Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy decydujecie się na 2 dziecko gdy jest 500plus

Polecane posty

Gość gość
no wlasnie ale powtarzam: te proste baby nie potrafia tego zrozumiec, bo nie pracuja i na podstawach ekonomi sie nawet nie znaja! rzad dał, rzad moze zabrac, a potem placz i zgryzota:"łolaboga co mam zrobic, bo mam 3 dzieci a te dziady 500zł zabrali"?? tak bedzie w niejednym polskim domu. ale to przyszkloc-niedaleka-pokaze. a my za to bedziemy placic. ciagle musimy utrzymywac takich gamoni, bo my pracujemy a oni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więźniów i kler też utrzymujecie i nikt was o zdanie nie pyta, a w KAZDYM kraju UE są pieniądze na dzieci tylko nie w Pl. Te pieniądze powinny być od dawna dla obywateli, tylko że poprzednie rządy wolały trzymać ludzi za pysk i wydawać na pierdoły, niepotrzebne reformy (edukacja, szkolnictwo, emerytalne) i pozwalać nie płacić podatków koncernom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wreszcie w tym kraju zacznie nagradzać sie tych co uczciwie pracuja ? Nawet za najniższa w markecie ale nich ku... ci ludzie cos wreszcie maja z tego życia . Jak ja czytam tematy na forum ze teraz jak dadzą 1000 zł rodzicielskiego + 500 zł na dziecko to nie opłaca sie pracować to mnie ch.... strzela .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Więźniów i kler też utrzymujecie i nikt was o zdanie nie pyta, a w KAZDYM kraju UE są pieniądze na dzieci tylko nie w Pl. " bo nas na to nie stac zeby szastać kasa której nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:48 tu oczywiście masz rację, pracujący powinni godnie zarabiać bez względu na to czy pracują na kasie czy na produkcji. Nikt normalny nie rzuci pracy i nie zacznie robić dzieci, ja tak jak już pisałam zdecydowałam się na drugie dziecko ale nie po to by nie pracować i myślę że większosc rodzin też tak myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bo nas na to nie stac zeby szastać kasa której nie ma " prostestuj, niech opodatkują kler a wystarczy róznież dla Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak zabiorą! hahaha już tak krzyczyłyście od roku że tych pieniędzy w ogóle nie będzie a tutaj proszę, są!!! Teraz lkrzyczycie że zabiorą hehe Nie! Nikt nie zabierze, nawet jakby Polska miała się zadłużyć, wprowadzili ustawę to jej nie wycofają, to nie takie proste! Popatrzcie na Grecję, bankrutowała ale zasiłków nie poodbierała tylko dawała więcej! Jeszcze mogę uwierzyć, ale to 5% szans że następna partia wejdzie do sejmu i na referendum ogólnym odbierze, ale to nikłe szanse i najwcześniej za 4 lata! Przez 4 lata można dziecko odchować do przedszkola i wrócić do pracy. Teraz jest dobry czas na dzieci, lepszego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O olbrzymich subwencjach na kler a osobno jeszcze na o.Rydzyka nie decyduję ja/ty/inni tylko lizusowskie rządy,bo tu tez mają elektorat na kolejne wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'55,a tos walnela z tą Grecją!alez oczywiscie,ze protestują,bo mają po trszoku zabierane wczesniejsze przywileje.Zerknij gdziekolwiek o budzecie i ekonomii Grecji a potem pisz.Nie odwrotnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za czasów poprzedniego rządu kler też miał się dobrze, i tak od czasów premier Suchockiej, zresztą tyle ile oni mają nieruchomości i kasy to ani Ty ani ja nigdy na oczy nie zobaczymy. Ja się cieszę że będzie kasa na polskie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12,55 ale pier/do/lisz a 6 latki juz zawsze mialy edukacje szkolna zaczynac w tym wieku a tu prosze 4 lata nie minely i nowy bajzel zrobili, jakos ustawe dalo sie cofnac!!! emeryci pracowali do 65 r.z. teraz do 67r. a co bedzie przyszlosc pokaze. co rzad to inne dezyje oj naiwna babo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:45 - dokladnie tak !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka ma 4 dzieci 8 l, 6 l i 2 l blizniaki, Mówiła mi ostatnio że dzieci teraz ją nie beda kosztować bo dostanie 2000 od rządu, 500 zł rodzinnego. Za 2500 to spokojnie dzieci utrzyma, jej mąż zarabia 4000 zł to jeszcze zwrotu dostaną co roku 7 tys na jakies wakacje czy dołożą do samochodu. Też potwierdzam, że teraz jejs dobry czas dla rodzin wielodzietnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym słowem p.premier na jakims spotkaniu gdzie w tle mlode dziewczeta cofa wyroki sądu,ostateczne nieodwołalne orzeczenia TK,to o czym ta mowi,ze nie mozna czegos cofnać. Tu nikt nie patrzy na obywatela glupie sikorki niektore tylko na elektorat,by go nie ubyło,bo wladza w d..e przewraca ale jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam