Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Paula 24
Według mnie owulacje miałaś 4 mają skoro 5 był skok, temperatura Jeszcze nie spadła na poziom podstawowej więc jeszcze nic pewnego, mierzysz tym rano zaraz po przebudzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Michiganka jak u Ciebie jakies zmiany? Mi sie wydaje ze moja szyjka macicy jest twarda i wysoko, śluz mam mleczny ale nie jest go duzo, poza tym nic sie nie dzieje czasem leciutko czuje jajnik który w "owulacje" bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula zawsze rano zaraz po obudzeniu ,myślę jednak że ewentualną ciążę test już by wykazał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Angelowa kochana a moze idź na betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa może i masz rację, ale mi test wyszedł tydz po terminie @ z blada krecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa 36,9 jest blizej 37 niz 36,6:) a z ta owulacja to ja sie tyle naczytalam ze wszystko wydaje sie byc mozliwe :) tak jak dziewcZyny mowia, nie ma @ to jesteś w grze a nie kiedy testy wychodza później:) jesli masz możliwość to idz na bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aguś784, ja miałam to samo. 4 lata czekałam na mleństwo. Poszłam prywatnie do lekarza ( bo na nfz tylko luteine kazał brać i czekać, a ja mam 33 lata to na co mam czekać). Dostałam hormony, instrukcje jak robić testy owulacyjne i po 3 mieiącach byłam w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkim starającym się o dzidziusia życzę tej radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka....u mnie cały czas to samo,tylko testy owu już negatywne są .....tempki dziś nie mierzyłam.....miałam dzisiaj okropny dzień w pracy,załapałam taki wkurw,że o mało jej nie rzuciłam....wymiękam już psychicznie....i myślę o powrocie do Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj długo rozmawialam z mężem na Skyp-ie , to nasz ostatni cykl tak po prostu ...stwierdziliśmy ,że koniecznie trzeba wybrać się do dobrego lekarza ,który poza ciągłym ,,trzeba czekać ,macie Państwo czas,, coś zacznie robić ....bo my czasu nie mamy,młodsi już raczej nie będziemy ...test negatywny ale żeby mieć pewność idę dziś na bete a w piątek podjadę do poradni i zapiszę się na wizytę w klinice niepłodności ...czas się za siebie zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa i to mi się podoba! Trzeba walczyć o marzenia! Mocno Ci kibicuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa trZymam kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Dziewczyny jaka jest wasza temp w pochwie w pierwszej fazie cyklu a jaka po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s992 piersi wrażliwe, i czuje pobolewanie w dole brzucha dziś 8 dc śluzu dużo ale jeszcze nie płodny. Chyba mamy te same tabletki :) tylko strasznie dużo się ich zażywa.... Karolcia06 przykro mi :( Kate super wielkie gratki :) strasznie się ciesze :) Angelowa trzymam kciuki, daj zanć jak beta wyszła u mnie powoli i do przodu, czekamy na owulke i na pozytywny test ciążowy, nie myślałam, że przy tej ciąży będziemy się tak długo starać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 15dpo test ciążowy sikany bez wątpienia pozytywny !!!Nie wierzę po prostu nie wierzę :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Angelowa11 wielkie gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa!!!Gratulacje!!!! Jak się cieszę,że Ci się udało....życzę Tobie i maluszkowi dużo zdrówka !!!!!!! Pozdrowionka..dziewczynki,za Was też trzymam kciuki.....ale dobra wiadomość....oby ciąże teraz nam się posypały jak domino :D żeby jedna po drugiej miała same pozytywne teściki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa bardzo sie cieszę :-) gratulacje :) i dużo zdrowia żeby wszytsko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Angelowa super gratulacje !!! Ale sie cieszę ze w końcu jakaś dobra wiadomość na forum! Widać ze nie można sie poddawać do ostatniej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam usg wszystko ok,cytologie ktora nic nie wykryla.Okres mam regularnie ,progesteron ,ktory wskazuje na owulacje...bebika jak nie bylo to nie ma i tak od pol roku....w dodatku kolezanka z prac y zaszla w ciaze, ale ciaza jej sie nie rozwinela......tsh badalam 2 lata temu i bylo ok....zyje od okresu do okresu nie da sie o tym nie myslec.....wszedzie kobiety w ciazy albo z wozkami....maz chce sie kochac spontanicznie tylko go nachodzi jak plodnych nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
U mnie w tym cyklu sie na pewno nie uda, próbowaliśmy tylko trzy razy bo maz przychodzi późno i wyczerpany po pracy... Liczę ze ovu była 5 dni temu i nic nie odczuwam wiec juz znowu łapie dola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane :)Nie mogę uwierzyć :) zrobiłam sikanca całkowicie bez przekonania a tu taka niespodzianka :):):):):)w życiu nie widziałam tak pięknej różowej kreseczki :) Niedowiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
:)))Angelowa nikomu tak nie życze jak Tobie!!!!! cudnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Angelowa dbajcie o siebie ! Duzooo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa11 - naprawdę wspaniała wiadomość :) Rośnijcie zdrowo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwona25 nie poddawaj sie :) czasem wystarczy jeden strzal a dobry a nie 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Iwona nie sugeruj się tym, że nic nie czujesz. Ja czułam bardzo wiele a wyszedł.... klops:) Może tym razem, staram się podchodzić bez spiny itp., ale ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×