Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klawy77

Sprawdz, czy masz bardzo kosmate mysli:D

Polecane posty

Gość gość__Ada
Mmm rozmarzyłam się trochę ;-) A tak na marginesie to gdzie jestem rozczochrana? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzy nozkami:P, trzeba przyglaskac:D X Aniolku, czasami mamy bardziej kosmate mysli:D, niz faktycznie zrobilibysmy w realu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość__Ada
A dla odmiany może Ty powiedz jak wyglądasz? Hmm;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Fantazje zawsze dzielimy na dwie kategorie. Pierwsza to te, do których realizacji dążymy, a druga to pragnienia, które jedynie pragnieniami powinny zostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
w tym pierwszym 51 a w drugim 85 na 100 pkt.:D Myślę ze ten drugi jest jednak bardziej wiarygodny-ten pierwszy trochę dla dewiatów :D np. pytanie o okres, czy seks ze zwierzętami, orgie itp. :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku, idz na calosc:D, zeby nie zalowac minionych lat, ale tez badz rozwazna, aby nie narazac zdrowia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość__Ada
ha ha w mojej wyobraźni wyglądasz jak na zdjęciu profilowym;-) A między nóżkami dobrze wiesz jak jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angel to wyhejtowana Imperium uzależniona od pisania głupot na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad mam wiedziec jak nie widzialem:(, moge wierzyc jedynie na slowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Klawy77 dziś to prawda.:P:P Np powiedziałam komuś ze podnieca mnie trójkąt 2 facetów+kobieta, ale tez np dwie kobiety+jeden facet. :P I mimo ze trochę kreci mnie taka myśl to wiem ze w realu nigdy bym tego nie zrobiła i nie chciała zrealizować bo to nie dla mnie, a kobietę która dotknęłaby mojego faceta pobiłabym zaraz po tym jak zlałabym jego.:D Jestem strasznie zazdrosna.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Klawy77 dziś hey. 🖐️ Fajny test,ale i bez niego wiedziałam ze jednak jestem zboczona. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeczna, walcz o swoje i chociaz sie nie zuzywa:D, to jednak dobrze miec swoja wylacznosc:P X Fajnie ze wpadlas do mnie na topik, bo fantazja jest od tego aby bawic sie:D...na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Idę tyle na ile mam ochotę ;) Wolę nie wiedzieć co miałeś na myśli pisząc żebym zdrowia nie narażała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Klawy77 dziś nie-niektóre fantazje zawsze pozostaną fantazjami. :P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o ludzi ktorzy sex uprawiaja z byle kim, byle jak i lapia chorobska:O. Ja nigdy bym tego nie zrobil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do innych to sie nie przyznam nawet na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Klawy77 dziś tez nie rozumiem takich ludzi.:o w ogóle akceptuje seks tylko z kimś do kogo coś czuje-mimo ze mam duzy temperament.:P A tych co bzykają sie z byle kim-ich sprawa, ale nie chcialabym mieć chłopaka z dużym "przebiegiem"-dlatego może i lepiej nie wiedzieć ile było ich wcześniej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
musze lecieć spać. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeczna, ja nie wiem jak to jest miec kilka partnerek bo mam jedna jedyna:D, wiem ze ludzie czasami maja trudnosci z dopasowaniem sie do drugiego, stad zmieniaja partnerow i wydawalo mi sie ze moze to nie jest takie istotne ilu partnerow bylo, jak wazna ksiazeczka 'szczepien', aktualna ksiazeczka 'szczepien':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Możesz być spokojny Klawy ;) Jedynie na forum czasem zdarza mi się zabłądzić byle gdzie i pogadać z byle kim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada cialko wykapala i swoja myszke poglaskala:P W lozeczku lezy z pupcia golutka i oczeta zamyka powolutku:D Czas juz zmykac pod kolderke Aby wtulic sie w partnera lub partnerke. Dobranoc wszystkim🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma opcji dla homo w tym pierwszym :D tak to 55 i 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zboczony w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×