Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość iwona25lat
Paula hehe to czekanie jest najgorsze;) najpierw do staranek a potem znowu @ przyjdzie czy nie i tak w koło. Mnie od kilku dni wysypało na twarzy a juz nawet nie pamietam jak dawno miałam jakies krostki :/ wiec pewnie @ bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Iwona może to że jest inaczej niż zwykle świadczy o ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Aleksandra chciałabym ale wole nie nastawiać sie raczej zyje w przekonaniu ze sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Iwonka sama po sobie Wiem że to jest tylko usiłowanie sobie wmówić że nic z tego, ale w głębi serca wierzymy że się udało... Ahhh my kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
To prawda ze my zawsze wmawiamy sobie ze napewno się nie udało a w sercu jest nadzieja ja zawsze tak mam, z potem dol ze @ masakra ciężko jest nie myśleć naprawdę. Czasami się zastanawiam czy jeżeli się już uda to będę się czuła inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka30
Onaa124 ja mialam @ 31 maja, wczoraj testowalam i negatyw a dzis mam dola :( kiedy mialas owulacje ?? Ja mam cykle ponad 30 dniowe, ostatnie staranko 15 czerwca (mysle ze 15-17 byla owulacja) i myslalam ze juz moze cos pokaze a tu ani cienia :( wogole to jak bolaly mnie mocno piersi to od 2och dni juz tak nie bola i pewnie przylezie @ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
onaa124 Mamy dołądnie tak samo, ostatni @ 29 maja? Kiedy testujesz? mnie kusi... tym bardziej ze 2 testy leżą kupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Malinka dopóki nie ma @ jest jeszcze nadzieja :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Dziewczyny poczekajcie jeszcze kilka dni, wiem trudno jest :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
chce czekać do piątku (tak jak pisałam wczoraj), ale nie wiem czy wytrzymam. Tak dziwnie mnie ciągnie po lewej stronie (niby to jajnik), tak jeszcze nie miałam...oby nie na okres. Piersi nadal nic nie bolą...mega dziwny ten cykl. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Wytrzymajcie wiem że to strasznie trudne człowiek jest ciekawski i nie cierpliwy. Ale nie ma sensu wcześniej dziewczyny, nawet jak wyjdzie cień cienia, a później i tak pojawi się @ to chyba lepiej o tym nie wiedzieć nie? Bądźcie silne trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Lepiej chyba czekać na @ niż robić test przed, bo nawet jak wyjdzie negatywny, to i tak jest jeszcze nadzieja, że może test zrobiony za wcześnie i dlatego tylko 1 kreska. U mnie 3 dni temu pojawiła się @, ale to był dopiero pierwszy cykl starań, więc jeszcze wszystko w normie. Chociaż nie powiem, bo nadzieję miałam, szczególnie, że koleżanki w moim wieku zaciążały za pierwszym razem, więc myślałam, że też mam szansę... Najlepsze jest to, że ofkors miałam wszystkie ciążowe objawy :P tak się nakręciłam. Teraz spróbujemy jeszcze raz, może z testami owu, albo z termometrem. Gratuluję tym, co zaszły :D A za resztę trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martaaaa
ja jestem po 3 probie testowania. i jedna kreska:l 34 dc . z tego co sie orientuje to owu jest na 14 dni przed kolejna@. zblizenie bylo 17dc. takze moze jeszcze jest nadzieja? hak myslivie. to moj pierwszy cykl proby takze jeszcze nie bardzo mam wiedze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Mila gratuluję :) i zazdroszczę wszystkim zaciazonym :) wierze ze kiedyś na pewno się uda i mi :) jestem optymistka :) tak macie racje to czekanie jest najgorsze... