Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Paula 24
Ja miałam temp we wtorek 36,6 w środę 36,9 a wczoraj 36,6 ale ja temperatury nie mierze od początku to nie wiem, do tego mierze popołudniu w sumie na to nie zwracam uwagi, ale zalogowałam się na ovufrends i tam jest wymagane mierzenie temperatury, więc zmierzylam chociaż niee wydaje mi się żeby temperatura z południa była wiarygodna. Ja jestem tego zdania że każdy organizm jest inny i nie ma co się sugerować innymi. Ten cykl spisuje na straty dziewczyny najwyższa płodność a ja nie mogę się starać bo złapałam jakiegoś grzyba.... Załamalam się... A już myślałam że może Będzie prezent pod choinkę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Paula temp z popołudnia nic ci nie powie.. i takie pojedyncze wartości tez nie. Trzeba od początku cyklu obserwować. A co do spisania cyklu na straty to może a nóż się uda. Pamiętaj ze plemniki przeżywają do 5 dni także a nóż może jakiś przetrwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
hej dziewczyny chciałam dołączyc ale jakos zagoinełam w tłumie. Zrobiłam dziś rano test. Mam w sb 28 dc i powinnam dostać @. No i wyszedł negatywny. Zdziwiłam się bo nie mam zwiastunów okresu w sensie brazowych upławów. Nie bola mnie piersi i mam duzo sluzu białego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Afizo, póki @ nie ma nadzieja jest. Prawda jest taka, że nie da się stwierdzić ciąży po samych objawach czy też ich braku. Potwierdzić może tylko test i lekarz. Musisz jeszcze poczekać... wiem, że najgorsza jest ta niepewność i czekanie, ale takie jest życie niestety... trzymam kciuki aby @ nie przyszła a test za parę dni pokazał druga kreskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
no wiem KateA92, ale miałam wrazenie / mam wrazenie ze jest inaczje ale wiesz jak to jest. Jak kiedys sie starałas i zaszłas to pózniej po drodze było tyle rzeczy że to ci wypada z głowy poza ty,m każda ciąża inna więc tez się nie da porównać . W poprzedniej ciąży w dniu okresu wieczorem miałam już na strumieniowym kreska blada ale nie trzeba było się przypatrywać. Jak sikałam to już się zaczynała pojawiać a ten płytkowy. Niby super czuły el jakoś mi się źle kojarzy nie wiem. Duzo roboty jakieś dziwne zasady jak jest testowe to nie ma ciąży jak nie ma testowego a później jest to jest ciąża. @ kierunki mam a test mnie przerasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Kate wiem dlatego napisałam że nie zwracam na to uwagi, poprostu musiałam coś napisać w pustym polu.... Aifoz ja tak miałam w ostatnim cyklu nic nie wskazywało na @ testy zrobiłam 3 i ciągle negatywne, poszłam na betę i wszystko się wyjaśniło...ciąży brak @ dostałam 2 dni pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i szczęścia. Zobaczenia 2 kresek na teście:) mokrego dyngusa i smacznego jajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Dziękuję ! