Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Anonimku, daruj sobie wklejanie tych linków. Nic nie pokrywa sie z rzeczywistością a stwierdzenie ze prokuratorzy chronili Kajetana mnie rozwala. Napisał to jakis osial szukacy sensacji i chcący siać zamęt. Szkoda ze owa osoba nie zdaje sobie sprawy takich problemów moze sobie narobić takimi oskarżeniami odnośnie prokuratorów... Głupich sie nie sieje jak widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie pokrywa sie z rzeczywistoscia ?a skad ty to wiesz jaka jest rzeczywistosc ? ta... rzeczywistoscia jest pewnie to co sama sobie ubzduralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Gdyby motywem zabójstwa było uczucie, kłótnia to wszystko wyglądałoby inaczej. Nie targalby jej ciała przez miasto i prawdopodobnie od razu zgłosił sie na policje. Tak jak ten pijany menel który zamordował swoją kobietę kilka dni później. Tymczasem on to zrobił na zimno bez emocji. Ob/sr/ał się dopiero gdy plan wziął w łeb ....bo krew sie lala z torby bo sąsiadka go widziala. On do pewnego czasu działał w sposób metodyczny i zaplanowany. Ja uważam że chciał ją zjeść. Przynajmniej jego wielowątkowa twórczość na to wskazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prędzej by sie obrzygal niz ją zjadl. To są tylko medialne bajeczki...nikt tak naprawde nie wie co tam sie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tez nie wiesz wiec nie badz taka pewna. Wszystkie dowody zaprzeczaja twojej teorii, ale trzymasz sie jej jak glupia i nic do ciebie nie dociera i jeszcze twierdzisz ze to ja nie rozumiem. Z kim ja rozmawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma prawo miec swoją teorie. I to jest wlasnie moja, więc fajnie by bylo gdybys ją uszanowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szanuje glupoty i zaprzeczania widocznym dowodom, wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimku, wiesz w ogóle na jakiej zasadzie działa prokuratura w Polsce? W dzisiejszej dobie dostępu do informacji wstyd pisać rakie rzeczy, ignorancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasza fascynacja tym czlowiekiem odnosi sie tylko i wylacznie do jego wygladu (watpliwego) i statusu spolecznego. Sam fakt, ze na okraglo podkreslacie jego inteligencje, wiedze i zainteresowania swiadczy o tym, ze same jestescie malo obyte i oczytane. Bo przebywajac na codzien w srodowisku, gdzie takie cechy naleza do normalnosci ma sie zupelnie inne spojrzenie/perspektywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jaki on ma starus społeczny? Bo niezbyt rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Yennefer nie sądzę żeby się obrzygal. jego zainteresowanie kanibalizmem wykraczało poza przyjęte normy. U niego to była fascynacja. Wielokrotnie o tym pisał i było to publikowane. Kto czytał ten wie. Nawet jeśli go poznałaś tak jak pisałaś kilka dni temu, to nie był ten sam człowiek. Moim zdaniem cierpi na poważne zaburzenia bo obraz jego kreują media i znajomi to są same sprzeczności ..sami oceńcie : Kajetan wielbiciel przyrody...i dręczyciel zwierząt. ..Kajetan ciepły ,swój chłop.... i arogancki mruk..... Kajetan uprzejmy dżentelmen. ..i brutalny bezwzgledny morderca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie ma zadnych zaburzen psychicznych. Kajetan poprostu gra. Jak myslicie,czemu nie chce brac udzialu w wizji? Bo nie wytrzymalby tego psychicznie. On tylko udaje takiego chojraka a tak naprawde żaluje tego co zrobil. Szkoda ze nikt mu nie pomogl...wszyscy widzieli jego zmiane mimo to nie zareagowali na to..poprostu to olali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie ma zadnych zaburzen psychicznych. Kajetan poprostu gra. Jak myslicie,czemu nie chce brac udzialu w wizji? Bo nie wytrzymalby tego psychicznie. On tylko udaje takiego chojraka a tak naprawde żaluje tego co zrobil. Szkoda ze nikt mu nie pomogl...wszyscy widzieli jego zmiane mimo to nie zareagowali na to..poprostu to olali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Nie znam jego statusu materialnego. Na swój nie narzekam. Nigdy tez nie podobali mi się faceci w typie Kajetana. Nie bawi mnie przemoc ani ta tematyka w ogóle. Nigdy nie interesował mnie żaden przestępca. Szkolnych łobuzow omijałam szerokim łukiem i nigdy nie dostałam mandatu za złe parkowanie. To samo pewnie napiszą Dziewczyny z tego wątku. Tak naprawdę nie wiemy dlaczego on. Sama próbuje wybić go sobie z głowy. Na razie z marnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez niezbyt rozumiem o jakim statusie materialnym mowa... Na brak pieniędzy nie narzekam, powoedzialabym ze jest wrecz bardzo dobrze? Wiec o czym mowa? Jak wyżej wspominała virriel, tez mam tak pierwszy raz. Nigdy wcześniej tak nie miałam, nigdy tak sie nie czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
A nie myślisz ze boi się wizji z uwagi na lincz? Ta sprawa jest bardzo medialna. On pewnie zdaje sobie z tego sprawe, że mógłby nie wyjść z tego calo . Nie wiem czy gra chojraka ..wątpię. on raczej jest wyzbyty wszelkiej pokory i jakichkolwiek uczuć. To jest pewnie jakiś etap tej jego samodyscypliny. .. Moim skromnym zdaniem on stracił kontakt z rzeczywistością . widziałaś jego wzrok po ujęciu? Pusty ,pozbawiony jakichkolwiek emocji. On nie żałuje tego co zrobił. Nie rokuje tez na resocjalizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, dziewczynki. Przejdzie wam. Za pare miesiecy lub lat pewnie bedziecie sie tego wstydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Dobra dziewczyny. ...Kajetan i Kajetan i ciągle Kajetan. Obiad musze jakiś ukręcic. ..Ile można żyć Kajetanem?? Dotarło do mnie , że mój facet juz trzeci dzień do mnie nie dzwoni. Szybko mnie skreslił☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
virriel i podpisuję się pod Twoimi postami. gość Kiedyś przejdzie na pewno, ale wstydzę się już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowia o nim teraz na tvn24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiaja sie jaka linie obrony przejmie Kajetan i czy moze symulowac niepoczytalnosc, czy poprostu jest zly i wyrachowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Jak włączyłam tvn24 to panowie właśnie się żegnali z widzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mi ktos wytlumaczyc co w nim jest takiego pociagajacego? Ok, jest wysoki. Ale taki chudy, powiedzialabym nawet ze suchy, zgarbiony, o szczurzej, krzywej twarzy, zakola, rzadkie brwii. Niby inteligently, ale z opisow wywnioskowalam ze traktowal ludzi z gory, taki "nerd" ktory wszystko wie najlepiej i gardzi innymi. No chyba ze chodzi o to ze "lobuz kocha najbardziej". Ja tak szczerze to lapalam sie na tym ze pociagali mnie rozni psychole, inteligentni i zli faceci, ale nie widze w nim nic fascynujacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryminolog mowil zeby ludzie sie nie wypowiadali o psychice K bo nie są psychiatrami i nie wiedza co tak naprawde Kajtos ma w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mowili o nim tylko chwile, wypowiadal sie prof kryminalistyki, ale nic ciekawego sie nie dowiedzialam, ciagle walkuja to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wlasnie bym chciala podyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×