i czytam i oczy bolą więc tak następna władza w kampanii będzie nas przekonywać , że da na wszystkie dzieci a i tak wygra pis Odnosząc się do mojego małego miasta, życie pomału się toczy ,ludzie po 10 lat na mieszkanie czekają komunalne czasem nie doczekują hehe Zasiłki GOPS nie ma kasy przeważnie ,więc każdy orze jak może , do czego zmierzam kupiłam ostatnio gazetę lokalną i czytam , że ziemia i budynki tam i tam od wiosny zostaną remontowane GOPS też już jest gotowy na przyjęcie 300 uchodźców no i SUPER więc ja mam teraz płakać że jest 500 na polskie dzieci ??? w UE to nie jest nadzwyczajne tylko jest normą ,ale macie rację cieszmy się ciaptymi im się należy zaleją Europę i wasze córki i wnuczki hura :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo się cieszę z programu 500 plus :-) jestem mamą wielodzietną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty tez mozesz wyjechac za granice i mieszkac w takich obozach jak uchodzca w PL.Zazdroscisz im? Po wojnie latami wyjechalo ok.3 mln Polaków,druga emigracja ok.2 mln i jakos po świecie ich przyjeto i nike nie dzielil na swoich i tych obcych,altruistko od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo mi to nie zrekompensuje nawet prywatnego przedszkola dla mojego jedynaka, a do państwowego się nie załapie w tym roku na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonomo
Nie . Nawet jakby dawali 10 000 to ja więcej dzieci nie będę miała (bo nie chce) . Jeszcze czego żeby pare zloty miało wpływ na tak ważne decyzje w moim zyciu . Nie tak łatwo mnie kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tyle że my nie mordujemy w imię Boga na masową skale , nie gwałcimy w sylwestra , nie palimy dzieci i kobiet , nie gwałcimy ośmiolatek :-) itd. a ty jak tak bardzo za ciapatymi przybyszami to droga wolna i krzyż na drogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam jedynaka dziś zrobiłam miałam usg i okazało się że teraz będą bliźniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosząc rano ten temat zastanawiałam się czy będzie goofno burza i udało się to pokazuję skalę jak matki jedynaków mają ścisk o te 500 i jak dalej za wszelką cenę patrzą tylko egoizmem a kiedyś odejdziemy a nasz jedynak wali nas to :-) Co wy kiedyś zrobicie jak ukochany synunio weźmie dziewczynę z rodziny wielodzietnej i potem się dziwić że teściowe to takie szambosuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podnosząc rano ten temat zastanawiałam się czy będzie goofno burza i udało się to pokazuję skalę jak matki jedynaków mają ścisk o te 500 i jak dalej za wszelką cenę patrzą tylko egoizmem a kiedyś odejdziemy a nasz jedynak wali nas to usmiech.gif Co wy kiedyś zrobicie jak ukochany synunio weźmie dziewczynę z rodziny wielodzietnej i potem się dziwić że teściowe to takie szambosuki xxx yyyy? o co ci chodzi.? bo nie rozumiem.ale bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podnosząc rano ten temat zastanawiałam się czy będzie goofno burza i udało się to pokazuję skalę jak matki jedynaków mają ścisk o te 500 i jak dalej za wszelką cenę patrzą tylko egoizmem a kiedyś odejdziemy a nasz jedynak wali nas to usmiech.gif Co wy kiedyś zrobicie jak ukochany synunio weźmie dziewczynę z rodziny wielodzietnej i potem się dziwić że teściowe to takie szambosuki xxx jeszcze raz, teraz po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się w życiu nie zdecydowała na dzuecko ze względu na 500 plus jaka macie gwarancję że za 2 - 3 lata nadal dostaniecie te pieniądze? W Naszym kraju za nic nie można być pewnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 34 a czego możemy być na 100 % pewni ??? chyba tylko tego że kiedyś na bank wszyscy umrzemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że powinni dawać na każde dziecko nawet na pierwsze ale np na pierwsze 300 zł drugie 400 zł itd....I to do ukończenia nauki -max 25lat.koleżanka jest mama piątki dzieci a pieniądze dostanie na jedno bo ci starsi to 19 latka i bliźniaki 18 lat a przecież się ucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co to jest Altruizm :-) niektóre wbiją w wypowiedź jakieś słowo które ni ujj nie pasuję do reszty oj magystry yego mać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13'37,ale w razie zmian dziecka w kąt nie odstawisz,co?bo to nie przemiot. chyba,że juz dziś masz zabezpieczenie na przedszkola/dobre szkoly/dalszą edukacje,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13'42,masz napisane 'altruistko od siedmiu boleści'czyli zaprzeczenie więc twoja uwaga,zapytanie jest do bani.Haha,jak juz tak wysyłasz do slownika,encyklopedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×