Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość KateA92
Ja korzystam z aplikacji w telefonie z ikonka takiej różowej książeczki z kwiatkiem (w sklep play należy wpisać "kalendarz miesiaczka") Tam wprowadzam tez teperature i wykres sam mi się rysuje. Powprowadzałam daty wstecz jakie kiedy okresy miałam i aplikacja wylicza średnia i na podstawie historii wyznacza mi datę kolejnej malpy ;) ogólnie fajna apka, polecam :) z tym, że na iPhonach jej nie ma. Mam samsunga i na nim go mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Podwyższona temperatura nie brzmi obiecująco... to normalny objaw przed malpa. No chyba ze jest to już 16 dzień podwyższonej temperatury to wtedy co innego :) jak podwyższona tempka utrzymuje się powyżej 16 dni to wtedy można przypuszczać ciążę ;) ja mam zawsze 12-13dni podwyższonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem po lekarzu ,moja pani ginekolog oznajmiła że w tej chwili na 90%ciąży nie ma jest natomiast duże prawdopodobieństwo,że była to ciąża ...jednak bardzo wczesna i nie zdołała się rozwinąć ...to tlumaczyloby pozytywne testy ...tlumaczyloby to też inne niż zawsze krwawienie ...zrobiłam bętę wynik będzie ok 18.00 ,po 48 h mam powtórzyć to badanie i to da nam jasność sytuacji .... Także ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa ale juz wiesz na czym stoisz:) dostaniesz leki i w tym cyklu bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Witam angelaowa trzymam kciuki za betę:-)a ja byłam wczoraj u gina zdrowa jestem jak ryba:-)powiedział mi że z jednym jajnikiem mam takie same szanse jak kobiety z dwoma:-)pobolewa mnie już brzuch tak że w niedzielę pewnie przyjdzie okres:-(trudno jak nie teraz to w maju próbujemy:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Angelowa jak beta bo cały czas trzymam kciuki:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscpuma może nie przyjdzie ...trzeba mieć nadzieję ... U nas beta 11,według rozpiski na kartce 3 tc ,w czwartek mam powtórzyć badanie ....zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
AngelowA super!!!!trzymam kciuki żeby beta szła w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka 10
Witam wszystkie :) jestem pierwszy raz na tego typu forum, ale w grupie raźniej :) Staramy się z mężem o drugie dziecko. Angelowa11 w pierwszej ciąży na wizycie pani ginekolog powiedziała, ze ciąży nie widzi, a jak poszłam na usg to okazało się, że jestem w 8 tygodniu ciąży. Zawsze jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Angelowa gratuluję:-)pisałam już tu o mojej znajomej, która się dowiedziała o ciąży w 16 t, bo tak samo jak ty miała przez trzy miesiące plemienia normalnie jak okres w tych dniach co powinna mieć okres.Testy też jej wychodziły negatywne, była u lekarza chyba w 7 tc który nic nie widział i stwierdził że napewno nie jest w ciąży więc mu uwierzyła, w końcu testy negatywne a poszła do niego bo porostu zle się czuła.Dowiedziała się w 16 tc była w szoku ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.pewnie też należysz do takiego grona jak ona kobiet plamiacych w dni okresu:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Martka10 witam my też staramy się o 2 dziecko:-)a twoje ile ma lat i jak długo się staracie o drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Syn ma 5 lat. O drugie staramy się od listopada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Witaj Martka 10 ja też staram się z mężem o drugie dziecko moja córka kończy w tym roku 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Mój ma 4 lata a staramy się dopiero 2 cykl.O pierwsze staraliśmy się rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pierwszym udało sie w 2 cyklu. Teraz mam zdiagnozowaną endometriozę :( , która ujawniła się 1,5 roku po cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Martka A powiedz mi czy miałaś jakieś objawy i w jaki sposób wykryto i Ciebie ta endometrioze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
