Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Gość kocham drzewa
''jeden przystojny kawaler pytany dlaczego nie ma żony , odpowiedział , że posiada wg nich same wady , np : jest uczciwy , przebaczający , oszczędny, małomówny , życzliwy i pracowity .'' - haha już ja znam takich co to sie mają za najlepszych,wartościowych,dobrych,szanujących,mądrych i w ogóle cót mjut i ożehy..a to co o sobie sądzą nijak sie ma do rzeczywistości. Nie mają sobie nic do zarzucenia i nawet nie widzą swoich wad i błędów a o całe zło obwiniają kobiety..że skoro kobiety ich nie chcą to z nimi jest coś nie tak a nie z nim. A nawet jeśli taki kawaler faktycznie taki cnotliwy to może mieć jakąś odpychającą cechę oprócz tych zalet która będzie na tyle odrzucająca,że zniechęci to do niego kobiety. Najłatwiej sobie wmawiać,że wszystkie kobiety lecą na drani lub są materialistkami. A trudniej pomyśleć co w sobie można zmienić i czy aby jednak to nie we mnie jakiś problem..i naprawde nad sobą popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurtka byla z lupexu , a teraz w pierdlu dostal nowke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
już samo to,że ktoś sie ma za nieskazitelnie dobrego może świadczyć o tym,że jest zadufany w sobie /A nie wpuscila do domu obcego faceta i sie oczywiscie nie spodziewala, ze moglby jej zrobic krzywde. Nie rozumiem, ale trudno. / - o to to. Dziwi mnie,że mało kto na to zwrócił uwagę. Pierwsza moja myśl o Kasi jest taka,że niestety musiała być strasznie naiwna,łatwowierna,przesadnie ufna,nieostrożna. Przejechała sie na tym strasznie..ja wole sie uczyć na cudzych błędach i jestem bardzo ostrożna,czasem może aż za bardzo ale uważam że to lepsze niż dać sie komuś z zaskoczenia zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzdokadposzlitamci
Przede wszystkim interesuje mnie ta jego rzekoma dziewczyna i marka kurtki. Ktoś coś? To pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się. Pewnie jej sprzedaż gwałtownie wzrosła (jeśli w niektórych kręgach ludzie wiedzą gdzie ją można kupić). A forum jak to forum - nie zawodzi nigdy. Czasem nawet się cieszę jak jakiś hejter coś napisze, bo przynajmniej coś się dzieje xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jak mogla sie bronic ? robila mu herbate i on zaatakowal ja z tylu, to bylo zaplanowane,on wiedzial jak wzbudzic w niej zaufanie , telefonowal z nia , znal jezyki ,pracowal w bibliotece ( to mogla sprawdzic ) byl wiarygodny . Zniszczyl zycie nie tylko swoje ale takze wielu innych ludzi , chyba by mi serce z zalu peklo gdyby moj syn cos takiego zrobil, nigdy nie bede starala sie zrozumiec morderce i uwazam ,ze nie ma odpowiedniej kary za morderstwo , nawet kara smierci to za malo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejterzy zawsze zapewniają taka dawkę rozrywki ze aż miło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla bezmozgowych psycholi to moze rozrywka , skonczysz tak samo jak ten z****** filozof - w wariatkowie albo w pierdlu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę, że są tak bezinteresowne osoby na świecie. Pewien chłopak z Poznania powiedział, że pójdzie jutro do PCC, będzie chodził po sklepach tak długo, aż znajdzie tę kurtkę i da mi znać =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak seryjny morderca , byl podejrzany i dalej mordowal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh nie wierze to co czytam, ten watek to jedno wielkie prowo. Jestescie dobrym materialem na jakas sekte, albo fanlub Mansona. Niktore tutaj juz nawet poszly tak daleko, ze zwalaja wine na Kaske (mogla sie bronic). Serio tak myslicie??? Kazda informacje