Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gość
Jajniki bola przed owulacja ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Bolą przed jak i w owulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 ja mam te sama. Takie w zielonym opakowaniu??? Angelowa Trzymam kciukasy. Malinka Ja tez zawsze mowie ze czekam do @ z testowaniem i nie wychodzi.... Tzn w poprzednich ciazach sie udawalo tylko teraz jakos tak niecierpliwa jestem.... Paula jak tam u Ciebie?? Kushina Co u Ciebie??? Kate Jak tam bylas na usg??? U mnie okresu ciag dalszy. Dziewczyny tylko w tym cyklu jakies wrazliwe piersi mam... Nie pamietam czy tak kiedys mialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej dziewczyny dziś drugi dzień z pozytywnym testem owulacyjnym, wczoraj czułam ból jajników dziś juz nie, czy wzrost temperatury oznacza ze owulacja juz była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwona nie ma na to reguły... Różne opinie czytałam:) lepiej jeszcze kilka dni sie starajcie :) do tego jest weekend:) Becik takie zielono zolte chyba :) juz masz wrazliwe piersi? Ja dopiero teraz zauważyłam ze to moje zylki na piersiach musialy byc caly czas bo dalej sa widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michiganka
Heja....u mnie to się jakieś jajca dzieją :D Dziś tempka 37,3(w pochwie)....do tego mam taki kremowy śluz,którego jest bardzo dużo,bezwonny po wyschnięciu jest białawy....do tego przed wczoraj zaczęłam robić testy owulacyjne....wczoraj kreski tego samego koloru a dziś testowa prawie bordowo-czarna a kontrolna różowa :D.....cycki bolą cały czas i podbrzusze przestało w końcu mnie boleć i mogę funkcjonować normalnie....jestem w 9 dniu cyklu!!! wcześniej tak nie miałam ....odkąd się staramy to testy owu zawsze mi pokazywały pozytyw między 16 a 18 dc.....od okresu tempke miałam 37-37,2 a dziś 37,3? i ten biały śluz??? miałyście tak? dodam ,ze jestem lekko przeziębiona,boli mnie gardło i mam katar....ale gorączki pod pachą nie mam bo temp pod nią to 36,7....doradźcie coś :) plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Dziewczyny, odpadam w tym cyklu :/ @ przyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia-przykro mi....ale głowa do góry,lato idzie,pozmieniają się nam nastroje na bardziej pozytywne i zaskoczymy wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Michiganka moze wcześniej robiłaś testy owulacyjne pózniej niż tym razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie....ja kupuję testy 50 paki i mam na cały miesiąc,testowanie zawsze zaczynam od końca okresu.....zawsze mi sie wszystko zgadzało....wynik testu pozytywnego,śluz płodny,bóle jajnikow.....a teraz jest wszystko popierdzielone....śluz na płodny nie wygląda bo jesy białawy i lepki a nie roziągliwy i przeźroczysty tak jak powinien.....no i przy owu są skoki tempki a u mnie od okresu tempka cały czas powyżej 37.....nic już tego nie rozumiem....chyba rano jutro będę musiała powtórzyć test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
U mnie tez drugi dzień test owu jest pozytywny a dzis 9dc bóle jajników troszkę mam mniejsze niż wczoraj ale za to śluz jest u mnie taki sam jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Michiganka daj znać jak zrobisz test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok....nie nastawiam się,ale wolę w 100% wykluczyć ciążę. Nie pokoi mnie to co się dzieje z moim ciałem.....ostatnio zbyt dużo się nałożyło na siebie.....temperatura,okres ,bóle kręgosłupa i podbrzusza,teraz niby owulacja,przeziębienie....totalny rozpierdziel ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Mimo wszystko trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becik29 - dzieki, ze pytasz co u mnie :) Caly czas was podczytuje i trzymam kciuki za wasze staranka. U mnie chyba ok, kolejna wizyta 30.05, to bedzie 10 tydzien :) Moj mąż sie uparl, zeby powiedziec rodzinie o ciazy dopiero w jego urodziny, a to jest 21.06! Ja nie wiem jak my to utrzymamy w tajemnicy tyle czasu :P Dzisiaj byla impreza rodzinna i musialam nakłamać, że jutro o 7 rano mam jazdy doszkalajace, dlatego nie pije :D A tu szykuje sie jeszcze kilka imprez w miedzyczasie, lacznie z weselem (nie moim ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Dziewczyny myślałam że @ przyszła w piątek bo było już plamienie takie jak przed @ a tu sobota nic, dzisiaj nic i już nie