Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Paula 24
Oolunia test najlepiej zrobić w dniu Spodziewanej miesiączki lub 14 dni po owulacji, ja znów złapałam grzybka, nie swędzi nie piecze ale uplawy na to wskazują, biorę globulki, za tydz @ więc może zdążę z kuracja :P S992 testy owu nie działają jak te ciążowe dobrze Michiganka napisała, krecha musi być co najmniej w kolorze tej kontrolnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi:) to moja pierwsza styczność z testami owu wiec nie bylam pewna co myslec :) dzis rano kreska jest taka sama jak wczoraj byla. Już sie nie pojawiała tak jak wczoraj rano na teście z niedzieli. A po wiesiolku czuje juz ze jest troche więcej sluzu wiec moze sie uda w tym cyklu:) o ile mnie nie zmoze len i pojde spac zamiast dzialac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Dziewczyny wzięłam dzisiaj pierwsza dawkę clostilbegyt :/ co będzie to będzie.... Chociaż nie wiem czy po takim słabym plamieniu jest szansa na ładne pęcherzyki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Ja w tym cyklu raczej odpadam wczoraj znowu zero działania wiec brak szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mezem staramy sie juz 5 miesiac, kochamy sie zawsze co dwa-trzy dni, martwi mnie to ze tak dlugo trwaja starania :( wiem ze co jakis czas pojawia mi sie na jajniku torbiel i po pewnym czasie sama znika... Nie wiem czy to ma cos wspolnego z tym ze tak dlugo sie staramy i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ☺ u nas staranka trwaja ale w tym cyklu sie pogubilam co do sluzu. Zawsze wiedzialam dokladnie kiedy owulacja, mialam wtedy sluz jak kurze bialko a w tym cyklu nie moge ladu dojsc bo niby sluz plodny byl taki przezroczysty rozciagliwy ale takiego jak kurze bialko do dzis brak i nie wiem czy juz mialam owulacje czy nie. Wypada ze juz raczej po ale pobolewa mnie jajnik jak na owulacje wiec juz zglupialam. Pozdrawiam Malinka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi gościu...my z mężem staramy się już 7 cykl i nic....lekarze mówią,że jak po roku starań nic nie wychodzi to wtedy można zacząć się martwić.....głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem tylko martwie sie ze ta pojawiajaca sie i znikajaca samoistnie torbiel moze miec na to wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Twój ginekolog nic z z tą torbielą nie robi???? jego zadanie jest Ci pomóc....może powinnaś zmienić lekarza? a mąż robił badania? może u niego jest coś nie tak a Ty się denerwujesz,że to może być Twoja wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden ginekolog nic z tym nie robi. Raz na wizycie jest ta torbiel raz jej nie ma i mowia ze nie wiedza dlaczego tak jest. Z mezem jest wszystko ok, robil badania a ja jakos boje sie ze to moze byc moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie biore zadnych lekow , 5 miesiecy temu odstawilam antykoncepcje i hormony zdazyly sie juz uregulowac i jest wszystko ok, nie wiem co o tym myslec.. Na razie sie tym nie zamartwiam, za tydzien mam dostac miesiaczke i zobaczymy czy faktycznie dostane czy moze jednak w koncu sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Byłam dziś na wizycie i w koncu ujrzelismy z mężem maluteńkie serduszko ! :) <3 Wszystko z dzidzia jest ok. Termin na 2 stycznia :) Jutro poinformuje szefa o ciąży u wszystkich z pracy :) Olunia te plamienia mogą być plamieniami implantacyjnymi ale nie muszą. Jeden Bóg to wie. A co do testu to ja zrobiłam dzień przed terminem i wyszła mi naprawdę blaaaaada druga kreska, a dzień później w dniu terminu kreska była już dużo wyraźniejsza ;) ostatni, trzeci test zrobiłam 4dni po terminie to kreski były już grubaśne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Kate rosnijcie zdrowo..:) Angelowa powiedz mi bo kiedyś wspominałaś że poronilas Kilka razy, wiesz jaka była tego przyczyną? Badaliscie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
KateA92 ale wam zazdrosZcZę:) zapewne to dla was cudowne chwile :) mam nadzieję że za niedługo też sie doczekam :) Duzo zdrowia dla was!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
Kate super wiesci :) Paula mam za sobą 5 poronien....wszystkie na przełomie 2004/2005 ...jeżeli mam być szczera to robiono mi badania ale o ile pamiętam nic konkretnego z nich nie wynikło ,stanęło na tym,że mamy dać sobie trochę czasu i tak zleciało 11lat :o Nie miałam problemu z zajęciem w ciążę.Wszystkie 5 ciąż były ,,trafione,, przy pierwszym cyklu ... Teraz jest inaczej ....teraz albo nie mogę zaciazyc albo kończy się ciążą b.chemiczną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dodać że prze ten czas nie stosowałam hormonów ,miałam spiralke,ponieważ bałam się właśnie późniejszych kłopotów z plodnoscia. PS.dziś mam 1dzień opóźnienia ,wynik testu negatywny :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa a co na to Twój gin? Przecież 11 lat to kupa czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa @ jeszcze nie ma wiec jesteś w grze :) mogla być owulacja później i test jeszcze nie wykrył:) glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 dziękuję za słowa wsparcia :) Paula moja pani doktor w styczniu ,gdy napomknela o planowaniu ciąży ,zleciła mi badania krwi ,moczu ,poziomów hormonów ,tsh (tarczycy) ,usg jamy brzusznej i zrobiła cytologie ...cóż wyniki są w normie ...dostałam od niej zielone światło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Angelowa to jeszcze nic straconego trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Trzymam kciuki za Cb :) a nie myślałaś o testach genetycznych? Mi moja gin wspominała o nich jak poronilam.. Mówiła że w tym też może tkwić problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś drugi dzień spóźnienia ,test rano negatywny ,temperatura po wczorajszym skoku spadła ,sluzu praktycznie brak ....wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na niepowodzenie ...wydaje mi się że gdyby była ciążą to test cokolwiek by wykazał :( Paula nigdy nie zastanawiałam się bad testami genetycznymi ale nikt nam takich badań też nie zalecił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa a może zapytałabys gin o jakieś "wspomagacze" po takim czasie aż dziw że Jeszcze nic nie bierzesz.... Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa a temp spadla do normalnej 36,6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Angelowa a kiedy miałaś skok temp ? Kiedy myślisz ze byla owulka ? Trzymam kciuki za Was dziewczyny ! Może uda mi się któraś tutaj zarazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate z przyjemnością się zarażę :) Skok miałam wczoraj 37.8 ℃ a dziś 36.9 ℃ ,owulka ok 5-6 maja ,tak myślę ...mogę się oczywiście mylić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Owulka ok 5 mają, czyli wtedy miałaś pierwszy skok ? Napisz jaka masz temp podstawowa, przed owulka i jaki skok był po owulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy skok miałam 5 maja powyżej 37.3taka temp utrzymywała się do dziś ,podstawowa temp to 36.7℃ ...z reguły tak mam ,że temp spada na dzień góra dwa przed @ ,dziś 13-14 dpo ,cykle mam dość krótkie bo 26dniowe ,chociaż ostatni był długi 30dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×