Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość caroline29
Olaaaa4050 są dwie możliwości na rzeczy albo owu sie przesunela albo fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kurczę dziewczyny co sie dzieje tak sie rozpusalam a tylko jedno zdanie pokazalo sie na forum ale to juz któryś raz mi tekst ucielo wrrrr ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po zapłodnieniu pojawia się śluz gęsty i w dużych ilościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
No to może dziś jeszcze coś po próbujemy;) akurat chłopcy wyjechali do dziadków.. Ciekawa jestem czy to prawda że przed owulacja dziewczynki a w trakcie chłopcy.. bardzo chce mieć córkę ale jakoś nie uważam na to.. czy będzie chłopiec czy dziewczynka i tak będę kochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Cześć Laura i olaa! Becik29 mi też zostało ok 5 dni do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
My z mężem staramy się od pierwszego dnia po @ codziennie. Podobno to też niedobrze, ale bardzo nie chcemy przegapić :-) Rozumiem, że najszybciej testować będziecie za tydzień? Też już chciałabym wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Hej Nela :) mi jeszcze 11dni.. strasznie dlugooo muszę czymś się zająć ale nie wiem czym.. dzieciaki wyjechały ja nie pracuje.. ehh ciągną się te dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaaaa90000
Witajcie. Ja tez staram się od kwietnia o dziecko i póki co cisza.Dziś powinnam dostać okres i póki co cicho. Około 4 dni temu zrobiłam test i był negatywny... wiec juz nie panikuje chociaż cały czas myślę o teście ale szkoda się znowu rozczarować wiec czekam co ma być to będzie. Jeśli do piątku nie dostane to wtedy zrobię test. Dziś jest mój 33d.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
A u mnie rowno tydzien do @ i zalewa mnie od rana gestym mlecznym sluzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
No właśnie co z tym śluzem? Bo mi cały czas leci. Nawet godz temu poczułam aż polecialam do łazienki zobaczyć co to, bo dużo tego i biały jak mleko. Może to dobry znak; no chyba ze coś mi się poprzestawialo. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Ja słyszałam od bratowej, że we wczesnej ciąży pojawia się naprawdę obfity śluz, ona nosiła wkładki. Może, więc to naprawdę dobry znak :-) Bardzo trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Laseczki nie pociszajcie mnie bo mi gęsty biału śluz leci a niby wedle kalendarza dni płodne mineły 2 dni temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Fajnie by było :) nie wiem jak ja wytrzymam do tego 10..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Ja też tak mam.. fajnie by było:) a tak to nic mnie nie boli chociaż dziś w nocy koło 1.00 zaczol boleć mnie brzuch tak jak na @ Ale tak przez 10min..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
olaaa - może to zagnieżdżenie? :-) Dawajcie znać, czy macie jeszcze jakieś inne objawy. Wiadomo, że każda z nas jest inna i inaczej odczuwa ciążę, ale może następnym starającym się będzie łatwiej o spostrzeżenie takich objawów. Ja mam bolące piersi, ale u mnie to może 2 dni dopiero od zapłodnienia, więc nie możliwe, by przez fasolę :-) obawiam się, że może jakiś znowu ekspresowy @? Chociaż podczas ostatniego @ nie miałam żadnych objawów jak we wcześniejszych cyklach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
A czy któras z obecnych testowala przed terminem @ i otrzymała pozytywny wynik ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Mi do @ zostalo 8 dni. I czuje ze bedzie jak w zegarku. Ja tez wczoraj mialam bialy sluz. I bylo tego nawet sporo. Chociaz nie tak duzo jak Wy piszecie. I strasznie bolą mnie sutki. Czyli standard jak przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viola ja czulam ze jeatem w ciazy( czulam sie inaczej wzdety brzuch bol piersi nie przestawal a zawsze przestaje w dniu @ test robilam 9 dni po spodziewanej @ bulgotanie w brzuchu wiekszy apetyt delikatne dusznosci ) to wszystko mowilo mi ze w tym cyklu jest inaczej niz zwykle i w diu @ mialam plamienie i jeszcze kilka dni takie delikatne rozowawe lub bezowe myslalam ze sie rozkreci ale podswiadomie czulam ze jestem poprostu wiedzialam. MILA Pozdrawiam i 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no i oczywiscie klucie i ciagniecie jajnikow lub podbrzusza jak tylko g***towniej lub szybciej sie ruszalam zreszta do teraz tak mam. W pierszej ciazy gdyby mi sie prawie 2 tyg nie spozniala @ w zyciu bym nie pomyslala ze jestem w ciazy zupelnie nic. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Hymn...zaciekawilyscie mnie z tym śluzem ;) u mnie było go mega dużo (mleczny) ale do zeszłego tygodnia. Teraz od poniedziałku prawie nic :(. Dziś jak dobrze liczę wypada mi @, a tu cisza. Nawet plamki, piersi nadal nie bolą. Czasami takie lekkie ćmienia w okolicach lewego jajnika. Nie wiem, co się dzieje czy @ się przesunął, czy wreszcie dzidziuś :) boje się testować ;(. Nie wiem czy piątek to jednak zawczesnie i nie poczekać do poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Małła, rób w piątek :) to już i tak będzie po terminie @. Nie bój się, jak będzie jedna kreska to powtórzysz w poniedziałek. Do tej pory miałaś jakieś objawy przed @ w poprzednich cyklach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Możesz testować w piątek, a jak nie będzie pozytywny, to spróbować jeszcze w poniedziałek. Testy niestety też u każdej z nas wychodzą nieco inaczej. Moja bratowa nie planowała dziecka, więc stresowała się, że jest w ciąży i zrobiła test przed @. Mówi, że kreski 2 pojawiły się w kilka sekund, że nie musiała czekać tego przewidywanego czasu. Ale ona według jej wyliczeń zaszła w ciążę w 8-10 dc, a miała cykl 28, więc pomimo, że przed @ robiła test, to i tak upłynęło ponad 2 tygodnie od stosunku. Ja na razie mam jeszcze długi czas do testowania, do tego nie mam pojęcia kiedy powinnam mieć @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Bluebell1984 Mam mega stresa przed rozczarowaniem. Nie chce tego znów przechodzić :( eh.... Zwykle przed dni pzred @ zaczynały mnie mocno boleć piersi, czasem nawet sutki(przed samym @ nie dało się ich dotknąć, a teraz nic. U mnie jest ten przypadek, że kupiłam testy owu z allegro ( zawsze miałam z apteki, bądź z drogerii) i każdy wyszedł negatywnie. Byłam załamana :( , później poczytałam, że z tymi allegroymi to bardzo różnie bywa, więc nadzieja wróciła. Teraz czekam... Tak dłużnej myśląc...testuje rano w piątek, co ma być, to będzie...to, że nie zrobię testu nagle nie spowoduje, że zajdę w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
* 6 dni przed @ (tego tam zabrakło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Laura0890 Najgorsze to czekanie na ten cholerny @ i zastanawianie się kiedy przyjdzie. Czy będzie w terminie, czy opóźni się, a czasem nawet przyjdzie kilka dni wcześniej. Istna masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Małła, mi też testy z Allegro wychodziły negatywne, do doopy są. Ile się już staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Ja robiłam testy z apteki. Na razie 1 nagatywny, a 3 następne pozytywne (też nie wiem czy nie za dużo?) Ale w zeszłym cyklu kupiłam sobie opakowanie na wszelki wypadek i z ciekawiści zrobiłam - wyszły mi 4 pozytywnie z rzędu (codziennie robiłam) a 2 dni później pojawiło się to plamienie, więc nie wiem na ile same testy są odzwierciedleniem, szczególnie, że nie gwarantują wykrycia owulacji, tylko skoku LH które następuje przed nią i pomimo, że czasami skok LH jest - to do owulacji nie dochodzi. Czekanie jest najgorsze wiem, ja zacznę testować dopiero za 2 tygodnie chyba, że wcześniej zaskoczy mnie @, bo piersi mnie bolą a z moim rozregulowaniem jest wszystko możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
Kochane mnie zalalo sluzem kilka dni przed @ i tak jest do dzis ,jest go duzo jest bialy i daje nieprzyjemne uczucie wilgoci :) takze chyba dobry znak :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Bluebell1984: tak na poważnie od stycznia, a od połowy lipca zeszłego roku się nie zabezpieczaliśmy ( ale w związku z byłą pracą męża , zbliżeń za dużo nie było), więc nie przejmowałam się tym, że w ciąże nie zachodziłam . Od stycznia stosuje testy owu, zawsze były pozytywne. Przez te allegrowe mało depresji się nie nabawiłam...teraz wiem, ze to chiński chłam, cena tez idzie za jakością (niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Angelowa11 u mnie śluzu, teraz mniej (prawie wcale) :(, wcześniej bardzo dużo. Już by się w końcu rozjaśniło :( :( chce już wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×