Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

kobietki zaczne moze od poczatku cykle mam 29dniowe z mezem kochalam sie juz w 10dniu cyklu bo pobolewal mnie lewy jajnik sluz byl plodny, dzis jest 12 dzien cyklu chce przystapic do dzialan libido poszlo w gore, ale sluz jak zauwazylam nie jest taki jak tego 10 dnia czy mozliwe ze jest juz po owu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za to pytanie, dopiero po chwili zauwazylam jakie ono bylo bez sensu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko dopiero 2 cykl u mnie ale wydaje mi się ,że i ten cykl jest stracony .A odnośnie Twojego pytania ,może jesteś w trakcie owulacji ,mierzysz temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej dziewczyny dziś zero brązowego śluzu wiec na pewno to były resztki okresu. W tym cyklu zaczynam z testami ovu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
S992 przyszła dzień wcześniej... w poprzedni cykl też był 27 dniowy... no nic za kilka dni znów zaczynamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyszła moja paczka z Allegro zamówiłam 10testów ciazowych po 2zł ,stwierdziłam bowiem ,że przy takiej częstotliwości robienia testów ciazowych pójdziemy z torbami zanim ogóle zajdę w ciąże :o oczywiście z ciekawości jeden otworzyłam moi skoro już otworzyłam to ...zrobiłam ...i szok ...jest drugą kreseczka blada ,wręcz niewidoczna ale jest bez szczególnego przeglądania się JEST tam :):):) jest 5-6dni przed terminem @ ,jakieś 10dpo więc staram się nie nakręcać bo wiem ,że to jeszcze o niczymnie świadczy ...ale mimo to jest iskierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa super :) ja właśne wysłałam brata po wiesiołek zaczynam łykać, zobaczymy czy coś pomoże ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik ja dzis tez zauwazylan cos rozowego ale zero bolu brZucha wiec czekam. Jak wroce do domu to zmierze temp i zobaczymy. Ech :( angelowa to jest cien nadzieji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Mój śluz też mi się nie podoba... Jutro termin @ i wszystko wskazuje na to że @ przyjdzie :( i znowu wszystko od nowa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Karolcia06 u mnie taki brazowowawy ale od 11 jest go bardzo mało i zero boli brzucha wiec zobaczymy czy sie rozkreci do jutra ... Ale temperatura dalej podwyższona więc dziwne ... Rano zrobie test o ile nie spadnie do rana tempka i sie nie rozkreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Angelowa gratki trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelowa!! Super, trzymamy kciuki!! :) próbuję się jakoś pozytywnie nastroić na ten cykl, ale tak mi przykro, ból nie do opisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i nastał nowy dzień. Zaczełam łykać wiesiołek. Może coś z moim śluzem nie tak i dlatego nie mogę zajść.... @ rozkręcił się na maxa.... Ja zbieram się do pracy... Nie chce mi sie.... Po pracy postaram się Was nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa super! Oby tym razem wszystko było dobrze! Ja w tym cyklu odpadam, starań nie było bo byliśmy wyjątkowo Zmęczeni... W następnym się postaramy bardziej... Za wszystkie trzymam kciuki :) Becik mi wiesiołek bardzo pomógł na śluz, było go o wiele wiele więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik dalej na jednym wózku jedziemy:) Ja musiala m wstawać o 4 rano i brać tabletke bo brzuch zaczal boleć, @ na maxa sie zaczął:( i dokładnie jak Ty, mysle ze moim problemem jest sluz bo bylo go malutko. Wiec dzis kupie wiesiolek. Jak Myslicie najlepiej zioła czy tabletki?? I zainwestuje też w testy owu. Dobrze chociaz ze dzis wolne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Ja brałam oeparol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Angelowa super, gratulacje! Paula polecam Castagnus. O pierwsza ciaze staralismy sie dwa lata, zaczelam brac Castagnus i w pierwszym cyklu zaszlam, a w drugiej ciazy tez kilka miesiecy staran, zaczelam znowu brac Castagnus i przy drugim cyklu sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
A jak myslicie wiesiolek lepiej kupic w tabletkach czy olej z wiesiolka? Testy owu juz kupione :) chciałam dwie paczki ale cena masakra :/ paczka w rossmanie 17 zl i to w promocji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej dziewczyny dziś zrobiłam 3 test ovu i mam uśmiechnięta buźkę mój cykl jest 29-30 dni a dziś dopiero 8 dzień cyklu czy to możliwe ze to juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwona pewnie że możliwe:-) jeśli test pokazał to zacznijcie działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Wczoraj działaliśmy mimo negatywnego testu ... Dziś widzę ze musimy to powtórzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Z reszta od początku starań nie staraliśmy sie tak wcześnie w cyklu zawsze myślałam ze ovu mam około 15 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu Angelowa znów ma kłopot z zalogowaniem sie wrrrrr iwona kobiecy organizm to zgadka :) ostatnio odkryłam pewna stronkę i tam na podstawie moich obserwacji wyliczyło mi dni płodne i okazało sie ,ż e sa kilka dni póżniej niż sądziłam ...u mnie jest jeszcze jeden problem,maż kierowca ...rozumiecie ...to jego obecnośc w domu wyznacza dni staran a nie moja owulacja niestety...co do wiesiołka tez słyszałam ,że jest rewelacyjny ,co do wyboru nie pomoge niestety ,poniewaz nigdy nie brałam buziaczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej to ja Malinka30 tez mam problem z logowaniem brrr. Angelowa11 a nie pisalas kiedys ze nie bedziesz testowac przed okresem chocby sie palilo?? Haha bo widzisz ja tez tak zawsze mowie a potem bankrutuje na testy ☺ w tym cyklu tez tak mowilam ze zatestuje w dzien Matki 26-ego bo tego dnia powinnam dostac okres a juz zakupilam 10 testow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka wiem wiem serio tylko widzisz my kobiety jesteśmy z natury niecierpliwe hahaha z kolejnym poczekam do poniedziałku tj.do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Powiedzcie mi kobietki czy jak bolą jajniki to juz jest po owulacji czy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Dziewczyny a czy któraś z was zażywała Clostilbegyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik jakie tabletki wiesiolka masz? Ja z firmy GAL, zimnotloczony olej z nasion wiesioleka:) i testy owu, zaczne od 8-9 dc :) ech oby sie udalo tym razem ... Calej reszcie testujących życzę pozytywów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
S992 ja radzę wlasnie robić testy ovu zaraz po @ mówiąc na moim przykładzie ... Sama nie wiedziałam ze dni płodne mam tak wcześnie. Co prawda rezultat poznam za kilka tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×