Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Tak ogólnie to tesknie za Kajtkiem. Żadnych zdjeć, informacji czy cokolwiek. Normalnie aż serducho mnie boli :c Istne tortury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to czytam to czuje sie jak w podstawowce, sluchajac dziewczynek zakochanych w Timberlake'u. Dziekuje, ze przenosicie mnie do tych wspomnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
" Kajetan jest kobietą". J: nikt nie jest doskonały. - oglądałaś pół żartem pół serio? :D fajny film a antychrystem może chciał się stać...stąd pomysł,że zabijanie go udoskonali. Przyznacie,że to dość demoniczne poglądy..tak można sie "doskonalić" tylko dla szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro o 20 za Carrefourem (nie ważne jakie miasto). Tylko nie stchórz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam, kilka razy. Bardzo lubię tę komedię. Wątpię, że chciał się stać antychrystem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
ja tylko raz oglądałam póki co a kto go tam wie ;) może nie antychrystem ale sługą szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
podpisał cyrograf z diabłem i ten mu kazał zabić kogoś,żeby spełniły sie jego życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpie. Chcial sie poprostu pozbyc ciezaru który byl w jego sercu przez kilka lat. Czlowiek ktory czegos mocno pragnie nie przejmuje sie konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Bardzo dobrze że nie ma o nim nic nowego. Fakt i superekspres przescigaja sie w publikowaniu artykulow od czapy. Zamiast robić niego nekrocelebryte należałoby go bez rozgłosu osądzić i skazać . Zasługuje na taki sam los jaki zgotowal tej dziewczynie . Co nadal nie znaczy ze przestałam o nim myśleć ....albo że nie żal mi tego idioty. Mimo że bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co studiujecie? bo ja resocjalizacje może przyjdzie mi leczyć waszego ukochanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Medycynę . 2 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden przystojny kawaler pytany dlaczego nie ma żony , odpowiedział , że posiada wg nich same wady , np : jest uczciwy , przebaczający , oszczędny, małomówny , życzliwy i pracowity .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A swoja droga to nie przeraza was to co chcial zrobic ze zwlokami tej dziewczyny? Przeciez mogl je zostawic w jej mieszkaniu i zwyczajnie uciec. Poco targal cialo przez pol miasta, gdyby nie mial zadnego celu? Wierze, ze ma sklonnosci kanibalistyczne. A to juz swiadczy o jego zupelnej degeneracji. Ten czlowiek mnie przeraza, nie rozumiem waszej fascynacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redivy dziś Ailukka, dawaj na ring. Kto wygra ten bierze Kajtka na męża jezyk.gif x ktora wygra bedzie pierwasza zjedzona chachacha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma skłonnosci kanibalistycznych. Gdyby mial zabilby zwyklego bezdomnego... Mysle ze jednak tutaj chodzilo o zawod milosny no bo to jest troche dziwne żeby 26 latek nie mial kobiety... On tak naprawde chce wszystkich zrobic w bambuko xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to media niezle koloryzuja jak zawsze zreszta. Moim zdaniem to co zrobil nie bylo najlepszym wyborem, ale i tak mnie to nie obchodzi jakos specjalnie. Chcial zabic i zabil nikt mu nie zabronil to i zginela. Jej wina tez w tym jest lekka bo mogla sie jakos bronic czy cokolwiek. A nie wpuscila do domu obcego faceta i sie oczywiscie nie spodziewala, ze moglby jej zrobic krzywde. Nie rozumiem, ale trudno. Powiedzmy, ze jest mi jej szkoda. No a Kajtek hmm nie rajcuje mnie to, ze zabil w sumie w ogole nie rajcuje mnie jego wyglad, oczywiscie nie twierdze, ze jest brzydki. Za to chcialabym go poznac, porozmawiac z nim, wymienic pogladami. Mam wrazenie, ze to dobry chlopak a przynajmniej, ze nim byl do momentu zabicia Kaski, tylko sie mocno pogubil. Po prostu nie dal sobie rady z tym natlokiem mysli, analizowaniem ludzi i calego swiata. Jego tez jest mi szkoda, dlatego, ze sfiksowal w taki sposob. Co sie musialo dziac w jego glowie ? Jedna wielka wojna, w ktorej przegral wedlug wiekszosci nas a wedlug niego ( o ile to prawda co mowia w mediach) wygral. Kto jest prostym czlowiekiem nigdy nie bedzie sie staral tego zrozumiec, kto ciut glebszy czesciowo ogarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzdokadposzlitamci
Co tam nowego wiecie o K.? Poda mi któraś link do profilu jego rzekomej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś .... Chcial zabic i zabil nikt mu nie zabronil to i zginela. Jej wina tez w tym jest lekka bo mogla sie jakos bronic czy cokolwiek. A nie wpuscila do domu obcego faceta i sie oczywiscie nie spodziewala, ze moglby jej zrobic krzywde..... x Jak mogla sie bronic ? robila mu herbate i on zaatakowal ja z tylu, to bylo zaplanowane,on wiedzial jak wzbudzic w niej zaufanie , telefonowal z nia , znal jezyki ,pracowal w bibliotece ( to mogla sprawdzic ) byl wiarygodny . Zniszczyl zycie nie tylko swoje ale takze wielu innych ludzi , chyba by mi serce z zalu peklo gdyby moj syn cos takiego zrobil, nigdy nie bede starala sie zrozumiec morderce i uwazam ,ze nie ma odpowiedniej kary za morderstwo , nawet kara smierci to za malo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzdokadposzlitamci
ktoś wie jakiej marki jest ta jego kurtka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety. Od dłuższego czasu próbuję się dowiedzieć w jakim sklepie została kupiona, pytałam ludzi z Poznania. Nikt nic nie wie. Chyba będę dzwonić do sklepów w PCC i pytać "Czy to jest ten słynny sklep w którym Kajetan P. kupił kurtkę?" Nie, oczywiście nie zamierzam aż tak się wygłupiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby kolejna dziewczyna chce mieć kurtkę naszego gwiazdora? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieram od nadmiaru nauki ale oczywiście sprawdzam forum i wiadomości o Kajetanie co 10 minut... Wiadomości nie ma ale posty na forum sa! Ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×