No chce mi się i to bardzo!!!niestety taka prawda jest ze u mojej córki widać syndrom jedynaczki A pozatym fajnie jest mieć rodzeństwo ja sama mam czwórkę i kiedy schodzimy się do rodziców to jest wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżąc na plecach odczuwałam straszny ból w okolicy blizny po cc, dotykając miejsca wyczuwałam guzek, który strasznie bolał. Ból był na tyle nie do zniesienia, że nie mogłam przewracać sie z boku na bok na łóżku, najgorzej było w okolicach @, tj. tydzień przed, w trakcie i tydzień po. Wizyta u ginekologa, usg i zabieg chirurgiczny. Znaleźli 2 guzy po 3 cm każdy i liczne mniejsze ogniska. Niestety ból nie ustąpił, a diagnoza została :( Chociaż z dwojga złego wolę endo niz nowotwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jest u nas. Mimo iż staramy się na różne sposoby to i tak syndrom jedynaka wygrywa z naszym wychowywaniem. Najbardziej widać to w szkole (mieszkamy poza Polską, syn od roku chodzi do szkoły). Wszystko musi być tak jak on sobie zaplanował, zwłaszcza jeśli chodzi o budowanie z lego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
A ja z pierwszym miałam gigantyczną torbiel na jajniku która została operacyjnie usunięta w 8 tc niestety wraz z jajnikiem i jajowodem:-(i teraz trochę się martwię że trudno będzie zajść w ciąże:-(chociaż ginekolog mnie uspokoił trochę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćpuma wierzę, ze lekarz się nie myli co do tego i szybko Wam się uda, kup testy owulacyjne, obserwuj swoje ciało i do dzieła. Uda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Pytam bo ja też miałam cc i z tego co wiem to właśnie endometrioza lubi być po zabiegach chociaż nie koniecznie.mnie dziwi jedną rzecz jak starałam się o córkę to trwało to 4 miesiące ale byłam po tabletkach.W trakcie ciąży załapałam cholestaze i z wiadomych przyczyn nie wolno mi brać hormonów ze względu na wątrobę.także nie zabezpieczam się w żaden sposób.Tyle lat i nic.Obecnie mieszkam w Austrii i byłam tu u ginekologa który przebadal mnie na 10 stronę i nic nie wyszło.Nie chce zwalac winy na męża. Bo wierzę że to jest kwestia czasu.podejrzewalam i siebie Endo Ale żadnych objawów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
W piątek wyjeżdżam na tydzień do Polski Ale po powrocie stwierdziliśmy z mężem ze idziemy do lekarza na badania już się dowiedzieliśmy co i jak.więc zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ENDO jest podstępną chorobą, jednak myślę, że po tylu latach dała by o sobie znać. Jeśli możesz to idź jeszcze raz do ginekologa, niech ponownie zbada hormony, zrobi usg itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż stwierdził, że ma przeczucie, iż tym razem się udało. Od tygodnia mam straszne mdłości i wymioty. Wiec są 2 wytłumaczenia tego stanu, albo faktycznie jestem w ciąży, albo to stres przed wizytą gości z Pl. Nawet jeśli jestem w ciąży to wizytę u położnej będę miała dopiero po 12 tyg. Do tego czasu nikt tutaj nie uznaje ciąży, selekcja naturalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
No tutaj sa inne perspektywy na leczenie niż w Polsce. Lekarz powiedział że najpierw musi się przebadać mąż i jak u niego bedzie ok to później ja.Tutaj za badanie nasienia nie trzeba płacić A w Polsce krzykneli mi 150 zł. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Rozumiem że jesteś w Anglii? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Martka10 mam nadzieję że się uda nam wszystkim:-)a mam takie pytanie jak się objawia endometrioza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobnie jak u nas - kwestia opłaty za badanie zależy od rodzaju ubezpieczenia. Najpierw jednak lekarz rodzinny musi stwierdzić czy wizyta u specjalisty jest konieczna. Nawet do ginekologa skierowanie jest wymagane. Chyba, ze ktoś chce skorzystać z wizyty u polskiego ginekologa prywatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×