca się i całą mnie przytula :-D Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość__Ada
A raczej miłego wieczoru :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ada🌼, no cos Ty, glaskalas myszke?:P Moja zonka robi to samo Co Ty ze stopami, czasami ma zime rece i wtedy lapie mnie za 'ptaszka':D, zeby zagrzac sobie raczki;)...takie to sa kobiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze gosci:D, fajnie ze tu zagladneliscie, mozecie takze zostawic Wasze odczucia:D, co Was kreci, jakie macie doswiadczenia w temacie sexu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość__Ada
Kazda myszka lubi głaskanie ;-) A za ptaszka lubię złapać kiedy go budzę. Jednocześnie całuje za uchem a po chwili drażnie ucho językiem i delikatnie podgryzam. :-D. A za taką pobudkę mam pyszną kawę do łóżka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada masz siostrę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Le       Troll
kręcą mnie homoseksualne uciechy :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość__Ada
Nie mam siostry. Dlaczego pytasz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_g
Cześć... Jest tu ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, za gryzienie uszka kawy u mnie bys nie dostala:D, dobrego masz faceta, ja chcialbym cos wiecej i odwdzieczylbym sie nie tylko kawa do lozka:D...ale calym sniadaniem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość__Ada
Hej Klawy :-) Opisz dokładnie ze szczegółami co musiałabym zrobić za śniadanko do łóżka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ada 🌼chcesz ze szczegolami? :)ale to wlasnie te szczegoly naleza do Ciebie :D ile mozesz dac aby dostac sniadanko? Zwykle nie wymagam wiele, bo lubie dawac przyjemnosc partnerce :D. Lubie czuc kobiece dlonie na penisku :D, moglalabys pobawic sie nim, zblizyc usta abym poczul cieply oddech Twoj, poczula bys jak rosnie w Twych ustach a ja odplywam. Widok twardego penisa budzi w Tobie ogromne pozadanie, pragniesz aby Cie wypelnil, a wtedy ja biore Cie... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiatr odnowy :) Się by przydał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klawy 🌼 Hmm lubisz kiedy Twoje napięcie rośnie w ustach kobiety? Kiedy go drażni i bawi się nim językiem, wkłada go głęboko do ust i ssie tak, żeby nie zmarnować ani jednej kropli i jednocześnie jeździ paznokciami po torsie? Łodzie Ty jeden :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wyszło 73% :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :-) Uwielbiam czarne ponczoszki i nie tylko je nosić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywiazala bys mnie aby mnie wykorzystac?:D ale wtedy nie moglbym zajac sie Twoja muszelka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno masz bardzo delikatne dlonie i pazurkami stymulowala podniecenie:D, Ty takze bys odczuwala przyjemnosc widzac podniecenie partnera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywiązała bym Cię do łóżka. Zaczełabym szukać językiem czułych miejsc. Myślę, że szybko uwolnił byś się i wtedy to Ty byś mnie wykorzystalł:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurki zawsze mam długie. Czasem zmieniam się w drapieżną kotkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wykorzystalbym Cie :D tylko zajalbym sie Twoim cialem, kazdy centymetr calowal, wachal Twoje wlosy, pochylil sie nad Twoje piersi aby zmierzac do Twej najskrytrzej intymnosci. Poczuc goraco Twojego wnetrza,ujrzec jak kropelka podniecenia pojawia sie na Twojej muszelce, paluszkiem delikatnie masowac az Twoje cialo bedzie rozgrzane do czerwonosci. Zblizyc usta i poznac smak Twego podniecenia:Da wtedy... http://49.media.tumblr.com/6de5891ef9fd4564fa299370736211ad/tumblr_nsh2u2wD1f1tc7xxmo1_500.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada pewnie zajmuje sie swoim facetem:D i dobrze, kochajcie sie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie tu jeszcze jakaś akcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klawy77 wczoraj Ada pewnie zajmuje sie swoim facetem i dobrze, kochajcie sie a ty swoją żoną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... a wtedy mój oddech staje się szybszy nierówny, oczy błyszczą, lekko unosze biodra moje ciało drży, a każdy centymetr krzyczy chce Ciebie teraz natychmiast! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbym abys usiadla na nim i centymetr po centymetrze wypelniala swoja goraca c**eczke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×