Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nagietkowe pole

A to topik dla ryczących 40 Panowie i Panie cz.2

Polecane posty

Gość nagietkowe pole
Bądź dziś jeśli moźesz o 11 Caffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Tak ja jestem tylko tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetka obraziła się na logina bo ją olał i dlatego zaatakowała nagietka, co za zazdrosna babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak olał jak fajnie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie olewam kobiet;) a tak poza tym wolę żartować niż kłócic się:)Jest tyle miejsc gdzie można stąd pójść.Nie jestem macho więc spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_brunetka
Akurat o olaniu napisała niepodpisana Nagietka bo się zezłoscila. Topic pusty, login był czymś zajęty. Sama zaczyna siebie bronić.:-D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
No,nie ale kwas słowo daję, poprostu w jednej chwili postarała się zepsuć całą miłą atmosferę ktora tu panowała .Caffe jesteś?Czy Cię nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedną_brunetka
Gdzie ty masz tą świetną atmosfere? Jak pies z kulawą nogą tu nie zagląda? Wez napisz coś bez podpisu żmijko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje wypowiedzi swiadczą tylko o tym jaką jesteś prostaczką kobieto bez honoru bo tylko tak można ciebie nazywać skoro obiecałaś że nie bedziesz pisała a cały czas tu siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu się nudzi i chciałby poryczec .. AaaaaIiiiiiiioouuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm niedzielnie i miłej niedzieli:) Nagietek wczoraj już nie zdążyłem bo byłem tu i ówdzie;) Pisz pod swoim nikiem i go przypadkiem nie zmieniaj. Atmosfera jest fajna ,a że kłótnie się zdarzają na kafe to do tego ,,cza" przywyknąć;) Jesteś fajną dziewczyną i bardzo Cię lubię:)🌼 Lubię ten Twój topik i bardzo mi się na nim podoba.Będę tu przychodził jak czas mi pozwoli. Tylko pisz dalej bo nas pod stałymi nikami tak tu niewiele:)Ale może będzie nas tu więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja, lubię Was wszystkich Dosłownie, razem tworzycie klimat tego topiku ,,w człowieku spotyka się niebo i ziemia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_brunetka
Ryczący Nagietku aż 9 godzin myślałaś czym mi dowalić? Zrobiłaś chociaż poranne siku? :-D Zastanawiające= 3 osoby pisały+ plus pan z delegacji i nagle minutę po twoim wpisie pojawia się pomarańczowy sędzia. Myślisz, że jesteśmy slepi? :-D Utop się we własnym sosie wredna złośnico. Panowie udanego popołudnia dla Was 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam się do kogo przytulic A tak bym chciał I zasnąć.. w to popołudnie Jadę na lajzy, aby zapomnieć , może kino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutny wpis powyżej, może będzie lepiej. Wiosna idzie, trzeba mieć nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można wejść z butami na czyjś temat i tak się zachowywać ty nie jesteś brunetka tylko ciemnota i to bez honoru bo pomimo tylu obietnic znów pewnie odezwiesz się i będziesz jadem siała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z 13.54 Tak mądrze napisałeś/napisałaś:)🌼 dzięki Ci za to! Może to zabrzmiało pretensjonalnie ,że napisałem,,mądrze",ale w tym tkwi właśnie problem tego topiku.Tak,to MY tworzymy razem klimat jakiegokolwiek topiku.MY! To jaki on będzie zależy tylko od nas,jacy jesteśmy,jakimi chcielibyśmy być.Możemy się razem uczyć. Przewałki słowne niczego nie wnoszą,wręcz przeciwnie ,powodują eskalację nienawiści,tylko pytanie po co? w jakim celu?co chcemy wygrać,uzyskać?o co gramy? czyżby nie o to by razem smiac się,odpoczywać po cięzkich dniach,wieczorami najczęsciej gdy wracamy z pracy,zharowani,zmęczeni? Czy po to by kłócić się o palmę pierwszeństwa,bycia królową/królem topiku? Jeśli nie chcemy kogoś czytać pomińmy go milczeniem,zignorujmy,nie wdawajmy się w te przewałki słowne. Otarłszy się o fora,blogi i czaty, wiem ,że nic tak nie wkurza złośliwych ludzi jak obojętność na to co piszą.Ignorowanie ich. Myślę ,że to uzdrowi to klimat i zaczną tu pisać fajni ludzie,pozbawieni złośliwości,że będziemy cieszyć się wieczorami wspólnie spędzanymi na rozmowach i żartach.W końcu jesteśmy dorosłymi ludźmi a nie gimg****ami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z powyższym. Na tym forum spotykają się osoby samotne, lub potrzebujące komunikacji interpersonalnych(). Uczmy się być razem, uczmy sie tego od siebie. - male gwiazdy swieca zawsze, podczas gdy wielkie slonce wschodzi i zachodzi-przyslowie senegalskie gość 13:54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór Gościu z 20:32 dziękuję za to co napisałaś/eś. Mam nadzieję, że wszyscy piszący (nie tylko na tym topiku) wezmą to pod uwagę. Życzę miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór Dziękuje i wzajemnie, dobrego czasu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co słychać Jak się masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiatki za odwagę 🌻🌻🌻 Stokrotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Dzięki,nieźle znamy się?Czy poprostu zbulwersowany sytuacją tutaj postanowiłeś (aś)zagadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Dzìękuję :) za kwiaty:):) Odwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×