Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Małła
Laura0890 Będę trzymać kciuki. Plamienie może być implantacyjne. :) więc to dobre wieści Przepraszam, że tak co chwila dodaje posty. Następnym razem postaram się poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
Hej Dziewczyny ;) mam 24 lata synka ktory ma 4 i pol i chec posiadania drugiego malenstwa ;) staramy sie juz szosty cykl chodz na poczatku ok 3 cykli zle wyliczalam owulacj***adz jej nie mialam;/? w maju poszlam do pani ginekolog i przepisala mi Clostybegdyd , Vagifen i Luttagen biore ta cala chemie drugi cykl i wlasnie za pare dni koncze Luttagen i modle sie zeby tym razem@ nie przyszla;((( miesiaczke mialam 06.06 do a owulacje ok 17-19 DC obserwuje sie juz drugi cykl na podstawie temperatury i śluzu . 24.06 mialam dziwne pobolewanie podbrzusza i od 25.06 mam gesty bialy sluz jak mleko o konsysytenji kisielu. Cykle mam bardzo nieregularne 28 dni,32,36,33 itp ciezko nam z Mezem strzelic w owulacje ;( boje sie ze znomu sobie narobie nadzieji a @ i tak przyjdzie ;( na 08.07 mam do ginekologa kiedy mam testowac ? pomozcie dziewczyny czytam Was od jakiegos czasu i wkoncu sie odwazylam napisac ...potrzebuje wsparcia a nie mam z kim w realu o tym pogadac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Hej Monia witamy :) trzymam kciuki oby to było to :) ja staram się od początku roku i dalej nic ale nie poddaje się. Najlepiej się nie nastawiaj pozytywnie bo to różnie bywa, ten sluz mleczny to dobry objaw ale to różnie też bywa.zobaczysz w końcu sie uda ;) najważniejsze żebyś się nie poddawala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Wątpie, że to plamienie, było zbyt obfite moim zdaniem, ale dużo słabsze niż okres. Ponadto było zupełnie brązowe, a 2 dni to sam brązowy śluz. Zrobiłam test po skończeniu plamienia, ale wyszedł negatywny. Uznałam więc, że to @ która pojawiła się 6 dni wcześniej. Potem zaczęłam już testy owu i są pozytywne kilka dni po @. Jeżeli chodzi o Twoje testowanie to doskonale rozumiem problem, bo każdy mój cykl jest inny. Ja zrobiłabym test 14-16 dni po stosunku. Od zapłodnienia do zagnieżdżenia upływa od 6-12 dni, a podobno dopiero po 2 dniach od zagnieżdżenia test jest w stanie coś wykryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Do wszystkich dziewczyn, które są przed testowaniem jestem z Wami oby to było to.powiem Wam ze to Wy jesteście przed @ ale sama sie denerwuje zeby nie było małpy . Macie tyle różnych objawowm ja wiem ze u siebie każdy objaw w iazalam z ciaza a później przychodziła.mam nadzieję ze u Was bedzie inaczej ;) co do testów owulacyjnych to mam te z allegro i z apteki dla porównania zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Laura0890 Kiedyś, gdzieś przeczytałam że testy owu lubią wychodzić pozytywne też gdy jest ciąża. Robiłaś później test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
gosc 2605 dziekuje Ci z Calego Serca ! masz racje nie ma sie co nakrecac ale czuje juz ze jak tym razem sie nie uda to bedzie ryk;( juz mi sie chce plakac na sama mysl o tescie z jedna kreska znowu;( masakra jakas .. wiem ze mam jeszcze czas i inne takie ale naprawde moj Kubus taki sam ciagle , z dziecmi tylko tyle co w przedszkolu ;/ szkoda mi troche lata plyna a wiadomo ze najlepiej jedno za drugim bylo robic ale balismy sie ze nie damy rady ze z tesciami pod jednym dachem a wkoncu jak na budowie lada moment koniec to my nic jeszcze nie zdzialalismy ;( Kubus dzis mnie znow zapytal : Mamusiu a kiedy urodzisz mi dzidzie? ja na to : niedlugo Skarbie .. a co mialam powiedziec ?;( dalej nie wiem jak z tym testem ?;( boje sie zrobic juz w weekend bo to jeszcze przed terminem @ a powinnam dostac ok 07-08 .07 blagam xeby to nie nastapilo!!! wiem ze Wy macie pakt i testujecie dwa dni po@ prawda ? ja na 08.07 mam gin wiec moze warto wlasnie w ten dzien z samego rana ? dziekuje za cieple przyjecie ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Witaj Monia :) ja mam miec @ 6 lipca ale testuje 9 w sobote :) chociaz jest to trudne to juz wole przeczekać termin @ bo jal testowalam przed i byly negatywne to byl mega dol, potem sie pocieszalam ze moze za wczesnie a @ i tak przychodzila i kolejny cios ... A po drugie szkoda kasy ... Na kazdy cykl liczac po 2-3 testów to troche kasy poszło. Do tego w jednym 2x testy owu które niby pokazaly owu i byly starania a dzidzi brak... Szczerze to teraz nawet boje sie testowac, wole zyc chyba w tej nie wiedzy i miec nadzieje niz wiedzieć ze kolejny miesiąc zmarmowany. Pewnie za niedługo znowu przyjdzie zalamianie ze sie nie udalo, po tym wscieklosc, @ smutek a potem nowe kolejne glupie nadzieje ze w tym cyklu znowu sie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Witaj Monia ja na Twoim miejscu bym zatestowala jakoś na dniach bo moze wcale to nie była @. Czytałam o tym śluzie trochę i powiem Wam ze tak naprawdę to tez z tym rożnie bywa jedne maja inne nie i jedne zachodzą a drugie nie... Wiec tez do tego sceptycznie trzeba podchodzić. U mnie dzis 26 dc dalej brak bólu piersi itp szyjka dzis mega wysoko nie zdołałam dosięgnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Spokojnie nie nakręcaj się, bo wtedy jest gorsze samopoczucie... Kobieta wiele sobie może wmówić nie koniecznie faktów zgodnych z prawdą.. podejdz do tego, że się starasz a jak wyjdzie tak wyjdzie.. zatem spokojnie.. szybsze robienie testu może dac ci dużo smutku bo możesz być w ciazy a test pokaże jedną kreskę i co wtedy:) Lepiej nie próbowac i się miło zaskoczyć niż próbować i płakać.. Moje zdanie:) Mila no mi wychodzi, że zapłodnienie- implementacja bedzie na dniach to zobaczymy czy się coś zdziałało:) , czy jakieś obajwy dojdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brązowooka21
Hej dziewczyny, nie wiem czy temat krwawień i miesiączek był już tutaj podejmowany dlatego nie bądźcie złe jeśli się powtórzę coś co już gdzieś się tutaj pojawiło. Równo dwa tygodnie temu współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia. Od pewnego momentu zauważyłam u siebie pewne zmiany. Zrobiłam się bardzo senna, piersi stały się duże i wrażliwe do tego widoczne żyłki. Ostatnio odrzuca mnie całkowicie od alkoholu jednakże dostałam miesiączkę (coś mi w niej jednak nie pasuje). Co jakiś czas pobolewa mnie w podbrzuszu, a dwa dni przed okresem miałam białe, gęste upławy (nie było ich sporo) . Zrobiłam już dwa testy tak dla własnej wiadomości, ale wyszły negatywnie, może za wcześnie, a może za bardzo chce być w ciąży. Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Witaj Monia :) ja bym na Twoim miejscu zrobiła test rano przed wizytą u ginekologa ;) i spokojnie, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Ja test kupiłam niech leży i czeka jak nie na teraz to na inny raz ale nie mogłam się oprzeć w aptece, mężowi nie pokazywałam żeby się nie nakrecal za wcześnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Hey nowe dziewczyny !!!! Wy jesteście tuz przed @ a mi sie niedawno skonczyla i zaczynam 3 cykl staran zobaczymy jak to będzie.. . Piszcie o swoich objawach zobaczymy które sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
U mnie 4 dni do @ piersi bolą, od kilku dni czuje jajniki, śluzu żadnego nie ma, dodatkowo chodzę wzdeta jak.na @ zobaczymy co przyniesie pierwszy cykl starań:) test czeka na wtorek jeżeli w niedzielę nie przyjdzie paskudna @ ;) Iwona jak u Ciebie masz jakieś objawy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewai211
Chcialabym Dolaczyc Do Was Od Poczatku Roku Staram Sie O Drugie Dziecko Mam 30 Lat I 10 Lipca Powinnam Dostac@pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Aleksandra nic a nic czasem mnie cos w brzuchu zakłuje jak w pracy sie nachodze poza tym sluzu mam mało czasem pojawi sie na majtkach biało ale nie mam duzo tylko tak jak pisałam szyjkę mam wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Małła, też tak słyszałam o tych testach owulacyjnych, dlatego spróbowałam. Niestety zaraz po nich pojawiło się krwawienie. Teraz postaram się wytrzymać te 2 tygodnie i nie sprawdzać wcześniej. W 3 tygodniu cyklu mam wizytę u gin to może się czegoś dowiem. Podobno najwcześniejszym objawem ciąży są właśnie bolesne piersi, senność i występują u dużego % kobiet więc trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Małla to juz jutro testujesz? Oby wynik byl pozytywny i nie stresuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witam nowe dziewczyny opisujcie swoje objawy i przypuszczenia zobaczymy które się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Caroline ja też już po i zaczynam kolejne starania i teraz ciężka praca ;) A potem znowu czekanie ojej w pon mam gin zeby zetknął co się tam u mnie dzieje. Caroline oby ten cykl był owocny ;) Monia nie denerwuj sie tak ja też za każdym razem jak dostaje to doła łapie i ryczec mk sie chce, ale po jakimś czasie wypłacie się i znowu biorę się do roboty, ponieważ pojawią się