przetwarzacie na jego korzysc, a prawda jest taka ze Kajetan to degenarat rzadkiej miary, sadysta o kanibalistycznych sklonnosciach. W oficjalnym komentarzu prokuratora podala, ze ze wzgledu na szacunek dla ofiary i jej rodziny nie podadza co Kajetan chcial zrobic ze zwlokami. Jak mylicie czemu tak jest??? Ale wy jestescie naiwne i glupie. Wiadomo ze chodzilo o zbeszczszczenie zwlok. Sam Poznanski przyznal, ze ucieczki nie planowal, tylko go wczesniej nakryli. To po cholere bral te zwloki do mieszkania jakby nie mial jakiegos planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 razy byl juz podejrzany o morderstwo i mamusia go zawsze obronila , mordowal dalej , ilu ludzi juz zamordowal ? ciekawe czym czestowal swoich znajomych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gryfny dziś czy policyjne notatki z przesłuchań Kajetana P. w archiwach to pies albo wydra , gdy był przesłuchiwany w roku 2013 z powodu morderstwa pewnej kobiety w Warszawie a dwa inne śledztwa i poszlaki w sprawie zaginięcia kobiet a co z beszczeszczeniem zwłok dwóch młodych chłopaków , czy wszystkie papiery na ten temat zabrała pani prokurator Anna Maria Poznańska i zniszczyła te dowody zbrodni ? Czy Anna Maria Poznańska od wielu lat wiedziała o tym, że jej syn Kajetan morduje swoje ofiary i tymi ofiarami się żywi i wątróbkę zamordowanej Moniki , czyli tancerki wszamał na obiad ? Czy Anna Maria Poznańska jest i nadal prokuratorką w Warszawie lub w Poznaniu panie Zbigniewie Ziobro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty masz czystke w glowie , mozg ci wyparowal i sama nie wiesz jaka debilka jestes :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś Jestescie zalosni... K MA CZYSTĄ KARTOTEKĘ x kartoteke mu mamusia wyczyscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od tej wypowiedzi z godziny Widze, ze sa odpowiedzi odnosnie mojej wypowiedzi. Pani z godziny Twierdzi, ze "jak mogla sie bronic skoro robila herbate" Hmm normalnie...obcy facet jest u mnie w domu, sam na sam z nim a ja co ? na spokojnie sie odwracam do niego tylem i robie herbate, nawet nie zerkajac na to co on tam gmyra ? Nasepnie "on wiedzial jak wzbudzic w niej zaufanie, telefonowal z nia, znal jezyki, i pracowal w bibliotece" naprawde? I co? To, ze rozmawial z nia raz czy tam pare razy przez telefon to juz wzbudzilo jej zaufanie ? Odkad ufa sie czlowiekowi, z ktorym sie rozmawialo telefonicznie np.2razy ? Odnosnie jezykow i pracy w bibliotece to tutaj tez nic jej nie tlumaczy bo to nie sa zadne podstawy do zaufania drugiej osobie. Najwyrazniej nie wiedziala, ze nie wolono nikomu ufac na 100% co zaowocowalo tym, ze bylana tyle naiwna by dac sie zabic i nawetnie walczyc o swoj zywot. Trudno i tak juz odeszla. Teraz gosc z godziny Po 1. Manson to wymalowany czlowiek, ktory tworzy sobie muzyke i nie uwazam by lubienie jego tworczosci czy tam nawet jego samego bylo czyms bardzo zlym...jesli uwazasz, ze to cos zlego to z tolerancja u Ciebie cienko, bez urazy oczywiscie. Po 2. "Niektore poszly tak daleko, ze zwalaj wine na Kaske". Chwileczke napisalam, ze "jej wina tez jest w tym lekka" bo jest, ale nie calkowita choc mozna tu polemizowac bo gdyby jakos zareagowala to moze dalej by funkcjonowala a tak jej ufnosc do obcych ludzi i naiwnosc popchnela ja do piachu. I tak bardziej winny jest on bo ja zabil i tu sie nie ma co sprzeczac. Ja nie stoje po jego stronie jezeli chodzi o to, ze pozbawil ja zycia tylko glownie o tok myslenia, refleksje, spostrzezenia dotyczace zycia, ludzi jak i swiata. Po 3. Nie przetwarzam zadnych informacji na jego korzysc bo niema sensu tego robic. Ogolnie ciekawe jest to jak dobrze opsujesz