Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość KateA92
Paula trzymam kciuki bardzo mocno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Kurde. Napisałam długi post i mi go nie dodaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Paula trzymam kciuki bardzo mocno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
ale masz rację - nie nakrecaj się. Te wszystkie objawy mogą być objawami ciazowymi czego Ci życzę, ale mogą też być objawami zespołu przedmiesiaczkowego. I nie kieruj się myślami "nigdy tak wcześniej nie mialam" bo każdy cykl jest inny. Ja po sobie widzę bardzo jak z wiekiem zmieniają mi się cykle i objawy przedmiesiaczkowe. Nikt nie jest w stanie powiedzieć czy to na pewno aby ciaza - trzeba czekać, bo tylko test albo lekarz jest w stanie potwierdzić ciążę. Ale objawy jak najbardziej obiecujące :D ojj super by było jakby Ci się udało ! :D to kiedy testujesz ? Karolina, ja też mieszkam w DE ;) nie chcesz wyjechać do Niemiec i być z facetem cały czas ? Złota, temperatura 36.8 o niczym nie świadczy. Ja od 3 cykli mierze codziennie rano tempke i ja mam po owulacji temp właśnie 36.6-36.8 a przed 36.0-36.3. Ale tak jak to dziewczyny Ci odpowiedziały - musiałabys cały czas się obserwować, aby móc zinterpretować ta temperaturę. Kushina, faza lutealna 9-10 dni to bardzo krótka. Za krótka ! Ja bym na Twoim miejscu szła do lekarza. Czytałam ze mając zbyt krótka fazę lutealna organizm będzie miał kłopoty z utrzymaniem ciąży. Także może dochodzić często do ciaz biochemicznych. Poczytaj na necie. Ok, spadam bo się rozpisałam :D Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Hejka. Paula już niedługo testujesz ale jestem ciekawa co tam Ci wyjdzie. Kushina super że sie odezwalaś Witam oczywiście wszystkie nowe osóbki. Razem raźniej przechodzić przez to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Becik ja chodzę do skawiny, Karola tak mi przykro, trzymaj się i nie poddawaj, najgorsze jest to jak organizm takie numery wywijal ja miałam to samo w poprzednim cyklu. ja testuje najwcześniej za tydz jak mi się @ nie pojawi... Szczerze to wydaje mi się że już Czycha za rogiem :P Witam nowo przybyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
No ja przez to jaki podpisałam kontrakt muszę być w Polsce do końca 2017 roku jak będę w ciazy wtedy może będzie inaczej mój facet jest chyba bardziej załamany niż ja ja czułam że okres będzie na drugi dzień i tak też było on do końca wierzył że okresu nie będzie tak bardzo chciał by wyszło :) Ale cóż... I też chciałam ja bardzo ale wyszło jak wyszło zaczniemy starania w czerwcu Ale trzymam za Was kciuki dziewczynki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
No to nie ciekawie macie, ale może po takiej przerwie Odpoczniecie psychicznie od tych starań i się wam uda! Tego Ci Życzę :) Ja to od kilku dni spać nie mogę wracam po pracy padnięta wydawałoby się że usne już na stojąco pod prysznicem, a położę się do łóżka i koniec ze spaniem... Do 1 skacze i wierce się, jakaś bezsenność mnie dopadła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KateA92 - masz racje, odczekam do konca tego cyklu i sie zapisze do lekarza, moze mi jakos unormuje ta faze lutealna. Becik29 - a co u Ciebie slychac? Chyba tez jakos teraz masz owu? Robisz jakies obserwacje czy idziesz na zywiol? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Hej. Właśnie siedze w poczekalni musze zrobić badania. Potem jeszcze rtg zęba póki w ciąży nie jestem. Kushina ide na żywioł zawsze tak robiłam. Co ma być to będzie. Kochamy się co 2 dni. Czasem mnie kusi żeby kupić testy owulacyjne ale zawsze jakos mi nie po drodze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota007
