Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Angelowa dobrze Cie rozumiem... Najgorzej jest przed @ bo boisz sie ze przyjdzie i stres czy sie udalo. Potem jak przychodzi to smutek złość i tysiąc innych emocji. W drugim dniu @ pomalu lepiej i znowu kolejne nowe nadzieje ze teraz sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 Nie zauważyłam krostek na twarzy ani nigdzie indziej. Biore juz 4 dzień. Kushina Super ze u ciebie ok. Paula Co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michiganka Trzymam kciuki za owocne starania. Ja wlasnie czekam na @ aż sie skonczy by mozna dalej dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michiganka
Becik -dziękuję kochana i wzajemnie....3mam kciuki za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
jeju chwilkę mnie nie było a tu tyyyle czytania:) za testujące trzymam kciuki!! niech cud się ziści:)) ja raczej odpuszczam, ten cykl był dla mnie szalony, tak się nakręciłam, a rezultatu brak.... ehh mam nawał pracy także liczę, że nie będzie czasu na ponowne zastanawianie się co jak kiedy czy na pewno itp.... nie da się niestety wszystkiego zaplanować (choć chwilkę myślałam, ze mnie to nie dotyczy - o ja naiwna). Btw zobaczymy ile prawdy w tym co pisze... za jakiś tydzień dwa być może znowu będę szaleć, nie bierzcie ze mnie przykładu!! Nie poddawajcie się w staraniach moje drogie, nie poddawajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollunia a robiłaś test ciążowy ?to mogło być plamienie implatacyjne ,ale nie musiało ...może podczas stosunku doszło do podrażnienia i stąd chwilowe krwawienie ....może to być także nadzerka lub problemy z hormonami ,opcji jest mnóstwo.Uważam,że jeżeli test ciążowy wykluczy ciąże to warto by się wybrać do lekarza .Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s992
Dziewczyny dziwna sprawa. Wczoraj wieczór zrobilam sobie pierwszy test owylacyjny tak dla sprawdzenia. Po minucie byla jedna kreska no to spoko. A dzis rano patrze i co dwie. Ta druga jest bardzo wyraźna. Dodam ze wczoraj byk dopiero 3dc! Co o tym sądzicie? Ciesze sie bo jakby co to wczoraj owocnie dzialalismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Dziewczyny nie wydaje mi się żeby to było zagniezdzenie (17 dni po owulacji) a po drugie wczoraj wieczorem miałam troszkę brązowej wydzieliny, tak jak przed okresem tylko ze w nocy już jej nie było i teraz też puściutko :/ czy mi się coś poprzestawialo? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Hej dziewczyny, u mnie @ planowo za tydz, ale nie wiadomo jak to będzie bo po poronieniu różnie bywa, nie nastawiam się na nic bo starań nie było... Karolcia niektóre kobiety w ciąży w dniu Spodziewanej @ mają lekkie krwawienie nawet przez 3 miesiace, zrób test jutro jak @ się nie rozkręci, S992 ja kompletnie nie znam się na testach owu nie używałam ich... Ale wydaje mi się że po paru godz test jest nie ważny tak jak ciążowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa ja słyszałam że te testy z allegro to straszny szmelc, nie jedna się na nich przyjechała, ja bym je w kosz wrzucila, a zainwestowała w te apteczne cena większa wiadomo, ale po co płacić mniej za cos co jest o d.pe rozbić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula może masz rację ...po pracy podjadę do apteki ,w każdym razie test ten z Allegro negatywny,dziś termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Dziwne ze pierwszy pozytywny, a drugi negatywny.. Zrób apteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Dzis spojrzałam na test owu clear blue i cały czas wyświetla mi buźkę od wczoraj czy to mozliwe ze sie zaciął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwona25lat tez mam dziwna sprawe z testem owu. Wczoraj zrobilam i nic nie wyszlo, a dzis rano patrzę i były dwie bardzo wyrazne kreski. Wczoraj byl 3 dc. Dzis może tez zrobie. Dla pewnosci zrobilam tez test ciazowy ale wyszedl negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Ja juz nie wiem wszystko jest o kant .... Kupiłam ten test za 30 funtów i skorzystałam z niego 5 razy wiec