wiem co się dzieje :( test negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Karolcia może to bylo zagniezdzenie? Powtorz test za kilka dni albo zrob bete :) Ja biorę trzeci dzien wiesiolek i tyle krost mi powychodzilo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Karolcia dokładnie jeśli przez kilka dni @ nie przyjdzie to powtórz test, jest nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś rano zrobiłam kolejny test ciążowy i negatywny....tak jak myślałam....walczę dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Pewnie Walcz masz dni płodne to działaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja czekam aż @ się skończy i będzie można zacząć działać:-) mam nadzieje że wiesiolek pomoże na śluz:) Kushina a jak samopoczucie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Ja zrobiłam 3 test ovu i znowu pozytywny. Czy to możliwe ze owulacji jeszcze nie było? O 10tej minęło 48godz od pierwszego testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym miesiącu już nie zdążę,ale jak w razie czego w czerwcu dostanę okres to zaraz po idę do lekarza i niech mi robią po raz kolejny badania hormonów.....mi się wydaje,że ja mam cały czas LH wysokie....kiedy bym nie zrobiła testu owu to mam dwie kreski,co prawda testowa jest znacznie bledsza od kontrolnej na poczatku cyklu,ale jest i to mnie nie pokoi....na poczatku cyklu LH z tego co wyczytałam nie powinno być wykruwalne przez test,a jak jest to znaczy,że coś jest nie tak......iwonka-my dwie jedziemy na tym samym wózeczku kochana....cykl zaczął nam się w tym samym dniu....w tych samych dniach mamy pozytywne testy owu i ten biały śluz....nie wydaje mi się żeby to była owulacja....zwłaszcza u mnie.....ja tez mam 3 dzień pozytywny,ale innych oznak owulacji brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Ja wczoraj i przedwczoraj czułam ciągniecie w dole brzucha i lewy jajnik nie wiem ja juz sie w tym gubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 - ogólnie czuję się dobrze, chociaż często jest mi niedobrze i strasznie wybrzydzam z jedzeniem. No ale jak czytam o objawach innych dziewczyn, to wydaje mi się, że mam lajtowo ;) Angelowa - powtarzałaś dzisiaj test? Miałaś chyba powtarzać w niedzielę. Są 2 kreseczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka....nie rób testów owu rano....najlepiej powinno się je robić pod wieczór......rano wynik może być przekłamany.....ja na ogół robię wieczorami,ale dziś rano jak robiłam test ciążowy to od razu machnęłam i owulacyjny dla porównania....dzisiejszy wynik mojego owu testu jest taki sam jak wczoraj wieczorem.....aaaa i wczoraj pierwszy raz użyłam tego żelu conceive plus- w tubce jest wodnisty jak kazdy inny żel intymny,ale po 15 minutach w pochwie robi się identyczny jak naturalny śluz płodny.....ciągnący i jak kurze białko....jestem ciekawa czy pomoze w zajściu w ciążę...jedno już w tym żelu zaplusowało-mężuś zadowolony :D oj ślisko po żeliku było,także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Czytałam ze powinno robić sie miedzy 10-12 lub 17-19 ja ustaliłam sobie ze będę robić z trzeciego moczu wlasnie miedzy 10-12 ... Wiec juz nie wiem zobaczę co będzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushina cieszę się że u Ciebie wszystko super :) tak trzymać Robiłam test rano ,wyszedł negatywny :( w zasadzie to myślę ,że też odpadam w tym cyklu ,dziś spadła mi temp do 36,7 ,do tego całkowity brak sluzu (normalny objaw przed @) noi wszechobecny wqrw (przepraszam za brzydkie słowo ) :s :s :s też normalny objaw przed @ ,termin małpy mam jutro ,jakoś nie zdziwię die jeżeli przyjdzie 2-3dni później ,tak było w ostatnim cyklu .Także wygląda na to moje kochane ,że walczymy dalej .... Co do testów owulacyjnych nic nie pomogę ,ponieważ nigdy ich nie używałam ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa test negatywny to jeszcze nic pewnego :) Becik jak twoja skóra po wiesiolku? Bo u mnie na twarzy krosty jak przed @ i na plecach:/ istna masakra :/ ale dalej go bede brac :) @ pomalu się konczy choć dopiero dzis byl trzeci dzień. Nie moge sie doczekac juz starań:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 dziękuję za miłe słowa :)życzę oczywiście owocnych starań... Nie pozostaje mi nic więcej tylko czekać , ale nie mam złudzeń ... ...popadam w depresję normalnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×