Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klawy77

Sprawdz, czy masz bardzo kosmate mysli:D

Polecane posty

Cześć Romantyczny :-) Też lubię wiosnę, a jeszcze bardziej lato, smażyć się na słoneczku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Ooooo jaka szkoda, że dopiero teraz zdołałam zagladnać tutaj bo od razu się cieplej u mnie zrobiło jak te promyczki od Klawego doleciały:) Ada juz się doczekać nie mogę żeby na leżaczku się wygrzac....może jakieś Malediwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewciu skarbie co masz na sobie:D klawy w pracy to może byśmy pobaraszkowali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewcia ma chrapkę na klawego a nie na ciebie🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkaaa
To ja nawet nie przypuszczałam że zwycięzca ma takie branie👄 a tak w temacie to nie wiem co o tym sądzić...bo w tym drugim teście miałam wynik 77:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Cześć gościu....ja niestety też w pracy. Na sobie jak zwykle czarna koronkowa bielizna pod tradycyjnym urzedowym uniformem. Czasem jak prowadzę biznesową rozmowę to zastanawiam się czy bym więcej nie ugrała jakby rozmówca o tym wiedział. Pobaraszkować zawsze przyjemnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E_wcia do szczęścia dużo nie potrzebuje wystarczy leżaczek w moim ogródku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochana Ada👄 Kochana Ewa👄 Kochana autorka👄 Goscie🖐️, Was nie bede calowal:D Ada, prawie tak samo napisalas jak ja:D, czyli nutki do podusi, jesli nie widzialas mojego wpisu a napislas podobnie:), to znaczy ze znamy sie bardzo dobrze:P, i reagujemy podobnie::classic_cool: X Ewcia, super musisz wygladac w swoim mundurku:D, a jeszcze fajniej bez mundurku:P. Pytalas o kroliczki, wiec pokaze Ci co robia kroliczki:D, one sie tak bawia zeby im ogonki nie zmarzly:D https://cdn.makeagif.com/media/11-19-2015/HDZCaH.gif X Autorkaa, ciesze sie ze zajrzalas na moj topik:D, ta cyferka to musi byc jakies:D...przeznaczenie?;) Tak sie ciesze dziewczyny, ze zagladacie na moj topik, ze czujecie sie tu dobrze:D, bede sie staral kazdej z Was poswiecac nalezyta uwage i nikogo nie zaniedbywac:D, mam nadzieje ze nikt nie bedzie o nikogo zazdrosny:), moze ktos sympatyczny tez bedzie sie chcial do nas przylaczyc:D X Dziewczyny, takie mi scenki przed oczami biegaja:D, jak poczytalem jaka bielizne lubicie:P http://giant.gfycat.com/HardtofindMarvelousBobwhite.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy, a ja ciągle myślę, że te cyferki to Twój wiek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Siemanko miałemu towarzystwu. Właśnie z pracy zjechalam...ale miałam maratonik dzisiaj!!! Klawy taki mily z Ciebie gospodarz że trudno się oprzeć żeby tu nie zagladnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Ada ten leżaczek u Ciebie w ogródku....miodzio!!!! TYLKO SŁOŃCA CHCĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, skad wiedzialas ile mam lat:D, stanowczo za duzo minie znasz, i mozesz to wykorzystac:P, do swoich celow:classic_cool: X Post wyzej doedytowalem jeden link:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy, a czy my przypadkiem nie spotkaliśmy się już? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Mi też nie wyświetla niestety. Właśnie wyszłam z wanny i czuję się jak nowonarodzona. 77???? Piękny wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Ooooo widzę!!!! Moje pończoszki i i paseczek.....co ty jasnowidz czy coś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię taką bielizne zwłaszcza czarną tylko ponczochy częściej zakładam samonośne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przedtem wzialem prysznic:D, ale odlozylem na miejsce:classic_cool:, teraz siedze w samym szlafroczku bez bielizny, balsamem nawilzylem cialko, aby jakos dociagnac do 100:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
77 dziadek?? chyba nie poważny jesteś ;-) Mój mąż jest starszy od Ciebie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie kobiety noszace ponczoch samonosne:D, bo mozna uzyc jeszcze do czegos innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpiel tak szybko? Ja lubię wylegiwać się w wannie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
O proszę.....to ciekawa jestem do czego jeszcze te pończoszki. Mój miły czasem lubi mnie nimi przywiązywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×