Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klawy77

Sprawdz, czy masz bardzo kosmate mysli:D

Polecane posty

trzymam Cie za d**eczke aby ta chwila byla wiecznoscia:D chce widziec jak przenika cie dreszcz podniecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze ciala splataja sie w milosnym uscisku, powolutku galopujesz na rumaku ktory wbija sie w Twa cipcie glebiej i glebiej az w gardle go czujesz:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz i zona beda przeszczesliwi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twe piersi faluja a sutki stwardnialy i domagaja sie pieszczot, pochylasz sie abym mogl skosztowac tego owocu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidze jednego. Owszem. Miej sobie zone. A ty meza. Ale k***a nie piszcie tutaj o nich, a za dwie strony sie nie p********e. To niesmaczne. Zatrzymajcie to dla siebie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusząca propozycja :-D Śniadanie jem ok godz 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po porannym brykaniu nie jestem pewien czy sie wyrobimy na 12:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
abyś nie pokasował edycją :D ada_a dziś ..... a wtedy mój oddech staje się szybszy nierówny, oczy błyszczą, lekko unosze biodra moje ciało drży, a każdy centymetr krzyczy chce Ciebie teraz natychmiast! Zgłoś› ada_a dziś Zgłoś› Klawy77 dziś chcialbym abys usiadla na nim i centymetr po centymetrze wypelniala swoja goraca c**eczke Zgłoś› Klawy77 dziś trzymam Cie za d**eczke aby ta chwila byla wiecznoscia chce widziec jak przenika cie dreszcz podniecenia edytowano dziś Zgłoś› ada_a dziś Oj robi się niebezpiecznie Zgłoś› Klawy77 dziś nasze ciala splataja sie w milosnym uscisku, powolutku galopujesz na rumaku ktory wbija sie w Twa cipcie glebiej i glebiej az w gardle go czujesz Zgłoś› gość dziś Maz i zona beda przeszczesliwi. Zgłoś› Klawy77 dziś Twe piersi faluja a sutki stwardnialy i domagaja sie pieszczot, pochylasz sie abym mogl skosztowac tego owocu Zgłoś› gość dziś Nienawidze jednego. Owszem. Miej sobie zone. A ty meza. Ale k***a nie piszcie tutaj o nich, a za dwie strony sie nie p********e. To niesmaczne. Zatrzymajcie to dla siebie. Zgłoś› Klawy77 dziś Masz ochote na wiecej? Zgłoś› ada_a dziś Nie powiem, bo się wstydzę Zgłoś› Klawy77 dziś napisz do mnie na priv , tam nie bedziesz sie wstydzila Zgłoś› Klawy77 dziś A sniadanko chcesz do lozeczka? Zgłoś› ada_a dziś Kusząca propozycja Śniadanie jem ok godz 12. Zgłoś› Klawy77 dziś Po porannym brykaniu nie jestem pewien czy sie wyrobimy na 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klawy77 2016.03.02 Jestesmy , ale wieczorem, bo obowiazki trzeba wypelnic Klawy77 2016.03.02 Ada, za gryzienie uszka kawy u mnie bys nie dostala , dobrego masz faceta, ja chcialbym cos wiecej i odwdzieczylbym sie nie tylko kawa do lozka ...ale calym sniadaniem Zgłoś› ÐUPA SMOFA 2016.03.02 ÐUPA SMOFA ÐUPA SMOFA gość__Ada 2016.03.02 Hej Klawy Opisz dokładnie ze szczegółami co musiałabym zrobić za śniadanko do łóżka Zgłoś› Klawy77 wczoraj Hej Ada chcesz ze szczegolami? ale to wlasnie te szczegoly naleza do Ciebie ile mozesz dac aby dostac sniadanko? Zwykle nie wymagam wiele, bo lubie dawac przyjemnosc partnerce . Lubie czuc kobiece dlonie na penisku , moglalabys pobawic sie nim, zblizyc usta abym poczul cieply oddech Twoj, poczula bys jak rosnie w Twych ustach a ja odplywam. Widok twardego penisa budzi w Tobie ogromne pozadanie, pragniesz