Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Bianka tak że glowa do góry, pomyśl że sa lepsi specjalisci którzy nam pomogą, pewnie nie raz widziałyśmy sie w Parens, straciłyśmy tam tylko nerwy, czas i pieniądze, mnie na szczescie nie naciagneli na in vitro. O Bocianie nie wiem ale ja pewnie do Novum sie wybiore bo moja Pani ginekolog do ktorej kiedys kiedys chodziłam mówiła ze poleca mi dr. Taszycką z Novum, ponoć dobry lekarz i fajna babka - zna ja osoboście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny Ja wraz z mężem próbujemy 7 Miesiąc , mam regularne cykle wszystkie monitorowane i wspomagane cleo , niby pecherzyki są, pękają a ciąży brak . ChodZimy na wizyty do Kliniki Bocian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program 2+1 Katowice GynCentrum Skuteczność leczenia w ramach programu 2+1 przy trzech cyklach wynosi ok. 90%. W Gyncentrum wiemy, że proces leczenia wiąże się z obciążeniem psychicznym i budżetowym. Chcąc zminimalizować emocjonalny dyskomfort i zapewnić najwyższy poziom satysfakcji stworzyliśmy "Program 2+1”, znacząco zwiększający szanse powodzenia in vitro! Program polega na opłaceniu z góry dwóch cykli in vitro. Jeśli żaden z nich nie zaowocuje ciążą, pacjentka otrzyma od nas dodatkowy – trzeci cykl w prezencie. Zupełnie za darmo. Jeśli natomiast pierwsza procedura IVF – IMSI odniesie sukces, zwrócimy koszt niewykorzystanego zabiegu. Na każdy cykl przypadają: Zabieg pobrania komórek jajowych Znieczulenie ogólne do zabiegu punkcji Procedury IVF – IMSI Transfer zarodków Monitoring cyklu, w którego skład wchodzą wizyty lekarskie, USG oraz niezbędne badania w trakcie stymulacji. Płacisz za dwie procedury in vitro 13 900 zł, a trzecią dostajesz od nas w prezencie. Jeśli pierwsza próba zakończy się sukcesem, opłata zostaje obniżona do 7 100 zł. ZASTANAWIAM SIE JESZCZE NAD KATOWICAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianka13
Ava: dziękuję za link!! Już sama nie wiem co robić.. Umówiłam się w styczniu do Bociana w Białym stoku, ale nie wiem czy pojadę, muszę jeszcze przeanalizować.. Oferta 2+1 ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianka13
Białymstoku* aaaa i jestem pewna, że się widywałyśmy.. szkoda, ze akurat w takich okolicznościach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, w sumie to dopiero u Nas 1 cykl starań, kochaliśmy se przez 3 dni orzed owulacja i dzień po, mam tylozgiecie wiec uniosłam trochę tylek do góry w którymś dniu oczywiście ze zrobiłam juz test wyszedł oczywiście negatywny, czy 10 dni po owu a 4 dni przed okresem przy czułości testu 10 coś powinien wykazać? Wydanie to we wtorek, trochę się denerwuje bo było by cudnie jakby się udało, ma 28 lat i to juz najwyższy czas na maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam do komentarza obok bo juz się do Was zarejestrowałam ze mam powiększone piersi przy dotyku mówią trochę sutki i mam wilczy apetyt ale szybko mnie zapycha. ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli12345
witam was:-)my z mezem staramy sie juz ponad 5 lat o dziecko.lecze sie na niedoczynnosc.i wiecie pierwszy raz mam dziwne wrazenie ze chyba sie udalo.mam 19 dc lecz mam nie regularnie okres i ciezko ogarnac te dni.robi mi sie czesto niedobrze i kreci mi sie w glowie.ostatnio jak ktos cos smazy a ja potem to zaczynam jesv jest mi bardzo nie dobrze mdli mnie i kreci w glowie.mam nadzieje ze wkoncu sie udalo.tsh jest w jak najlepszej wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli12345
pomyłka 26 dc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka ja też myślałam o Białymstoku ale chyba zdecydujemy sie na oferte 2+1. Cena przystępna a klinika znajduje sie na 6 miejscu w rankingu klinik w Polsce na 26 wiec chyba nie jest tak zle. Pauli to super, daj znac czy jednak sie sprawdziły Twoje mysle. Ja dziś dostałam @ wic od dziś zaczynam nastepny cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że Białystok troche daleko, a do katowic autostradą mam nie całe 3 godz, a do Bociana to juz wyprawa na cały dzien tak jak i do Warszawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pauli trzymam kciuki za 2 kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
Witam serdecznie My również z mężem staramy się o dziecko. Nie wiem jakie mam cykle bo jeszcze 3miesiące temu brałam tabsy, jeden okres miałam po odstawieniu 1 października, drugi już normalny 4 listopada, prawdopodobnie 11 listopada pękł pęcherzyk graffa. 3 dni później zaczął sie okropny ból podbrzusza, kuło, ciągnęło...zaraz po tym ból piersi, który trwa do teraz, piersi już są rozmiar większe i mam niebieskie żyłki na piersiach i dekolcie. Nie wiem co mam myśleć, na test chyba za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobne objawy inaczej zobaczyłam 2 kreski i beta podwyższona a dziś do gina, zrób betę juz wyjdzie:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza987