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciary ,którym udało się za pierwszym cyklem :) My decyzje o dziecku podjęliśmy w styczniu ,udało się w cyklu kwietniowym ,czyli za 4 razem ,wydaje mi się,że mieliśmy dużo szczęścia ,kobiety latami walczą o dziecko i nic ... Z testami też jest trochę tak dziwnie, z własnego doświadczenia wiem ile znaczy czekać ....cóż my kobiety do cierpliwych nie nalezymy niestety...ale prawda jest taka ,jak napisała koleżanka wyżej ,że za wcześnie zrobiony da wynik negatywny i wtedy dół,płacz i deprecha ...po czym po 2 dniach okazuje się ,że jednak ciąża...noi i jeszcze te wszystkie objawy ,cóż psychika to jednak bardzo autosugestywny dziad ;) jeszcze nasienie nie zdążyło dopłynąć do jajeczka a my już mamy pełen wachlarz dolegliwości ciazowych ...wiem bo sama to przerabiałam ....i wiecie co to jest tak głęboko zakorzenione w naszych sercach ,że mimo samoświadomości nie jesteśmy w stanie nic z tym począć .... Ale mnie natchnęło ;););) a chciałam tylko napisać ,że jestem z Wami całym swoim serduchem Dobrej nocki :) PS.Gość martaaa dopóki nie ma @.jest nadzieja ,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Dzięki Angelowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
No wlasnie z ta psychika jest rożnie. Ja czekam do niedzieli czy przyjdzie @ jeśli nie to w przyszłym tygodniu moze wtorek- środa zatestuje. Ale za wszystkie staraczki trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Iwonka czekam na wiadomość w niedzielę że nic nie ma i sobie też tego życzę a we wtorek życzę nam dwóch kresek ;) dziewczyny którym się udało każda miała plamienie implaracyjne? Pytam bo u mnie narazie tego nie ma i nie wiem czy to oznacza już ze nic z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Aleksandra dzieki kochana tez zycze Ci 2 kresek :) u mnie tez żadnego plamienia nie było wiec ciekawe jak z tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Angelowa śluz mam raczej normalny,za to innych ciążowych objawów pod dostatkiem. Piersi mnie bolą, a właściwie przy sutkach, zaczęło się delikatnie przed spodziewaną @, do tego smaki zmieniają mi się z dnia na dzień, mam nudności i tylko bym spała... Czekam aż to minie. Za wszystkie testujące trzymam kciuki, a zaciążonym gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Trzymam kciuki za testujace oby wszystkie testy wyszly pozytywnie ;) oj ja tez już bym chciała zobaczyć II kreseczki a tu znowu czekanie na te dni. Ciągle tylko czekać trzeba masakra staram się niby nie myśleć ale zawsze to gdzieś tam siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandro ja nie miałam takiego plamienia:) gościu 321 dzięki za odp :) pozdrawiam i czekam na dwukreseczkowe wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka30 - owulację prawdopodobnie miałam między 16-18.06, a cykle to mam mniej więcej 28-31 dniowe, a ostatni stosunek u mnie był 17.06, @ ma być 1 lipca, oby nie było hehe :) Małła - tak, ostatnią @ miałam 29.05, mnie też kusi, żeby już testować, ale jednak zrobię to w dniu spodziewanej @, a jak będzie negatywny i jak nadal nie będzie @, to powtórzę za dwa dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Witam,to ja juz nie mam zadnych szans raczej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gośćmisia czemu nie masz szans? Ona124 dasz rade i nie zatestujesz wczesniej " a co z nasza obietnica ze 2 dni po @ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Poniewaz poczecie dziecka zalezne jest od wieku,niestety,wszystkie,ktore tu piszecie macie duze szanse,ja znikome,moje marzenia nie spelnia sie :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Mam synka 7letniego,ale wychowuje sie sam,bez rodzenstwa urodzilam po30stce ,wiec...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caroline29 - Spełnię obietnicę i zatestuję 2 dni po @ :) choć korci mnie hehe, ale na pewno przed @ tego nie zrobię :) gośćmisia - A ile lat masz, jeśli mogę spytać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćmisia - ok, już przeczytałam wyżej, moja mama mnie urodziła mając 43 lata, więc wszystko jest możliwe :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×