Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zadaszenie do ogrodu

Polecane posty

Odpowiedź masz nawet w samym linku do zdjęcia ;) Wystarczy że usuniesz wszystko po pierwszym "/" i wychodzi: www.alu-tent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej postawić na coś bardziej trwałego i solidnego? Nam zadaszenie tarasu robiła firma www.zadaszeniatarasy.pl, skontaktuj się z nimi może znajdą dla ciebie jakieś ciekawe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spodobają Ci się daszki od www.daszkinawymiar.pl :) Sa naprawdę wytrzymałe i solidnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym pomysłem na zadaszenie ogrodu jest nic innego jak płyty poliwęglanowe PCV. Znajomy polecił mi te rozwiązanie, jednak nie za bardzo wiedziałem skąd się zaopatrzyć. Polecam http://www.scaladachy.pl/ , którzy zaopatrzyli mnie w płyty tego typu, a ja mogę się cieszyć super zadaszeniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zastanawiacie się nad odpowiednim zadaszeniem do ogrodu to polecam wam zajrzeć na stronę www.scalaplastics.pl Firma ta sprzedaje płyty z tworzyw sztucznych, z których można wykonać zadaszenie. Oferują również gotowe zadaszenia tarasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na tarasie znajdują się pergole żaluzjowe, które zakupiłam od firmy www.superpergole.pl Pergole te pozwalają na dozowanie światła, które dociera do tarasu. W przypadku złej pogody mogę zamknąć je całkowicie i mieć normalny dach tarasowy. Mega wygodna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianL

Lumiterm ma fajne rozwiązania co do zadaszenia tarasów. Poliwęglan bardzo dobrze sprawdza się w przypadku zadaszeń, to trwały, wytrzymały i lekki materiał a w dodatku jest bardzo uniwersalny, pasuje i do nowoczesnych klimatów i do tych bardziej retro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat bardziej spodobała się opcja zadaszenia modułowego. Nic nie trzeba robić na wymiar a tylko kupić takie moduły w sklepie https://www.guttasklep.pl/ . A są także dostępne dodatkowe osłony zaciemniające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×