Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość iwona25lat
Aleksandra super by było gdyby @ nie przyszła. Ale narazie staram sie trzeźwo myślec i znowu sie nie nakręcać zeby po raz kolejny sie rozczarować, dlatego tez czekam do terminu @ i nie testuje wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Dziewczynki trzymam za Was mocno kciuki byście zobaczyly II kreseczki niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Dziewczynki, wyluzujcie, dajcie sobie czas i troszke spokoju, zeby dzieciatko moglo sobie spokojnie znalezc miejsce w brzuszku :-) nie powtarzajcie bety, tylko spokojnie poczekajcie dwa, trzy dni - jesli ciaza jest to nie zniknie :-) wydaje mi sie, ze spokoj jest tu wskazany :-) usiadzcie z mezami, wypijmy lampke wina, przytulmy sie i nie gnajmy do przychodni na druga z kolei bete lub po 4 test ciazowy :-)) ja w tym miesiacu wlasnie zamierzam wyluzowac i dac sobie czas, jesli ciaza ma byc to bedzie i nikt mi jej nie zabierze, a jesli nie to chocbym zrobila 3 bety i 10 testow o najwyzszej czulosci to i tak ciazy nie bedzie :-) trzymam kciuki za was wszystkie! Nie dajmy sie zwariowac pragnieniem posiadania dziecka! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
U mnie @ przychodzi 13, 14 dni po owulacji. W związku z tym, ze w tym miesiącu nie zaobserwowałam owulacji nie wiem kiedy nawet testować ( cykle mam 31 lub 35 dniowe) :( . Jedyna opcja jest to, ze owulacja była 15dn cyklu ( byłam poza domem i nie miałam testów), wróciłam do domu 16 dn ( test owulacyjnych wykonany bardzo wczesnym popołudniem negat, wieczorem tez negat). Jedynie taka opcje widzę, ze owu była tego 15dn i okres dostanę 28 dn czyli w ta niedziele ( bo szans w takim wypadku na ciąże brak) ;( . Z drugiej strony objawów poza czasami kłucia w Janiku brak( o ile sobie tego dnie wymyślam). Do 20 dn miałam dużo mlecznego śluzu, teraz prawie nic. Zazdroszczę Wam, ze wiecie co i kiedy. Dla mnie ten cykl to jakiś koszmar, niech się już skończy i będzie normalnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ja wlasnie chyba taki blad popelnilam w tamtym miesiacu ... Ciagle gadanie o dziecku, a jak to bedzie, doszukiwanie objawow, hihi nawet juz termin porodu sobie wyliczylam :-) w tym miesiacu juz tak nie bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki! :-) co tam u Was? Weekend czas zacząć! Jak zamierzacie go spędzić? Bo ja jutro jadę nad wodę, a ma być piękna pogoda, trzeba korzystać i się nie zamartwiać, nie stresować :) do @ jeszcze u mnie tydzień, woęc zamierzam nie czekać jak na zbawienie, tylko wyluzować :) pozdrawiam i miłego weekendu :) całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Onaa fajnie ci, ja jutro w pracy od 8-18 na tym upale:-( Teraz dziwna rzecz bo badalam szyjke i zobaczylam troszkę krwi wymieszanej ze sluzem ... Na bieliźnie nic nie widac tylko wlasnie jak badalam. Poczekam czy jeszcze cos tego bedzie. Dodam ze nigdy nie mialam plamiec srodcyklicznych. Narazie pomalu i ze spokojem czekam co będZie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Onaa fajnie ci, ja jutro w pracy od 8-18 na tym upale:-( Teraz dziwna rzecz bo badalam szyjke i zobaczylam troszkę krwi wymieszanej ze sluzem ... Na bieliźnie nic nie widac tylko wlasnie jak badalam. Poczekam czy jeszcze cos tego bedzie. Dodam ze nigdy nie mialam plamiec srodcyklicznych. Narazie pomalu i ze spokojem czekam co będZie dalej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 ja dzisiaj pracowałam od 6 do 14, a jutro mam wolne, tak zazwyczaj w soboty pracuję ;) no to rzeczywiście dziwna sytuacja, poczekaj do jutra i zobaczysz czy coś będzie nadal :) a kiedy masz dostać @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Dziewczyny 3 mam za was kciuki zebyscie wytrzymaly z testowaniem i oby wyniki były pomyślne ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Onaa124 @ mam na 6 lipca wiec gdyby cos to modlę sie zeby to bylo implantacyjne ❤ ale zobaczyny bo naraZie nic nie widze tylko jak szyjka sprawdzałam to ewidentnie mialam krew na palcu. Zostawie na noc biala bielizne zeby ewentualnie bylo widac choć to mogło byc wszystko, co jednak nigdy mi sie nie zdarzyło. Owu mogla bycdni temu wiec niby mozliwe zagniezdzenie, chodz bylo tego jak naraziw minimalna ilosc. Jak narazie ze spokojem czekam, piersi prawie wogole nie bola co dziwne co q poprzednich cyklach bolały zaraz po owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S992 dlugo sie już starasz o malucha ? To by była twoja pierwsza ciaza? Śluz jaki opisujesz to nie jest objaw przez samego siebie wymyślony to juz natura organizmu wiec może na cos wskazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gościu to moj 4 cykl o pierwszego bobasla :) Tak, wczorajsza sytuacja byla jedyna pewna rzecza której nie wymyśliła moja podświadomość :) Tylko czy 4-5 dpo jest juz mozliwe zagniezdzenie? Za dwa tygodnie testuje, będzie to 3 dni po terminie, jesli @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
