Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość BasiekKk
Hejka :) U mnie juz 15tc 2d, dwa tyg temu bylamna USG, maluch mial 76 mm i ogolnie wszystko ok. Brzuszek juz zaokraglony, raz na jakis czas chyba poczuje malucha delikatnie :) Przepraszam ale nie jestem w stanie przeczytac wszystkim postow, wiec zaciazonym gratuluje, nowe dziewczyny witam i trzymam za wszystkie oczekujace na dwie kreski kciuki :) Kushina, Kate, Paula, Angelowa co tam u Was slychac? Jezeli dobrze pamietam Kushina mialas robic ten test nifty czy jakos tak, jak wyszedl? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek cieszę się ,że wszystko ok :):):) U mnie też ok ,samopoczucie słabe ale to minie ...generalnie nie funkcjonuje ,wszystko mi śmierdzi ,nie mogę jeść ,dokucza mi zgaga i bol głowy ...nie robię nic poza leżeniem....obłęd ...jeszcze 2-3tygodnie i wszystko się uspokoi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Hejka kochane nie było mnie bo odwoziłam syna do Wawki.. na wakacjee.. i mecz i niedziele odpoczywałam bez kompa... Co u mnie.. hm.. starałam się od czwartku kazdego dnia bo niby wydawało mi się, że były dni płodne.. dziś ciagnie mnie po lewym jajniku ale myslę, że to nic takiego... A obecnie wwam powiem rzygam jak kot od rana... jednak myślę, że bardziej jest to zatrucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj w moje urodziny pechowy dzień od samego rana :( to mi się ząb złamał, plomba wypadła i boli mnie, to jeszcze miałam zrobić dobry obiad ale już mi się odechciało, bo sprzedali mi w sklepie warzywa zgniłe, a z reszto nie wyrobie bo na 14 mam do pracy, pięknie się zaczyna... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Onaaa to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin pieknych kreseczek na tescie :) nie martw sie teraz moze zle sie dzien zaczal a pozniej bedzie lepiej :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
KlaudiaKaa ja bede testowac 9 lipca, bede 3 dni po terminie bo ide na impreze wiec wole sprawdzic:) chyba ze przyjdzie wczesniej ... Onaa glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
onaa124 nie martw się pomyśl o tym co pozytywne... idz kochana do sklepu i zamiast czegoś na obiad kup sobie coś fajnego nie mówię coś drogiego .. coś co sprawi ci przyjemność:) Ja jak mam konkretnego doła zawsze tak robię choćby lody w kubeczku to jednak zawsze człowiek inaczej podchodzi do feralnego dnia... Na pocieszenie powiem ci , że ja od rana na nogach i co 15 minut do łazienki tylko latam na wymioty... a do tego mam perfidne przeczucie ze nie udało mi się w tym cyklu również choć próbowałam na potęgę.... Ale trzeba myslec poztywnie;) nie ma co dziś Twój dzień, wiec rób wszystk by był cudowny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
s992 ja testuję 12-13 lipiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za pocieszenie i życzenia :) Viola999 To może w ciąży jesteś? A czemu wydaje Ci się, że się nie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Basuekkk i Angelowa spokojnej ciąży uważajcie na siebie i szczęśliwego rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martka10 a ty zaglądasz do nas czasem juz kilka dni cie nie widziałam tu. Co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
ona124 bo chyba tak szybko ( kilka dni po owulacji ) objawów bym nie miała.. choć ciągną mnie jajniki ddziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola999 No tak, nie doczytałam wyżej ;)) Jaki jest najlepszy test ciążowy, który wykrywa wczesną ciążę? