Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Gość gość
sugerowanie, ze kajetan zainteresowalby sie ktorakolwiek tutaj zgromadzonych. xddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, zbyt dobrze go znam zeby tak twierdzic.. takie dziewczyny jak te tutaj...no coz...zostalo zyczyc powodzenia w uzyskaniu zgody na widzenie (XDD)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie widzenie? Co ty p********z tymo hahahhaa. Przeciez hot16 nie wpuszcza na widzenie do trzydziestolatka lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotki
Jak juz dostana te zgode to sie zdziwia i beda zaskoczone hehe. i nie wiem czy w pozytywnym tego slowa znaczeniu:ppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale inba nie wytrzymam zaraz ze smiechu HAHAHHAHAHAHHAHAHHAA. boze chyba sie przejde do jego rodzicow i poprosze zeby mu screeny stad przekazali niech ma tam jakas rozrywke w areszcieXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie poczucie humoru? tutaj nie ma nic zabawnego. jestescie zalosne, za maly poziom soba reprezentujecie zeby kiedykolwiek moc sie z nim zobaczyc, a te zarty z pewnoscia nie sa na poziomie Kajetana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Gościu z 16:06 Ponieważ jestem Polką tylko w połowie , nie czuję się calkowicie obrazona twoją wypowiedzią. I wogóle czy ktoś cię trzyma w tym wątku na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jestem polka tylko w polowie" XDDDDDDDDD tego sie nie spodziewalam, ze zaraz bedziecie narodowosc sobie zmyslac zeby sie Kajtasowi przypodobac. gnije. zaraz sie okaze ze wszystkie z was to hiszpanki, wloszki i tunezyjki na kiju XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac tez jestem polką w polowie xd moja matka jest norweżką a moj ojciec polakiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetan lubi murzynki i Chinki. Koniec tematu. Yoooolo jak to mowia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
gość dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Philosof z pod ciemnej gwiazdy kocha tylko chlopaczkow i teraz bedzie mial ich towarzystwo do konca zycia :D Yoooolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
ten wątek schodzi na psy... Shalom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie ma nic wspólnego z byciem nienormalnym - to wręcz komplement żyjąc wsród szarej, niemyślącej masy ludzkiej. Wasza dyskusja jest infantylna. Troche wstyd reprezentowac taki poziom. Niegodne Kajetana oczko.gif x Jestes takim samym szczurem jak ten wstretny morderca,ani jego ani ciebie nie mozna nazwac czlowiekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do 14.51. Przeklenstwo cie rusza a obcinanie lbow przez psychpate to juz nie ty pojabana tepa d****o? x prawda, tepa pokraka, karaluch bezmozgi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blagam, nie przestawajcie tu pisac. Kocham sledzic wasze perypetie. Hejterzy! Zamknac sie, bo dziewczyny pouciekaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o co chodzi. To jest jak śledzenie losów ulubionych bohaterów z serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reszte lasek stad jeszcze jestem w stanie zniesc ale ta Yeneefffer to jakas porazka... nie wydaje mi sie zeby miala wiecej niz 15 lat, albo jest tak bardzo zacofana w rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt Ci nie kaze tu byc..zresztą nie bede wdawac sie z Tobą w polemike bo to nie ma sensu. Ten wątek poprostu zszedl na psy :v nie bede sie juz tu udzielac...fajnie bylo na początku doputy hejterzy tego wszystkiego nie rozpieprzyli. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×