grubo. Juz nic nie kupuje zdaje sie na los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Dziewczyny plamienie maluśkie ale jest, test ciążowy negatywny :( czy uznawać te plamienia za @? Od 3dc mam brać clostilbegyt i nie wiem co robić :/ doradźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia nie znam tego leku i niestety nie pomogę ... pewnie uznawalabym to za @ miałam podobna sytuację podczas poprzedniego cyklu ,@przyszła spóźniona o 4dni ,była bardzo skapa i trwała dwa no w porywach trzy dni ... Wcześniej wyszedł mi wynik pozytywny testu ...moja pani dr stwierdziła ciąże biochemiczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Karolcia06 ja niestety tez nie wiem co bym Ci mogla poradzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ! Mam mały problem, założyłam własny temat ale mało pomocy otrzymałam wiec postanowiłam wejść tutaj ! Otóż chodzi o to, ze Wczoraj jak skończyłam sie kochać z mężem , zauważyłam ze mam krwawienie .. Zdziwiłam sie ponieważ był to dopiero 20 dzien cyklu . Przewaznie @ pojawia sie u mnie ok. 28 dnia cyklu . Jeszcze bardziej zastanowiło mnie to ze juz kilka godzin pózniej krwawienie było jak sama końcówka @ i pózniej zniknęło . Dodam, ze około dwa dni przed tą sytuacja miałam dziwne bóle podbrzusza. Dzis z kolei pol dnia nic nie było a teraz znowu pojawiło sie plamienie ale dość gęste i w takim bardzo blado różowym kolorze . Istotna sprawa jest tez ze Z mężem kochamy sie bez zabezpieczenia ponieważ mielismy problemy z płodnością a teraz czekamy na wyniki czy juz jest w porządku . Nie zabezpieczaliśmy sie ponieważ nawet jakbym zaszła w ciąże to bylibyśmy bardzo szczesliwy chociaz takie prawdziwe starania mielismy zacząć dopiero kiedy wszytsko bedzie wiadomo . No i niecałe 2 tygodnie temu byłam u ginekologa i na 100 % nie byłam w ciąży . Ale dwa dni pózniej miałam owulacje i kochaliśmy sie jak zwykle bez zabezpieczenia .. Czyli minęło od tamtego czasu jakies 11 dni . Czy to możliwe zatem ze to plamienie implantacyjne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olunia pisałam Ci na górze ,wygląda mi to na nadzerke ....ale nie jestem lekarzem ani wróżka ,powinnaś wybrać się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa przepraszam , nie zauważyłam i bardzo dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
I jak wasze staranka? My wczoraj nie szaleliśmy bo mezus przyszedł padnięty z pracy także dałam mu spokój... Dzis badałam swoją szyjkę macicy co prawda dopiero sie uczę i zauważyłam śluz konsystencji balsamu do ciała lekko biały temp dzis była 37,1 czyli owulacja chyba była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Oolluunia implantacyjne jest możliwe z tego co piszesz :) a seks bez zabezpieczenia w okolicach owulacji byl wiec sa duze szanse :) u czas tych plamien by sie tez zgadzal:) Ja mam w planach dzialania co dwa dni ale zobaczymy co z tych checi wyjdzie. Iwona25 jesli temp jest juz podwyzszona to owu byla lub bedzie na dniach wiec jeszcZe troche pofiglujcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Powtórzyłam dzis test owu i specjalnie czekalam dluzej i po 10 minutach wyszla mi druga blada kreska ... A to dopiero 4 dc ... Dzis mezus juz spi wiec go nie budze, bo wczoraj dzialalismy ale jutro mu juz nie dam spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
No moze dzis cos podziałamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi :) a powiedzcie mi jeszcze kiedy najlepiej zrobic test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992-z tego co piszesz to wynik Twojego testu owu jest negatywny....test pozytywny jest wtedy gdy obie kreski są tego samego koloru albo testowa jest ciemniejsza od kontrolnej....testy owu nie działają tak jak ciążowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollunia test ciazowy najlepiej wykonac w terminie @ lub kilka dni po ...chociaż wiem także w własnego doświadczenia,że to czekanie jest mogą nie fajne i wbrew wszystkiemu człowiekiem testuje wcześniej ,niepotrzebnie się nakrecajac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×