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Hej dziewczyny! Viola: nie ma co już się zamartwiać, ważna jest nadzieja, a 13 lipca wszystko się okaże mam nadzieję, że pozytywnie :-) teraz cały weekend mnie nie było, @ się skończyła, dziś 9dc (26 dniowe cykle). Jakoś tak dziwnie, ledwo co mi się @ skończyła, zaraz mam dni płodne, a już za dwa tyg znów @. Nawet fajnie mieć takie krótkie cykle. Ostatnio coś miałam doła i wiecie co? Jakoś tak nie myślałam w ogóle o ciąży i dlatego się nie odzywałam. Nie wiem czemu ale mój zapał trochę osłabł. Dziwne, może to ma związek z tym, że pokłóciłam sie z mężem. Ale dobre plusy to takie, że pogoda piękna, schudłam kilogram i wygraliśmy mecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Martyna1111 niestety faceci tacy są czasem,, że tak nas dobiją aż brak nam sił na cokolwiek... Mój chłop jest spod znaku byka.. wiecie jakie uparte zwierze.. heh Nadzieję to ja zawsze mam ale nie bede się nakrecac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona wszystkiego najlepszego :) Caroline ,dziękujemy :) Wszystkim życzę oczywiście 2pięknych kreseczek ,miłego poniedziałku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
No i nic nie wymyślę.. zwalniam się bo dalej wymiotuję... nie ma co się meczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Onaa124 wszystkiego najlepszego! I nie przejmuj się, będzie dobrze :) viola999 zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jestem tu nowa. Staram się o maluszka z chłopakiem. I takie pytanie ile trzeba się starać przy Niedoczynność tarczycy mam 4,400mlU już miesiąc biorę tabletki euthyrox N50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Hej dziewczyny u mnie 23dc z niecierpliwością czekam do niedzieli zeby zobaczyć czy @przyjdzie. Jedyne co to niesamowicie bola mnie piersi ale to na tydzień przed @ raczej normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villemo84
Maria 15 musisz zbić tsh do 1. taki wynik masz po tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Maria 15 mk moj gin mówił że tsh powinno być między 1-2 ja miałam na początku 2,33 i też musiałam zbić tylko ze teraz mam 0,16 co ile czasu powtarzasz wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej Wam Aleksandra u mnie tez w niedziele powinna być @ a dzis 24dc tez czekam zobaczymy, tylko mnie w tym cyklu wogole piersi nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villemo84 badania był robione miesiąc temu przed brania tabletek. Mój gin powiedział że przez trzy miesiące mam brać i po trzech miesiącach zrobić znów TSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Mi mój gin każe robić badania co 6 tyg. I w ciągu 6 tyg. Z 2,33 i na początku po lekach wzrosło mi do 2,89 a po kolejnych 6 tyg spadlo do 0,16 po pierwszym badaniu gin zwiększył mi dawkę a teraz zmniejszył slyszalam ze przy niedoczynności tarczycy to chwilę schodzi zanim się wszystko wyreguluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Maria15: Z tego co mi wiadomo tsh nie powinno przekroczyć 2,5. Jak miałam 1,8 to mój endokrynolog powiedział, że idealne na ciąże. Ja mam duże podejrzenie hashimoto, kiedyś gin mi powiedział, że nie będzie łatwo zajść. Ale się nie poddaje :) Mi endo kazał jak tylko zobaczę 2 kreski szybko badania zrobić i biec do niej bo dawki trzeba zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
będę testować w ten piątek, ale nie wiem czy wytrzymam do piątku... @ powinien być w środę (29/06), lub jeśli się przesunie dopiero w niedzielę, wtedy powtórzę we wtorek (5/07). Zawsze bolą mnie piersi zwykle już 6 dni przed @ a teraz nic, co najwyżej lekko czuje lewy jajnik kilka razy dziennie. Nie wiem co o tym myśleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Malła mnie bolaly zawsze już od owulacji a teraz jestem prawie tydzień po i tylko ciut bola jak mocniej nacisne. Także tez cos innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Malla trzymam kciuki żeby małpa nie przyszla :) najgorszy ten czas oczekiwania. A co do hasimoto to ja też niby mam niby ponieważ nic komplet nie czuję się ok ale biorę leki na zabicie tsh i też jest ok . Czytalam wcześniej o hasimoto i dziewczyny piszą ze nie miały problemów z zajsciem w ciaze co prawda trzeba być pod opieką lekarza i robić badania ale nie powinno być źle :) ja co prawda nie zaszlam ale wierzę że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Wiecie co znowu łapie dola wydaje mi sie ze znowu sie nie udało nie wiem czemu ale tak czuje podświadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×