aby Cie wypelnil, a wtedy ja biore Cie... Klawy77 wczoraj Ida cieplejsze dni , i powieje erotyka ada_a wczoraj Hej Klawy Hmm lubisz kiedy Twoje napięcie rośnie w ustach kobiety? Kiedy go drażni i bawi się nim językiem, wkłada go głęboko do ust i ssie tak, żeby nie zmarnować ani jednej kropli i jednocześnie jeździ paznokciami po torsie? Łodzie Ty jeden Klawy77 wczoraj Witaj Ada , jakie ladne nogi , do takich mam slabosc ada_a wczoraj Dziękuję Uwielbiam czarne ponczoszki i nie tylko je nosić Klawy77 wczoraj Przywiazala bys mnie aby mnie wykorzystac? ale wtedy nie moglbym zajac sie Twoja muszelka Klawy77 wczoraj Na pewno masz bardzo delikatne dlonie i pazurkami stymulowala podniecenie , Ty takze bys odczuwala przyjemnosc widzac podniecenie partnera ada_a wczoraj Przywiązała bym Cię do łóżka. Zaczełabym szukać językiem czułych miejsc. Myślę, że szybko uwolnił byś się i wtedy to Ty byś mnie wykorzystalł ada_a wczoraj Pazurki zawsze mam długie. Czasem zmieniam się w drapieżną kotkę Klawy77 wczoraj Nie, nie wykorzystalbym Cie tylko zajalbym sie Twoim cialem, kazdy centymetr calowal, wachal Twoje wlosy, pochylil sie nad Twoje piersi aby zmierzac do Twej najskrytrzej intymnosci. Poczuc goraco Twojego wnetrza,ujrzec jak kropelka podniecenia pojawia sie na Twojej muszelce, paluszkiem delikatnie masowac az Twoje cialo bedzie rozgrzane do czerwonosci. Zblizyc usta i poznac smak Twego podniecenia a wtedy... http://49.media.tumblr.com/6de5891ef9fd4564fa 299370736211ad/tumblr_nsh2u2wD1f1tc7xxmo1_500.gif edytowano wczoraj Klawy77 wczoraj Ada, jak mozesz tak sama sobie robic bezemnie Klawy77 wczoraj Ada pewnie zajmuje sie swoim facetem i dobrze, kochajcie sie edytowano wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klawy77 2016.03.01 Hej Ada , no cos Ty, glaskalas myszke? Moja zonka robi to samo Co Ty ze stopami, czasami ma zime rece i wtedy lapie mnie za 'ptaszka' , zeby zagrzac sobie raczki ...takie to sa kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rocznik 77 stary chujek pisze,że ma żone a laska mu na c***a włazi i skacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mieć żone. Ale po co przy szmacie sobie nią ryj wycierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ona szmata, a on to co też szmata w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On to szmata do kwadratu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to klawy ma żonkę a ada męża? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szach i mat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sie bawicie:D, bo ja jeszcze tak sie nie ubawilem:D:D naiwniaki:P Czy jest mozliwe ze sam ze soba pisalem:D? Oczywiscie:classic_cool: Czy mozna zalozyc mase nowych nickow:D? Oczywiscie:classic_cool: Wiec juz idzcie spac naiwne dzieciaczki:D...jak latwo was wkrecac:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klawy głuptasku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wkręciłeś nas że sam ze sobą pisałeś straszną żonkę musisz mieć w takim razie że tak się tutaj bawisz :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy ignoruj to, nie warto.Mnie też to bawi. :-D Przeszkadza komuś, że bawimy się słowem. Za chwilkę zmykam spać. Fajny z Ciebie facet.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał,ze żona super, a wyrywa. D**ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to taka zabawa może żona,Klawego niech poczyta. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×