Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gość
uwielbiam was kobiety testujące uwielbiam kiedy kobieta ma większe piersi przed okresem a myśli, że zaszła w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Ja za to uwielbiam gości :) sfrustrowane panienki które latami zajść nie mogą i próbują innym dopiec :* pozdrawiam serdecznie Karolina daj znać odrazu po teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Dam znać zobaczymy ;)) trzymajcie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Kochane nie chce się nakręcac, ale dziś mdłości męczą mnie od samego rana i to nie byle jakie tylko bardzo mocne prawie kilka razy wylądowałam w toalecie, nie wychodzilabym Dziś prawie z lozka do tego zgaga okropna, brzuch mnie boli jak na okres ale nie cały czas, do tego tkliwosc sutkow, powoli zaczynają boleć pod pachami, pojawiło się dość sporo śluzu białego,wiem że to może być wszytko ale w życiu takich mdłości nie miałam do dziś przypisywalam ten cykl jako staracony, co o tym sądzicie? Ja już nie wiem co myśleć do @ zostało conajmniej 4 dni... Czy możliwe żeby takie objawy były tak wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Paula mi przy młodszym synku test wyszedł kilka dni przed. Może spróbuj testować byle z porannego moczu??? Ja dopiero za 4-5 dni powinnam mieć owulacje. Kushina co Tobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Mi w pierwszej ciąży test wyszedł po 3 tyg spozniajacej się @ i to bladziutki, wątpię żeby coś wyszło, muszę uzbroić się w cierpliwość :) już nie dużo zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Karolina zrobiłaś test? Taka jestem ciekawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Paula każda z nas jest inna i każda ciąża również. Ja trzymam kciuki za 2 kreski u Ciebie. Karola jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
Czesc dziewczyny:) Ja caly czas czekam na owulacje, mysle ze bedzie pojutrze. Sluz juz robi sie rozciagliwy i na testach owu pojawia sie blada druga kreseczka, wiec dzialamy:P Fajnie, ze jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Paula24 : nie chcę Cie podniecać ale zgagę miałam prawie od początku i spuchły mi węzły chłonne 2 dni po planowanym okresie( wtedy już wiedział ) . węzły chłonne na szyji i ogólnie czułam się jakbym się przeziębiła. Ech to nie będzie Cię u nas za chwilę :P daj znać Jak tam Karola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Witam wszystkich :-) dołączam do waszego grona :) fajna sprawa poczytać o staraniach innych, jak samemu też się planuję dzidzie:) u mnie bedzie to taki pierwszy poważny cykl w którym bedziemy się starać. Od października odłożyłam tabletki które brałam dwa lata. Od tego czasu sie nie zabezpieczamy, ale stosunki są przerywane... Czas na konkrety! Chociaż myślę że mój mąż, chociaż chce to trochę się boi :) powiedział że nie chce tego robić w domu... Hmm w weekend wybierzemy się gdzieś sami i może coś zadziałamy:-) na niedzielę mam mieć owulacje wiec wszytsko sie może ładnie zgra:-) pozrdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Aifoz a może Paula mimo pozytywnego testu będzie do nas zaglądać?? Kushina trzymam kciuki. S992 trzymam kciuki. Faceci zawsze boja się ciąży. Przejdzie mu jak juz Wam się uda i zobaczy brzdąca na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje, ze pociagniemy ten temat jeszcze conajmniej z 9 miesiecy ;) Paula24, masz ewidentne objawy ciazy, czuje ze cos z tego bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Kochane jesteście ale ja tam narazie się wolę nie nakręcac, te rozczarowania okropna sprawa... Pewnie ze nawet jakbym była w ciąży to będę zaglądać!! Jestem bardzo ciekawa waszych starań i sukcesów! W kupie siła dziewczęta!!! trzymam kciuki za was Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka56
Hej dziewczyny, leczył się któraś z Was na polnej w Poznaniu ? oni zawsze maja tam taki bałagan> Bo skorzystałam tez z pierwszej wizyty za połowę ceny w Invimedzie i nie wiem co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota007
