Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

13:25, było pisane wiele razy na ten temat i były to dość rozwinięte wypowiedzi. Poszukaj bo nikomu nie chce sie powtarzać tego samego po kilkanaście, kilkadziesiąt razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, podobają mi się szczupli faceci, chudzi wręcz. Nie uważam, żeby jego twarz była "szczurza" i "krzywa". Tobie się nie podoba, a nam się podoba, zdarza się. "Ja tak szczerze to lapalam sie na tym ze pociagali mnie rozni psychole, inteligentni i zli faceci" - a mnie nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam ze forum jest dla dyskusji. Sadysfakcjonujacej odpowiedzi nigdzie nie znalazlam. Myslalam ze zakochane kobiety uwielbiaja rozmawiac o swoich wybrankach. No ale jak nikt nie chce mi tego wyjasnic to nie, dowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dobra sprawe to trudno oceniac jego wyglad jak w necie sa gora 3 nieaktualne zdjecia, a na reszcie ma zamazane oczy. Na tym jednym zrobionym przez kamere w klatce tej dziewczyny wyglada jak taki zwykly pener z dworca. I tak szczerze to nie moge sobie wyobrazic wiekszej degeneracji i patoligi od kanibalizmu. Prawdopodobnie liczyl na orgie dostarczajaca mu bodzcow seksualnych. Dahmer i ten slynny niemiecki kanibal realizowali swoje potrzeby erotyczne wlasnie poprzez kanibalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ailukka dziś Mnie tez sie podobaja chudzi, ale on jest jakis taki pogarbiony. Btw masz plusa za Placebo, uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, ldizie robią sobie jaka z tym BongoMan Lidzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten BongoMan to jakis prowokator internetowy. Ktoś zażartował ze Kajtek to owy użytkownik. Zwróćcie uwage w jaki sposób ten BongoMan sie wypowiada. Strasznie wulgarnie i prosto, masa błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Brak składni. To nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie zastanawia was dlaczego mial ze soba noz jak zlapali go na Malcie? Kaske zabil wlasnie nozem, a Malta to nie afrykanska dzungla gdzie panuje prawo buszu. Musial miec w tym jakis cel i pewnie planowal kolejny mordy. Straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Mógl wcześniej umawiac się na "lekcje" z innymi ale ciągle coś mogło stac na przeszkodzie żeby zabic Teraz jego byli wspołlokatorzy pewnie maja awersje do miesa. Analizują czym ich mogl częstowac. Mogl podsuwac innym mięso psów, kotow, ptaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyraźnie było powodzianie, ze nóż miał służyć do samoobrony. Nawiasem mówiąc sama kiedyś nosiłam ze sobą nóż i nie miałam w stosunki do nikogo złych zamiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropna geba kryminalisty , w czym tu sie zakochac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze pozbieraj w szpitalach troche miecha po operacjach , amputacjach , moze w prosektorium zdobedziesz tez jakies wnetrznosci i przygotuj ukochanemu fajne jedzonko , zanies mu do pierdla - niech sie delektuje takimi rarytasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Gościu. .bo podpisać się nie raczyles. Opuść ten wątek skoro wszystko Cię w nim drażni. Po co się męczyć. My jesteśmy idiotkami a Kajetan wygląda jak menel. I niech tak zostanie Shalom ve lo lehitra ot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tez sie powtarzasz, na okraglo ten zachwyt morderca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zachwycamy sie morderca. I co w związku z tym? Twoja obecja jest tu powiązania z ratowaniem nas? Po co tu jesteś? Dlaczego? Chcesz pomagać idiotkom? Uratować je? Moze naprowadzić na prawidłowy tor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redivy,ale z cb suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u was juz nie ma co ratowac i wcale mnie takie idiotki nie interesuja , ale ciekawa jestem jakie schizy jeszcze bedziecie wymyslac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
// Redivy dziś Tak, zachwycamy sie morderca. I co w związku z tym? Twoja obecja jest tu powiązania z ratowaniem nas? Po co tu jesteś? Dlaczego? Chcesz pomagać idiotkom? Uratować je? Moze naprowadzić na prawidłowy tor? // rozpedz sie porzadnie i walnij twoim tepym arbuzem w mur betonowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejterow powinno sie ignorować. To prawda, ale oni zawsze sa tacy zabawni. Solidna dawka humoru zawsze ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą lecialy pamietniki z wakacji xd i tam sie jakas laska calowala z facetem i sobie wyobrazilam ze to ja i Kajtek XDD tak wiem, jest to idiotyczne xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajtek rozpruwacz ? ale masz radoche :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze Kajetan podswiadomie dazyl do zycia w wiezieniu, bo na pustyni nie dalby sabie rady. A teraz ma wszystko czego potrzebuje: jest odizolowany od innych, zyje w spartanskich warunkach i ma czas na przemyslenia. Cela nie jest ogrzewana, wiec calkiem calkiem przypomina nocny klimat nan pustyni. Nie moze sobie tylko sam upolowac zwierzyny, no ale moze kiedys trafi sie mu sie jeszcze jakis wiezien albo straznik. Wierze, ze Kajetan osiagnal teraz apogeum swojego szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idzdokadposzliyamci
Ma ktoś zdjecia jego celi z Rakowieckiej? Wiecie cos nowego o kurtce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta sielanka sie skonczy bo juz dlugo nie bedzie siedzial sam , a wtedy bedzie zazdroscil zycia swini albo komara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×