S992 implantacja odbywa się między 4 a 10 dniem po zapłodnieniu, a nawet w niektórych przypadkach do 12 dni, więc bardzo to możliwe :) Bardzo dobry znak :) U mnie jeszcze nie ma pewnie pojawi się w ciągu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Hej dziewczyny weekend czas zacząć :) ja tak dla odstresowania posprzarztam trochę. Caroline 29 Ty jeszcze masz @ Kiedy zaczynasz dni plodne ? Używasz testów owulacyjnych. Ja znowu zapisałam się w 12 dc do giną zeby zobaczyć czy wszystko jest i rośnie jak trzeba. Mam zamiar używać też testów K temp mierzyć.U mnie największy problem to sluz już jem wiesiolka magnez ziola ojca sroki nawet polecono mi żel conceive plus zobaczymy Co będzie. Miłego weekendu duzo spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula oby nie bylo :) Gosc2605 polecam wiesiolka ja biore drugi cykl i na mnie podzialal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Właśnie zawitała @ hehe więc tak jak myślałam jak w zegarku :) Dziś zaczynam zażywać castagnus :) i wiesiołka oczywiście :) zaczynamy zobaczymy czy się uda z tymi tabletkami :) Dziś znów do pracy na popoludnie gorąco do tego @ będzie ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gość 2605 u mnie jeszcze @ dzis 3 dzień wiec jeszcze 2 dni zwykle mam 5 dni plodne ok 6 lipca testów iwulacyjnych jeszcze nie używałam poznaje po śluzie i mierze temp w tym cyklu ovulka byla w 19 dz cykl 31 dni . Dziewczyny tez tak macie ze podczas @ pokazują sie skrzepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Dziewczyny, już pewnie to pytanie milion razy się pojawiło, ale jak się bierze ten olej z wiesiołka? od @ do owulacji? ale końca owu czy początku? ile kosztuje? normalnie w aptece go dostanę? nie wiecie czy można go łączyć z inofemem? x S992 mogą być moim zdaniem 3 wyjścia plamienia(chociaż to za duże słowo): plamienie implantacyjne, plamienie owulacyjne albo mogłaś sobie coś uszkodzić podczas badania np. paznokciem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
caroline29: u mnie skrzepy to normalność, raz większe, raz mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Małła moge tylko gdybac i sie zastanawiac:) ale nigdy w życiu nie zdarzylo sie mi plamienie w środku cyklu. Mysle ze gdybym cos zadrapala paznokciem to by byla ciemno czerwona krew a ta byla ze sluzem. A owulacje mialam juz jakies 4-5 dni temu wiec raczej tez odpada. Mam nadzieje ze to dobry znak :) Jesli chodzi o skrzepy to ja tez mam bardzo czesto. Paula wspolczuje. Ja jestem dzisbw pracy od 8-18 i ubralam dlugie spodnie i cale buty bo rano padał deszcz i byla burza a teraz swieci slonce i 33 w cieniu i sie gotuje bo nie zabralam nic na przebranie :( A jesli chodzi o wiesolek to od pierwszego dnia cyklu do owulacji. Ja mialam 3x dziennie po dwie tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
w aptece go dostałaś? jak cenowo? jak @ w końcu nadejdzie to kupię. Będę łączyć z inofemem, najwyżej jak nie podejdzie mi to odstawie. trzymam mocno kciuki by ta plamka krwi, przyniosła dobre wieści :) . W którym to Twój cykl starań? (pewnie pisałaś, ale nie mam sił w ten upał na szukanie). Podziwiam Cię, że znasz tak dobrze swoje ciało. Ja nawet nie wiem, jak wymacać szyjkę (które to tam :P ), juz nie mówiąc czy jest wysoko, czy nisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Caroline 29 ja też mam 3 szien @ i też zwykle 5 dni chociaż już dziś to tyle o ile ale dwa dni też mam takie skrzepy ale nie dużo ale są. Ja w tym cyklu będę używać testów owulacyjnych wcześniej żeby zobaczyć czy wcześniej owulacji nie mam i chce zobaczyć czy potwierdzi mi się z monitoringiem. Masakrycznie gorąco jest uuuuuu ale Polacy lubią narzekać raz zimno raz goraco hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Małła w aptece spokojnie. 60 tabletek nie wiecej niz 30 zl nie pamiętam już:) Moj 4 cykl teraz i od trzech cykli badam szyjke wiec sie jeszcze ucze ale cos juz wiem :) tylko mnie po pierwszych dniach po wiesiołku obsypalo krostami po twarzy i plecach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
S992 może mnie całą obsypać...byle by przyniosło efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Hehe mialam takie samo podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ogolnie pisza ze wiesiolek jest tez dobry na skore wlosy i cere wiec mysle ze organizm sie zaczyna oczyszczac z toksyn i dlatego sa te krosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S992: może coś w tym jest, że się oczyszcza, bo nawet lekarze dermatolodzy jak przepisują leki np. na trądzik to mówią, że na początku może wystąpić zwiększenie wyprysków i dopiero po czasie następuje znaczna poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gosc2605 narazie jestesmy na tym samym etapie. Może i ja zakupie testy owulacyjne w tym mies. Zobaczymy jak to będzie. Ufff jak gorąco zaraz jakas burza zawita jak nic. Paula 24 szkoda ze i do ciebie zawitala @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Szkoda, szkoda ale co zrobić.... Życie toczy się dalej trzeba dalej próbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×