Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rocznica ślubu świadków na naszym ślubie.

Polecane posty

Gość gość

Świadkami będzie małżeństwo - chrzesnica narzeczonego i jej mąż. Ta dziewczyna to córka siostry mojego narzeczonego. Został chrzestnym w wieku 16 lat. Ona teraz ma 26. I dzień po naszym ślubie będą mieli rocznicę ślubu. Właściwie ich pierwsza po ostrym kryzysie i małych zawirowaniach. Moja przyszła teściowa stwierdziła, że powinniśmy im publicznie złożyć życzenia z okazji tej rocznicy. Powiedzcie mi co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zrobiloby im sie milo jesli oni sa dla ciebie jakos super wazni lubisz ich to mozesz zlozyc im zyczenia "publicznie" i podziekowac od razu za swiadkowanie jakis drobny upominek wzamian jesli duzo wam pomogli przy slubie a jesli nic nie pomagali sa ci obojetni to nie skladaj zyczen bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nią kiedyś miałam dobry kontakt teraz taki sobie. Ale jednak najlepszy z rodziny. Na ślub jedynie pożyczą nam kasę. I przyjadą przed samym ślubem do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ich nie ma w kraju to i tak dobrze ze pozyczaja wam pieniadze.Ja bym kupila im jakis drobny prezent w podziece za swiadkowanie przy okazji zlozyla zyczenia z okazji rocznicy wzniosla za nich toast i tyle. Nic nie stracisz a tylko pokazesz klase ze potrafisz podziekowac za okazana pomoc i tak bedziecie najwazniejsi tego wieczoru a to bedzie mily akcent na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni też wiele przeszli. Bo chyba 1,5 roku temu się rozstali i pół roku temu znowu się zeszli. Nie wiem różnica ślubu cokolwiek teraz dla nich znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i nie znaczy ale to juz nie twoj problem. To bedzie mily gest z waszej strony i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się obrażą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, a zapytaj się jej. Powiedz, ze wiesz o rocznicy, i chcieliście wznieść toast za nich, ale nie wiesz czy ją takei coś nie skrępuje. Z tego co piszesz to fajni ludzie z nich, miałaś dobry kontakt z nią, więc to będzie jak najbardziej OK. Podarek jak najbardziej im daj tak czy owak - ale kwestię publiczności uzgodnij z nimi. Myslę, ze to OK jest. lepiej porozmawiać, nieco popsuć niespodziankę (o podarku nei musisz mówić) niż zrobić kwas na własnym ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie miły akcent wieczoru. Pokarzecie, że mimo iż to wasz dzień to nie zapomnieliście o gościach i o tym jacy są dla was ważni. Na ślubie mojej przyjaciółki brat Pana Młodego oświadczył się swojej już teraz żonie. Moja przyjaciółka o tym wiedziała wcześniej i w połowie przyjęcia przejęła mikrofon prosząc gości o uwagę bo teraz nastąpi kolejna ważna chwila dla rodziny. Było to bardzo piękne i wzruszające wydarzenie i ani trochę nie przyćmiło Pary Młodej, wszystko jest uwiecznione na ich filmie ze ślubu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że warto to uczcić toastem :) Tak jak ktoś wspomniał - Ciebie to nic nie kosztuje, a pokażesz klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona była mi kiedyś bardzo bliska, ale później skupiła się na własnym życiu i swoich problemach. Kiedy jej małżeństwo było w rozsypce i wtedy straciłam z nią tą więź. Zeszli się kiedy ona miała problemy zdrowotne i w sumie nawet nie byłam u niej, bo nie mogłam jechać- całą rodzina do niej pojechała z nastawieniem ze trzeba się pożegnać. Teraz to jest całkiem inna. A on - Lubie go, bo nie ocenia ludzi, jest całkiem normalny jak na ludzi swojego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest strona o dzieciach, nie o ślubach! Zejdz z tej strony.Czytać nie potrafisz?!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę żeby im zadedykować taniec podczas wesela tak jak się dedykuje chrzestnym czy innym, jeśli macie wesele z orkiestrą to orkiestra może spokojnie to powiedzieć... a jeśli macie tylko obiad w restauracji to po prostu złożyłabym życzenia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zapytał wprost czy chcą ten toast na weselu i co planujesz nie każdy lubi niespodzianki ja na przykład nie i dla mnie byłoby to krępujące jeśli nie będą chcieli to po weselu jakiś upominek na rocznicę i w podziękowaniu za świadkowanie jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastermarker
Oryginalnie i z klasą - być może dzięki niemu wytrwają kolejne lata. Portret Małżeński w technice oleju nakładanego suchym pędzlem na bezkwasowy papier - przetrwa każde małżeństwo! Antyrama + Papier + Farba olejna + pędzle = kilka zł Radość bliskich - bezcenna https://www.youtube.com/watch?v=JazWACefQtE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysłem na prezent jest tiara w kolorze srebrnym z ośmioma pięknymi kryształkami. Musisz ją zamówić dla swojej ukochanej! Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl . Niska cena i atrakcyjny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×