Ja juz się nie mogę doczekać żeby zatestowac. U mnie w rodzinie każdej kobiecie udało się za 1 razem ale ze mną pewnie będzie inaczej bo się nakrecam☺ i pewnie będzie rozczarowanie. A jeszcze ok 12 dni musze wytrzymać. Ciągle szukam u siebie objawów a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Kushina co do owu według kalendarzyka mam mieć jutro. Ja juz po rtg. Na polu deszczowo... I akurat mam dzis wolne i nawet nie wyjde z mlodszym na pole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Kushina aile ty się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula24 ja to samo ... Spać nie mogę jak się położe wieczorem. A do tego wczoraj polalo mnie podbrzusze jak nigdy. A jestem dopiero w 10 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Paula, ja tam się już nie patrzę na te bóle podbrzusza czy kłócia jajników - one tak naprawdę o niczym nie świadczą. Mówię Wam poważnie. Kiedyś nie czułam w ogóle jajników, brzucha - nic. Z czasem zaczął mnie brzuch boleć podczas okresu. Po jakimś czasie zaczęłam juz odczuwać owulacje, napięcie przedmiesiaczkowe mam mega, wzdecia nie wzdecia itd i jakoś w ciąży nie jestem. Kiedyś czytałam, że tak właśnie jest. Ze z wiekiem cykle się zmieniają. Dlatego ja juz nie doszukuje się objawów, trzeba cierpliwie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ja ostatnio zaczynam odczuwać napięcie przedmiesiaczkowe, wszelkie bóle, kłócia juz od samej owulacji. Także wcale nie jest powiedziane ze jak Cię tak mocno boli ze juz zaraz dostaniesz @ ;) mi już nieraz cykl psikusa zapodal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Wiem że różnie to bywa, ale uczucie że zaraz ze mnie chlusnie jest ogromne cały czas sprawdzam czy @ już jest, mówię wam że do 3 dni napisze ze @ Przyszła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
A mój jedzie już dziś... smutno mi a jeszcze mam ta @ :( eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aifoz - staramy sie od pazdziernika, czyli juz pol roku. Na razie tlumacze sobie, ze po prostu nie trafialismy w owulacje, w koncu komorka jajowa zyje tylko 12-24 h, a my jednak nie staralismy sie jakos mega intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Kushina własnie a propo trafienia. Tuz przed slubem w pierwszej ciazy się zafiksowałam. Codziennie biedaka dręczylam. I nic. A po slubie wiesz był pogrzeb w rodzienie i on musiał wyjechac więc było tak około 3 razy i pyknęło. Niestety trafienie wazne plus pewnie cos jeszcze. Pół roku wiesz pewnie niewiele ale ja juz po 1 probie nieudanej w****iona jestem.najgorsze ze jak nie chciałam to miałam okres co 28 dni a teraz kurde jak potrzebuję wiesz w miare stałej liczby to kurde w lutym miałam po 25 dniach @ a teraz po 30 .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
karolina899 a wróci na owulację? A tak z innej beczki nie martwi Was dziewczyny ze jak teraz trafimy to tzn możne tylko ja - nie pomyślałam ale termin od 3 stycznia dla mnie czyli dla niektórych Was na sywka albo święta. Ja bede miała cesarkę więc tak myślę albo nikogo w szpitalu albo nawaleni albo wiece.... Takie moje wydumane przemyślenia sory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Paula mnie ta Twoja zgaga dziwi bo wiesz mozna sobie wkręcac jak jakies inne objawy ale zgagi nie da się sobie wkręcić. Ja miałam w cciazy na poczatku i to jest oblesne i nikt tego uczucia nie zmysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Ajfoz u mnie tez cc jeśli teraz by się udało to z maluszkiem na święta na bank już w domu będziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złota ja testuje za 14 dni... Także jeszcze sporo. Chyba musze wyłączyć tą kontrolke co cały czas mi przypomina kiedy ewentualnie mam dostać @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Becik tak życzę Ci:) Ostatnio rodziłam dokładnie 7 dni przed terminem więc bym tez dalej była grudniówka ale oficjalnie w tym miesiącu z moja owulacja internetoiwo wyliczona to termin 3 styczeń no ale nie ma co gdybać bo wiesz mogę być 3 luty również etc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik29 ja tak samo za dwa tygodnie będę sprawdzać czy się udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
A ja za 2 tygodnie to będę dopiero działać :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
KateA92 czyli przyjemna część przed Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Urwało mojegi posta:/ mi dość szybko przeleciał czas od @ do owu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Bo czas od @ do owu leci baaardzoo szybko. Gorzej później bo ciągnie się.... Aifoz ja z chłopakami miałam cc w 38 tyg zawsze wcześniej ustalałam termin z lekarzem. Więc teraz będzie podobnie jak w końcu nam się uda :) S992 czyli podobnie jak Kushina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×