Nowa nadzieja.pamiętaj ze im bardziej chcemy i trudniej wychodzi:( brazowooka moze zrób betę będziesz miała pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gosc2605 mi tez sie chce płakać wczoraj moja kol urodziła bliźniaczki dwie dziewczynki 2 juz na rozsypce a ile jeszcze zaciazonych i jak tu dola nie złapać eh miejmy nadzieje ze ten cykl sie uda miałam kupić testy iwulacyjne ale jeszcze ten cykl spróbuje bez narazie obserwacje i mierze temp dzis 36.4 czyli niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Od poniedzialku wracam do pracy po urlopie to nie będzie czasu na myślenie tylko ze sie strasznie rozleniwilam i mogłam na bieżąco śledzić co moje koleżanki na forum pisze a teraz to będzie juz czas ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Mi się już skończył ten obfity śluz.. kluje mnie prawy jajnik.. chyba jednak się nie udało... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Śluz we wczesnej ciąży to jedna z nabardziej indywidualnych oznak, bo każda z nas ma także nawet w zwykłych cyklach bardzo zróżnicowaną obfitość. Trudno też w ogóle o symptomy przed terminem spodziewanej @, bo dopiero po 6. tygodniu (liczonym od pierwszego dnia ostatniej miesiączki) są widoczne zmiany, ale wiem, że kobiety odczuwają to szybciej w sobie :) Ach ta nasza kobieca intuicja! Natomiast ja teraz mam złe przeczucia. 4 dzień z rzędu test owulacyjny pozytywny - 2 bardzo silne kreski. Mam nadzieję, że owulacja jednak była, bo śluz mam już biały, niepłodny. Czy Wam wychodziły testy owu dodatnie tak długo? I od razu po @? Dawajcie znać kiedy testujecie drogie Mamy, bo bardzo czekam na dobre nowiny :-) Chyba też nie ma co dawać się rozpaczy. Na pewno to nie ułatwi fasolce powstania. Wiem, że test negatywny potrafi roztrzaskać nasze nadzieje z hukiem, szczególnie, że to oddala nasze marzenie o kolejny miesiąc, ale dobre nastawienie, spokój, na pewno dadzą większy komfort na zajście w ciąże. Stres dla zdrowia nie jest dobry, na pewno nie dla takiej mikroskopijnej fasolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Olaaaa4050 a na kiedy masz termin @ ? Badz dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
caroline29 - jestem, staram się poczytywać co ostatnio dzieje się na forum, ale nie mam zbyt dużo wolnego czasu, a wieczorami siły na odpisywanie. Wczoraj np. z synkiem układaliśmy duży zestaw lego przez 5 godzin. Mimo iż zawodowo teraz nie pracuję to mam sporo na głowie. Pomoc w szkole u syna, kurs a w przyszłości egzamin językowy potrzebny do otrzymania holenderskiego obywatelstwa. Syn też domaga się uwagi i wspólnych zabaw :) Poza tym nic się nie dzieje. W poniedziałek skończyłam @, na dość długo przyjechała bo prawie na tydzień. poprzednie 2 cykle max 3 dni. Ten miesiąc już odczuwam, będzie bardziej bolący niż poprzednie, uroki endometriozy :( W zasadzie już się nie staramy, jeśli się uda to dobrze, jeśli nie to trudno. Widocznie tak miało być. Cieszymy się sobą i wielkim łóżkiem w sypialni :) Mąż od 2 tyg przychodzi z pracy i zasypia niemalże od razu ze zmęczenia. Może w weekend sie zgramy bo już mi tego brakuje :) Nowe dziewczyny na forum witam serdecznie witam, sporo nas się tu zrobiło. Dzięki temu jest weselej i więcej doświadczeń można wymienić. Każdej z osobna życzę fasolki w najbliższym możliwym terminie :) Laura0890 - test owulacyjny pozytywny przed terminem @ a po terminie owulacji może oznaczać ciążę. Poczekaj do terminu @ i zrób betę, jeśli oczywiście możesz, bo nie wiem gdzie mieszkasz. U nas do końca 3 miesiąca nie wykonują badań związanych z ciążą, dla miejscowych lekarzy ciąża jeszcze nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Caroline29 10.07 powinnam dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Laura ja miałam te testy z rossmana one sa drogie 20 zł za 5 szt. Ale ja pomimo ze nie zasząłm to było widać ładnie skok i specjalnie pomimo iz po skoku nie zalecaja juz robienia dalej bo bez sensu. Ja zrobiłam i widac było jak kreska słabła. Gdzies miałam zdjęcie ale juz chyba nie mam. S992 natomiast pisała że wg niej nie sa dobre Tak że musiałabys sama sprawdzis w jednym cyklu. Ja mam teraz znów 2 raz i wiesz wczoraj 12 dc i była baaaardzo blada. Mam cykl 28 d. Teraz mam tez duphaston z racji plamień więc monitoruję na bieżąco. Dzis zrobie i zobacze ale wiem ż eta kreseczka ciemniała powoli a pozniej po owulacji baardzo wyjasniała więc ja mam krótka te fazę lutealną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×