Test zrobiłam dziś rano, ale albo nie zaskoczyłam albo za wcześnie... Piersi nadal bolą masakrycznie. Poczekam jeszcze tydzień i powtórzę test.... Cóż nie mogę oczekiwać, że od pierwszego strzału zajdę w ciążę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia3310i3210
Cześć, jestem tu nowa :) Chciałabym zacząć starać się o dziecko. W obecnym cyklu był jeden niezabezpieczony stosunek w 10dc (cykle 28dni). Teraz okres spóźnia mi się 3 dzień, ale to chyba niemożliwe, żeby tak załapało za 1 razem jeszcze tak na dobrą sprawę przed rozpoczęciem starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
Chyba nie dodał mi się oatatni post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
robiłam już dwa testy i nic.... pewnie nie zaskoczyłam. Piersi nadal bolą i są duuuże, a nawet bardzo duuże.... Może za wcześnie zrobiłam sikańca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, zrobiłam już dwa testy sikane i nic....może za wcześnie, a może nie zaskoczyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, piersi nadal bolą i żyłki są niebieskie, ale nie sądzę aby to była ciąża, wydaje mi się że za wcześnie na takie objawy. Wszędzie piszą, że tego typu symptomy dopiero występują około 5 tygodnia a u mnie jest 23dc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka12
Witajie. Jestem tu nowa i oto moja krótka historia. Zaraz będę miała 27 lat, mój mąż jest ode mnie 8 lat starszy. Staramy się o dzidziusia od kwietnia. Los tak chciał, że akurat wtedy wszytko zaczeło się u mnie sypać. Wykryto u mnie mięśniaka macicy (niby jest umiejscowiony tak, że nie powinien przeszkadzać) oraz niedoczynność tarczycy. Obecnie reguluję hormony tarczycy tabletkami (pierwsze okazały się nie trafione), lekarz od płodności dał nam jeszcze 6 miesięcy na starania i przypisał mi inofomem, który piję 2 razy dziennie. Później mamy się do niego zgłosić na konkretne badania. Troszkę się zaczynam denerwować bo chociaż chciałabym zobaczyć 2 kreseczki i wiedzieć, że chodź mogę... obecnie jestem w 8d cyklu i czekam na owulację. Dziewczyny czytając wasze historie widzę, iż nie ma żadnej reguły, czy złotego środku. Każda z nas jest inna, każdej życzę powodzenia i 2 kreseczek. Na razie trzymam się nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula pytalas o wiesiolek. Ja zaszlam w drugim cyklu starań. W pierwszym mialam susze doslownie, nie wiem czy to nie wina tego, ze to 1 cykl bez tabsow anty. W drugim bralam olej z wiesiolka, od 1 dnia miesiaczki do dzien po owulacji. Mialam sporo plodneg sluzu dzieki temu, wrecz mnie zalewalo. I udalo sie! Warto sprobowac zwłaszcza jak masz problem ze śluzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa903
Dziewczyny, co myślicie na temat suplementu diety Pregna Plus? Warto go stosować podczas starania o dziecko? Wiem, że ma bardzo fajny skład i przede wszystkim jest w nim kwas foliowy. Czy któraś z Was korzystała z takich metod? Bo nie wiem, czego dalej próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa903
Dziewczyny, co myślicie na temat suplementu diety Pregna Plus? Warto go stosować podczas starania o dziecko? Wiem, że ma bardzo fajny skład i przede wszystkim jest w nim kwas foliowy. Czy któraś z Was korzystała z takich metod? Bo nie wiem, czego dalej próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asis7
Witam wszystkie kobiety starające sie o dzidziusia i te ktorym się to udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, chciałabym się podzielić z Wami moją historią: grudzień 2013 - rozpoczęcie starań kwiecień 2014 - zdiagnozowana niedoczynność tarczycy (TSH=4,59)(prawdopodobnie Hashimoto), pozostałe hormony ok,cykle regularne październik 2014 - rozpoczęłam branie Vitax Agnus Castus luty 2015 - poronienie (7 tc) lipiec 2016 - rozpoczęcie diagnostyki w klinice niepłodność-mąż i ja - wszystko OK luty 2017 - laparoskopia - wszystko w porządeczku... W połowie 2016 odpuściliśmy, bez liczenia dni płodnych itd... Styczeń 2018 - chcemy zacząć od nowa... Ruszamy z Castagnusem, olejem z wiesiołka :) oby się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka89
Cześć dziewczyny ;) mozna dolaczyc ? Ja rowniez staram sie o dzidziusa , juz 5 cykl i na razie nic. Ola ja tez mam niedoczynność tarczycy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka89
Sa tu jeszcze jakieś staraczki ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×