jego osobe. Znales/as go, ze tak slepo osadzasz? My ludzie postronni, ktorzy nie mamy z tym nic wspolnego, moze jedynie tyle, ze nakrecamy sie informacjami, ktore media skutecznie nam dostarczaja i tez wplywamy w jakis sposob na rozglos sytuacji tak na dobra sprawe nie wiemy nic o Kajetanie. To wszystko co mowia w radiu, tv, pisza w internecie i w innych roznych rozglosniach, to jest w wiekszosci klamstwo rozniesione na korzysc prokuratury a najbardziej policji. Jak dla mnie to bezsensowne podkrecanie atmosfery. Mysle, ze jedyne co jest 100% prawda to fakt, ze ja zabil a reszta to juz pokrecone baje, w wiekszosci wyssane z palca. Kanibal ot interesujace...ktos widzial jak on zjadal czlowieka? Nie. Polecam myslec wlasnym rozumem a nie karmic sie tym co inni powiedza. Jest mi go szkoda po czesci, ale juz wczesniej pisalam dlaczego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Gdyby chciał zabić dlasamodoskonalenia jak powiedział podczas przesłuchania , ciało zostawił by na miejscu , zwiał i możliwe ze do dziś by nie wpadli na jego trop. Tymczasemm on mial plan o ktorym prokuratura nie chce mowic z uwagi na rodzine Kasi. Jak myślicie po co targał ją ze sobą do domu przez pół miasta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Virriel- napewno nie po to zeby ją skonsumowac. To jest poprostu medialna bajka.Gdyby chcial tak zrobic zabilby zwyklego bezdomnego. Tutaj na 90% chodziło o zawod miłosny bo to jest troche dziwne zeby 26 latek nie szukal kobiety... Przeciez ta kobita 3 lutego miala leciec do Włoch do swojego partnera a gdy Kajtek o tym uslyszal mogl zrobic sie zazdrosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manson to przywódca sekty, który wraz ze swoimi fanami napadł na ludzi i wymordował ich w willii. Między innymi żonę Polańskiego, niedouczona panienko. Rzeczywiście, weź się lepiej za naukę i daj spokój mrzonkom o mordercy. Swoją drogą, ta wasza fascynacja złem jest zastanawiająca. Może czas pomyśleć o spowiedzi wielkanocnej? A może od razu do egzorcysty? Coś musi być na rzeczy, to nie są zdrowe zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer, pomijasz jeden bardzo wazny szczegol: to nie byl zwyczajny facet, nie mozesz usprawiedliwiac go takimi blachymi motywami. Samodoskonalenie, wyzszosc nad innymi- symbolicznie zjedzenie kawalka swojej ofiary pasuje tu jak ulal. Probujesz go wytlumaczyc, nie patrzac nawet na to, co on sam zaznal. Po co by ja wiozl do domu? I dlaczego w tak jednoznaczny sposob odmawiaja komentarza w tej sprawie ze wzgledu na dobro rodziny? Otworz oczy, bo robisz z siebie idiotke. Zaakceptuj swojego ukochanego takim jakim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przepraszam, ale jak na takiego inteligenta to ta jego linia obrony jest bardzo... Kiepska. Jakby chcial sie bronic to by szedl w zabojstwo w afekcie, niepoczytalnosc w chwili morderstwa, posiedzial by pare lat i wyszedl. Ale on przyznaje ze to planowal, ze czul taka potrzebe, ta linia obrony go co najwyzej zaprowadzi na dozywocie. Kompromitujesz sie, dziewczyno. Po prostu go zaakceptuj takim jakim jest, a nie wymyslasz jakies bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Pokazalam ci blad to sie wycofujesz z dyskusji, bardzo elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
To jest akurat łatwe do otropienia czy znali się wcześniej ,czy kontaktował się z nią mailowo czy dzwonili do siebie. Rodzicom powiedziała ze o nim. Nie znali się wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wycofuje sie z dyskusji tylko uwazam ze nie warto juz z Toba polemizowac bo nic i tak do Ciebie nie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×