Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nagietkowe pole

A to topik dla ryczących 40 Panowie i Panie cz.2

Polecane posty

Gość nagietkowe pole
No,no najpierw mnie zostawił tonącą w ciszy ;) a teraz znowu sie ubuczył ;)moja anatomiczna wypowiedź w pierwszej kolejności miala jednego adresata:):)Ciebie,a że niechcąco komuś innemu przypadła do gustu,To już Twoja wina:):):) Przeprosiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 za to ,że Twoja dupka komuś spodobała się? ja nie widziałem ,więc nie oceniam:P chwalipięta jesteś i leniuch do pisania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_ brunetka
Łojej :-D To co o mnie powiecie? Też mało pisze ale nie jestem leń i nie znam znaczenia tego słowa :-D Cześć w sobotę :-) https://youtu.be/C_3d6GntKbk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Cześć Brunetko :) Cześć Caffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Ja mało pisze ? Pisze kiedy mogę:) Brunetko uff żyjesz myślałam że porwano Cie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Za to że wczoraj taaaakkaaa cisza była Caffe i byłam tu sama i akurat wczoraj miałam chęć popisać ,ale oczywiście nie mogłam bo zgadnij Caffe dlaczego ?móW sobie co chcesz Jak mnie nie lubisz to, nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
No i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_ brunetka
Wow. Wiedziałam, że jednak mi dowalisz :-D Właściwie przeciwdziałam to. Agresor? Jak nazwac twoje zachowanie? Teraz wiem na 200% , że kobiety mnie przerażają. Jedno jest pewne- Kto poniża sam jest niski. Mnie tu już nie zobaczysz. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_brunetka
Napisałam tylko luźną uwagę, że widać iż masz zły dzień, ludzie mają weekend i tu nie siędzą. Ty pierwsza zaatakowałaś.. Może masz okres nie wiem. Nie wnikam :-D Piszę, to co widać. Idzie wyczuć, że jesteś niesympatyczna i wyniosła. Traktujesz wszystkich z góry. Nie znasz mnie i mnie nie poznasz. Osób postronnych w to nie mieszaj i popatrz w swój ogródek. Usmiechnij się, bo życie jest piękne. To mój ostatni wpis w tym temacie bo szkoda na ciebie kobieto słów. Wszystkiego Dobrego 🖐️;-)Loginie Ty wiesz ;-) Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_brunetka
Komu ja maila na topicu dalam:-D Co mogli o mnie pisać jak mnie nikt tu nie zna? Weź zjedz coś słodkiego lub napij się wina 🌼 ogarnij się, zażyj jakąś pigułkę na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Dziewczyny? Nic nie rozumiem z waszej kłótni? Nagietku nie nie nie,nic nie jest jasne.:D po prostu sobota:) napisałem tylko ,że Cię nie kocham,a nie ,że nie lubię.Lubię lubię i to bardzo🌼 Nie wiem o co wam poszło ,chyba ,że piszecie razem pod innymi nikami gdzieś indziej,to tego już nie wiem bo nikogo nie sledzę. Odezwiecie się jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_brunetka
Nieważne Loginku :) Nie przyszłam tu by się kłócic. Jeszcze potrafię odróżnić życie wirtualne od realnego. Piszcie sobie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście ,że będę pisał Brunetko:D Mnie w to nie mieszaj:) a co do zycia wirtualnego czy realnego,hmm,nie myslalem ,że rozmawialem z komputerem:D Chyba jesteś realna?Tu wszyscy są realni na kafe.Jedni mądrzy,drudzy głupsi ,zgubieni więcej lub mniej ,z problemami lub bez problemów,ale realni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Hmm brunetka mówi, że są pigułki na szczęście.....niech więc żyje w takim przeświadczeniu A prawda jest taka że,Szczęście, to ludzie zdrowie, spokój ducha, miłość do świata akceptacja i tolerancja siebie i innych .Otwartość na piękno,które tylko wartosciowi ludzie mają i oczywiście praca nad samorozwojem osobistym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagietku ,wiesz,popieram to co napisalaś i wiesz jak to by było dobrze gdyby tak wszyscy tak myśleli.Cóż,świat byłby rajem a tak musimy na niego zasłużyć.Pigułki na szczęście musimy jednak sami sobie produkować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Ja to sobie żartowałam z Tobą jak zawsze a brunetka do mnie z tekstami ....Ja Caffe noż cholera jasna, nie piszę pod żadnymi innymi ,Ja jestem Nagietek brunetka przegina koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Caffe ja wiem, że żartowałeś Z tym kochaniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Caffe muszę Ci coś powiedzieć potrzebuję ok 1 godz zanim będę wolna, do pisania czy pojawisz się czy już Cię dzisiaj nie zobaczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Miałam ochotę popisać słowo dziś też mam nie wierzysz mi?Jak mam Ci udowodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_ brunetka
Przeginam? Wyladowalas sie na mnie. Tyle w temacie. Bo ci przeszkadzam. Proste antypatyczna kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagietku,za godzinę mnie nie będzie,ale ok 24-tej chyba wrócę.Fajnie z tobą rozmawia się i jak odchodzę stąd to nie dlatego ,że nie chcę tylko ,że muszę:) Dałem namiar to wiesz jak mnie złapać w razie co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
No i d....a Ja Ty możesz to ja nie mogę i tak cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×