Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Kushina
Hej, mozna dolaczyc? :) Mam 29 lat, 5 lat po slubie. Nie zabezpieczamy sie od pazdziernika, ale jak na razie bez rezultatow. Prawie od poczatku uzywam testow owulacyjnych, od tego cyklu tez mierze temperature. Owulacji spodziewam sie dopiero za jakies 2 tygodnie :( Najgorzej, ze mam bardzo dlugie cykle, 35 dni, wiec kiedy sie nie udaje to trzeba bardzo dlugo czekac na kolejna szanse. W dodatku od kilku dni cos mnie kluje w dole brzucha, troche sie martwie, ze cos mi sie niefajnego przyplątało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Dziewczyny dostałam @ :( więc kolejny cykl starań przed nami. Kushina witaj. Pewnie zapraszamy :) w kupie siła. Raźniej nam będzie. KateA92 co u Ciebie. Paula jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Becik29 - przykro mi, ze @ nadeszla, ale na pewno wkrotce Wam sie uda. Z tego co pisalas macie juz dzieci, wiec przynajmniej masz pewnosc, ze wszystko jest ok :) Ja niestety tej pewnosci nie mam :P A dlugo juz sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
Powyzej to bylam ja, Kushina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula 24 2016.03.15 Kate szczerze mówiac to aż tak dokładnie to się na tym nie znam, każdy organizm jest inny, najlepiej przytulać się codziennie podczas dni płodnych.... X "przytulać się"? no ja pierdzielę, ile ty masz lat? bardziej odpowiednie słowo nie przychodzi ci do głowy? naprawde, to takie tabu? nawet w wątku o staraniu się o dziecko...dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Becik29 dziś Dziewczyny dostałam @ smutas.gif więc kolejny cykl starań przed nami. Kushina witaj. Pewnie zapraszamy usmiech.gif w kupie siła. Raźniej nam będzie. KateA92 co u Ciebie. Paula jak tam?? x co dostałaś? małpkę? może spotkajcie się wszyscy razem, i byzkajcie się wspólnie. w kupie siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Boże czy zawsze w każdym temacie muszą dawać o sobie znać goście i którzy się odzywają jak ich temat nie dotyczy???? Kushina z chłopakami udawało nam się w pierwszym cyklu. Teraz już drugi cykl się staramy. Ale lekarz ostatnio stwierdził u mnie policystyczne jajniki. 28 kwietnia ide do innego gina by to potwierdzić i pogadać co i jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
No niestety, takie uroki forum otwartego dla wszystkich. Wchodza i wylewaja swoje frustracje, zeby poczuc sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Kushina witam Cie :) u mnie dziewczyny bez zmian dalej biało hehe nie wiem czy doczekam się tej owulacji to już 16 dzień a u mnie dalej biało cykle mam 28 dniowe więc nie wiem co jest grane na dodatek dopadło mnie jakieś przeziębienie, Becik przykro mi, ale trzymam kciuki za kolejny cykl! Napewno się uda :) ci goście to jakieś załamanie dziewczynki z gimnazjum,które muszą jakoś odreagować zle oceny w szkole, lepiej nie zwracać uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Witajcie my z mężem staramy się aby d stycznia czyli trzeci cykl na razie nic ...powodzenia wszystkim! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Paula tylko że czasem trudno nie zwracać uwagi.... Ja juz po pracy. Na szczęście zleciało że nawet nie wiem kiedy zrobiła się 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Wiem mnie też kusilo żeby coś napisać, ale po co wdawac się w niepotrzebna dyskusje :) Kate co u Ciebie? dawno się nie odzywałas. Jesteś z nami jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Powiedzcie mi kochane czy któraś z was stosuje lub stosowała olej z wiesiołka na poprawę śluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Cześć dziewczyny ! Witam wszystkie nowoprzybyłe :) Ja wiesiołka nie