Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klawy77

Sprawdz, czy masz bardzo kosmate mysli:D

Polecane posty

Gość gość
Klawy 77 podobno ****ałeś 4Imperium?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa, ty masz wyobraznie duzo bardziej pojemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczna foczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny🌼, chlopaki🖐️, z pewnoscia zabiegani jestesci ostatnimi przygotowaniami:), tez mam wiele spraw do zrobienia i jeszcze ostatnie zakupy. Teraz mykam i milego dnia dla wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie mam ten sam problem co Ty Klawy...Jak zyc jak zyc pytam?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wlasnie mam ten sam problem co Ty Klawy...Jak zyc jak zyc pytam?smutas.gif X Jak Ci pomoc gosciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jak sobie radzisz z tym, ze nie wszystkie Twoje fantazje sa zaspokajane przez zone? Rozmowy na forum pomagaja? To mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze, ale nie teraz, bo juz prawie z domu wychodze. Jak wroce to napisze.:) Tymczasem trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki, to czekam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, hejterka żonka nie zaspakaja temu wylewa swoje frustracje na forum ubliżając kobietom :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klawy masz 39 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Napisz jak sobie radzisz z tym, ze nie wszystkie Twoje fantazje sa zaspokajane przez zone? Rozmowy na forum pomagaja? To mnie dobija X Zawiazalem sobie na supelek:D...zeby nie stracic glowy. Masz racje, pisanie na forum jest jakas odskocznia, ale jest jeszcze cos istotniejszego, czego nie pisalem o sobie na forum. Realizowanie swoich fantazji wirtualnie jest dla mnie powstrzymanie sie od zdrady. Tym bardziej ze zona wie o moich potrzebach i fantazjach, pozwala mi przesiadywac wieczorami piszac z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Klawy masz 39 lat? X Nie, jestem starszy:D...troszeczke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka klawego
I nie jest zazdrosna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma mnie pod reka, mozemy robic to realnie gdyby tylko chciala realizowac moje fantazje:D, mysle ze taki uklad jest duzo lepszy niz robienie cos poza plecami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka klawego
I tak jest wyrozumiała Klawy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, czasami jest zazdrosna;) i mowi 'powiedz mi cos cieplego, cos milego':D, i juz jest spokojniejsza, jeszcze przytule, wezme za cycka:P, no mowie Ci tez byla bys szczesliwa niz zazdrosna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Fanko, ze zaspokoilem Twoja ciekawosc:D, jak masz jakies pytania, pytaj:), wszystko Ci powiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka klawego
A zgodziłaby sie na trójkąt? Też by mogła kontrolować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egon, klawo jak cholera :) 🖐️ Jako jedyny zdajesz sobie sprawę, że najlepsze scenariusze pisze własne życie ;) Na deszczowe nudne dni, to wyśmienita alternatywa. ;) Aż chce się wbić w bambosze i dołączyć do tego radosnego grona. Pozdrawiam :) 🖐️ x Tak z ciekawości się zapytam, nie widzieliście tu przypadkiem Elyty Kafe? :D :D :P :P Retoryczne ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka klawego
Wszyscy gotują Nowy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, nie widzialem, a moze widzialem ale nie wiedzialem ze to ona:D X Fanko, na trojkaty sie nie zgadza, ale ja chyba bym sprobowal z dwiema kobietami;), nie, oczywiscie zartuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ja tu czekam pol dnia na odpowiedz a tu prosze taka rada :p Twoja zona jest bardzo wyrozumiala Klawy. Pewnie sprawdza Cie po cichu czy aby nie przeginasz:p Ja nigdy bym nie zdradzila, ale tez nie wiem czy akurat Twoja metoda bedzie dobra dla mnie. Jednak sa rzeczy ktorych czlowiek chce sprobowac (jakos wcale nie az tak zboczone jak czytam niektorych fantazje) a tu ciagle nie i nie i nie. Ehh jak zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Ci pisalem ze sa rzeczy o ktorych nie pisalem na forum:D, i nie napisze. Chcesz wiedziec dlaczego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm domyslam sie :) ale napisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×