Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Gość gość
Jestescie chore, ja tu zadnych hejtow nie widze. Ludzie pisza to co mysla, po to jest forum. Wymadrzasz sie redivy, a sama nie potrafisz skleic nawet jednego sensownego postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie jakie hejty? mnie poprostu niesmaczy wasze ckliwe zainteresowanie panem K. żadko sie udzielam, ale wasze wpisy sa jakies, no nie wiem... wiecie ze macie skłonnosc do toksycznych związkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie widzicie tutaj żadnych hejtow to nie mamy o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać sorry, ludzie probuja wam jakoś pomóc, wyjaśnić ale wy jesteście niedojrzałe emocjonalnie a wydaje się wam, że jesteście bardziej wrażliwe od innych kogoś wam to przypomina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tutaj widze jednego hejtera, ktory rzuca wyzwiskami. A reszta stara sie jakos podyskutowac, ale wy nie jestescie zdolne do tego, szczegolnie jedna z was. Nie wazne co i jak wam sie powie, czy to lagodny czy twardy przekaz - dla was wszystko jest hejtem albo atakiem. Porozmawiac sie z wami nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redivy, zaiste piękny utwór. "Powiedz, że nie chcę tych pieniędzy, które zabrał, Że chcę go zapytać o powód I muszę poznać go tylko czy zdołam to pojąć? Charlie, Charlie. Co ty mi robisz, kto wie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to moglby byc ciekawy watek o ludzkiej pychice, motywach Poznanskiego itp, gdyby nie te stale niki - forumowe pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pokochać cię, mój Charlie, Charlie. Tak czułam, że mocna to rzecz. Ty masz taki czar ty masz w oczach blask. Tak łatwo mogłeś zdobyć mnie. I mogłeś zdobyć "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miranda Cosgrove - Charlie "Charlie, ile jest wschodzących gwiazd w twoich oczach Wystarczy jedno spojrzenie i wszyscy jesteśmy zahipnotyzowani Charlie, jesteś jak słońce podczas deszczu Ale jeśli pójdziesz Bez ciebie świat nie będzie już taki sam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie wiem jak Ty, ale ja umieram po 4 godzinach snu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chce mi się spać. Na szczęście nie miałam dziś na 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy się uczyć żeby byc takie mądre jak Kajtek LOL Zmęczenie nie jest nam straszne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redivy dziś Musimy się uczyć żeby byc takie mądre jak Kajtek LOL x :D:D:D powaznie ? w czym ta jego madrosc sie objawia ? czy madry czlowiek zabija ludzi i przez cale zycie siedzi w wiezieniu ? Dla mnie to bezmozgowiec , dno totalne , nie wart nawet zeby na niego splunac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimku, czlowiek ktory czegos bardzo chce nie przejmuje sie nad konsekwencjami. Poza tym nie stawia sie spacji przed znakami interpunkcyjnymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer, juz myślałam ze umarłas :> Tak długo Cie nie było :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej późno niż wcale. Może spali przez te 12 dni ^^ A tak poważnie to mogli sobie darować takiego "newsa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jestem bardzo zacofana jeśli dopiero przed chwilą zobaczyłam zdjęcie w kasku bez cenzury? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RebVoDKa
o boze XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RebVoDKa
tez jestem mega ciekawa jaki ma glos xD! geez, szkoda, ze z tych nagran z ekstradycji wyciszali, gdy on cos mowil, cri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RebVoDKa
wyje XDDD jaka ja popularna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantofelekameba
co tu sie odk*****. kajetan to moj chlopak, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×