Cześć dziewczyny dołączam się do was☺ tez zaczęliśmy się starać i u mnie już jest chyba po owulacji, tak mi się wydaje bo bol brzucha minął. Mimo wszystko w tym miesiącu nie miałam takiego śluzu jak zawsze w dni plodne i temperatura dziś 36.8 a mam 14 dc wiec powinna skoczyć. Nie wiem co myśleć ale intuicja mi mówi , że nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Witaj Złota temperaturę mierzysz od początku cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota007
No właśnie nie, dziś tylko chciałam sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
No to nie masz podstaw żeby myśleć że temp jest niska, możliwe że właśnie u Ciebie taka temp jest wysoka, po za tym owulacji wcale nie musiałaś jeszcze mieć skoro śluzu nie zaobserwowałas mogła Ci się przesunąć ja na przykład w tym miesiącu miałam przesunięta o 5 dni, najlepszym sposobem na wykrycie owulacji jest badanie szyjki macicy, ale to też musisz robić od początku cyklu żeby mieć porównanie jak się zmienia. Trzymam kciuki za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota007
A czy ten ból jajnika przez kilka godzin mógł świadczyć o owulacji? Zawsze tak miałam i do tego był śluz, a tym razem tylko bol byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Wiele przyczyn mogło być bólu nie jestem w stanie Powiedzieć co to mogło być, nie mówię że owulacji nie było, jest też możliwość że w tym miesiącu śluzu poprostu było mniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Hej. Ja postanowilam nie sprawdzać kiedy będe moeć owulke. Według kalendarzyka wypada w sobote ale też jakoś specjalnie się tym nie będe sugerować. Paula a gdzie chodzisz do gina? W Skawinie czy w Krk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Ja dostałam @ :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Karola przykro mi :( trzymam & za kolejny cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FeBe
Czesc dziewczyny, mozna do Was dolaczyc? My z mezem od 6 miesiecy staramy sie o drugie dziecko, mamy juz 5-letniego synka. Co miesiac sie nakrecam ale @ zawsze sie pojawia. Ostatnio bardzo skrocily mi sie cykle, wiec zaczelam brac magnez z wit. B6 i poki co udalo mi sie wydluzyc cykl o 2 dni. Teraz rozkreca mi sie @ i od jutra planuje rozpoczecie kuracji castagnusem. Kto wie, moze w koncu sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
No u mnie z tymi staraniami to ciężko mój facet wyjeżdża do Niemiec mieszka tam zresztą na stałe w miarę często się widzimy i o owulacje w tym czasie to trzeba wcześniej wyliczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina no to faktycznie ciezko sie czasami wstrzelic w TE dni. Ja mojego meza mam na co dzien a i tak cos nie zaskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe osoby :) Ja jestem troche zla. Myslalam, ze bede miala jutro owu, bo tak mi wyliczyl program na wykresie ovufriend, ale testy owulcyjne wychodza caly czas z bladziutka druga kreska i przypomnialo mi sie, ze przeciez w poprzednich miesiacach mialam owu dopiero w okolicach 25 dnia cyklu. Czyli prawdopodobnie bedzie dopiero w poniedzialek. I tak czekam i czekam i czekam... Za to faza lutealna ma ok 9-10 dni, czyli mozna powiedziec, ze za krotka:( Jesli w tym miesiacu znowu sie nie uda to ide do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
A mi o sobie daje znać brzuch wiec może owulacja sie szukuje? Wyliczylam na niedziele ale @ w tym cylku miałam TYLKO trzy dni wiec mogło sie przestawić... Postaram sie dzis zbajerowac mężusia do igraszek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Karolinka przykro mi strasznie.. miałam nadzieję że chociaż Ty zaskoczysz :( no nic, od następnego cyklu staramy się dalej obie ;) wkoncu się nam uda ! ;) Witam wszystkie nowoprzybyłe :) ciesze się, że jest nas coraz więcej :D trochę mu się już mylicie także jak coś to głośno tu się przypominać i informować ! ;) nie zrazac się, że którejś nie odpisano. . Paula trzymam kciuki bardzo mocno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×