zarzywalam. U mnie wyczekiwania na małpe... niesamowite jak te dni się potrafią ciągnąć :/ Kushina ja Cię rozumiem bo sama mam raczej dłuższe cykle. Średnia mi wychodzi 32 dni ale zdążają się cykle 35-36dniowe a czasami i 30 dniowe. Także u mnie co cykl to zagadka :/ dlatego mierze temperaturę ;) okres się spodziewam za jakieś 9dni dopiero także jeszcze trochę czekania przede mną... Od owulacji cały czas mam wzdety brzuch, cały czas klują/ciągną mnie jajniki i do tego gazy i zdaza się też lekka biegunka.. także moje hormony szaleją... ale nie sugeruje się tym wszystkim bo miałam już tak parę razy a w ciąży nie byłam. Także jak to napisalyscie - trzeba czekać. Becik29 szkoda, że się nie udało :( mam dziwne przeczucie ze podzielę Twój los także nie martw się - będziemy obie się dalej starać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Paula ja nie stosowalam nigdy. A Ty używasz??? Kate a moze teraz sie udalo?? Kolejny dzien zlecial. Czekam aż @ sie skonczy zebysmy mogli cos podzialac. Kate ja nigdy nie mierzylam tempki kochalismy sie co 2-3 dni. Nie chcialam zawracac sobie glowy mierzeniem sprawdzaniem sluzu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
A ja biorę te wiesiołek i narazie jakieś znacznej różnicy nie widzę dlatego pytam was... Do tego badam szyjke i sprawdzam śluz (narazie się uczę) :) Dziś zauważyłam trochę śluzu typu białko jaja kurzego, książkowe więc myślę że zaczęła się owulacja.. Wkoncu ufffff myślałam że w tym miesiącu nie Będzie, a jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
Hej, ja nie stosowalam nigdy oleju z wiesiolka, ale czytalam wypowiedzi na innych forach i podobno faktycznie pomaga. U siebie nawet obserwuje w miare dobry sluz w okolicach dni plodnych, wiec nie myslalam o wiesiolku. Zastanawialam sie nad innymi wspomagaczami w stylu castagnusa, ale troche sie boje, ze sobie cos namieszam w hormonach i skutek bedzie odwrotny ;) Nie pamietam czy pisalam, ale stosuje tez testy owulacyjne. Na allegro mozna je kupic za grosze i chyba naprawde dzialaja, bo wychodza pozytywne w czasie gdy obserwuje tez plodny sluz. Natomiast od tego cyklu mierze tez temp., bo podobno tylko w ten sposob (oprocz monitoringu cyklu) mozna sie upewnic, ze faktycznie doszlo do owulacji. U mnie do owulacji zostalo jakies 10-11 dni. Mam nadzieje, ze tym razem bedzie strzal w 10 :P Pozdrawiam wszystkie staraczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Kushina jesteśmy na podobnym etapie cyklu. Ja tez za jakieś 10 dni mam mieć owulke. Zobaczymy jak to będzie. Mnie coś ostatnio głowa boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ja poczekam z testowaniem - zrobię test dopiero po terminie @.. Mieszkam w Niemczech, a tutaj testy ciążowe są drogie. Najtańsze kosztują ok 7€ ... jeśli mam zrobić test przed terminem i ma mi wyjść test ujemny to tylko szkoda kasy Także czekam... choć ja również jestem niecierpliwa i się doczekać nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny :) Becik29 - to fajnie, bede za Ciebie trzymac kciuki a Ty kibicuj mi ;) Wiesz, ze jesl nam sie uda to rodzimy jakos przed Bozym Narodzeniem? :) KateA92 - to moze nawet lepiej, ze musisz sie powstrzymac przed testowaniem. Ja juz czasem przesadzam i robie po 6 testow w jednym cyklu, a potem jak wychodza negatywne to sie zastanawiam czy moze za wczesnie nie testowalam. Bez sensu, ale ciezko sie powstrzymac jak leżą w szufladzie i kusza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
Ech, no i znowu zapomnialam wpisac loginu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Ja to jednak dziewczynki zmieniłam zdanie na temat tego wiesiołka, rano zalało mnie tym śluzem w życiu tyle go nie miałam, aż się przerazilam :P Kushina ja też zawsze przeginam z testami, teraz też sobie powiedziałam że nie zrobię za wcześnie, poza tym już nie uwierzę w żaden symptom sugerujący ciążę mój organizm w ostatnim cyklu wywijal mi takie numery że dałabym sobie rękę uciąć że to ciąża, a nic nie było... A z testem to się wstrzymam aż do momentu gdy @ spóźni mi się co najmniej tydzień.. Nie chce sobie robić zbędnych nadzieję, te rozczarowania są najgorsze! Kate ja za jakieś 10 dni mogę spodziewać się @ my też na podobnym etapie z tym że ta moja owulacja się spóźnila to i z okresem może być poślizg, my kobiety to mamy przerąbane... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Paula okres tez Ci się pewnie przesunie w takim razie... ehh te czekanie jest najgorsze :P szkoda ze nie ma jakiegoś super testu który można zrobić już kilka dni po stosunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Kushina ja dopiero teraz doczytałam nawet w tym samym wieku jesteśmy :p tyle ze ja 6 lat po ślubie :p Paula to mowisz ze wiesiolek pomaga?? Super. Moze zaskoczysz w tym cyklu :) Wlasnie czekam na dermatologa... Potem do pracy. Na polu deszczowo ze najchetniej nie wychodzilabym z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate a nie myslalas zeby zamowic testy na allegro??? Tam taniej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Becik29 skąd pochodzisz ? :) w moich stronach nie mówi się "na polu" tylko "na dworze" hehe pierwszy raz usłyszałam ten zwrot "na polu" rok temu haha dziewczyna spod Zakopanego tak mówiła :) A co do allegro to wiem ze tak taniej ale wysyłka za granicę tez kosztuje.. na razie nie myślałam o tym. To dopiero pierwszy cykl starań. Może przy kolejnych zamówię ? Na razie próbuje się nie nakrecac.. trzeba czekać i tyle. Poza tym ja naprawdę mam przeczucie, że z tego cyklu nic jednak nie będzie więc na razie nie spieszno mi do testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Kate z Krakowa :p Kushina dokladnie jakby nam sie teraz udalo to na swieta maluszkow bysmy juz mialy. U mnie na 10000% skonczy sie cc. Wiec to zawsze wczesniej troszke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakBymChciała
Hej dziewczyny. Wczoraj (dzień przed spodziewaną miesiączką) zrobiłam test ciążowy i wyszła mi druga bardzo, bardzo blada druga kreska. Zrobiłam wiec bete i wynik to 111 mIU/ml. Czy któraś z Was potrafi odpowiedzieć czy wynik ten oznacza ciąże i jeżeli tak to który to może być tydzień? Z góry bardzo Wam dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktoś
A ja Wam radzę poczekać jeszcze z miesiąc lub dwa z tymi staraniami, bo a nuż się Wam uda i będziecie mieć dziecko z końca roku. To wielka szkoda dla malucha, bo na start jest dużo do tyłu i traci względem późniejszych rówieśników. Skoro ciążę planujecie, to popatrzcie też pod tym kątem. Warto. Pozdrawiam. Mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
TakBymChciala - jak najbardziej jestes w ciazy, gratulacje :D Jezeli chcesz sie upewnic czy wszystko w porzadku, mozesz za kilka dni znowu zrobic bete i zobaczyc czy przyrasta. Gosc Ktos - zdaje sobie z tego sprawe, ale tez nie uwazam, ze to jest jakas wielka tragedia dla dziecka urodzic sie pod koniec roku. Ja jestem z listopada i nigdy nie czulam sie jakas gorsza od rowiesnikow. Wrecz przeciwnie - jak poszlam do szkoly to umialam juz bardzo dobrze czytac w przeciwienstwie do wielu starszych kolegow ;) A poza tym staramy sie juz pol roku i wcale nie mam gwarancji, ze jak teraz poczekam miesiac to potem od razu sie uda... Ja bym tez wolala np. urodzic w cieplych miesiacach, ale niestety natura jest przewrotna i nie da sie tego tak latwo zaplanowac. W kazdym razie dzieki za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×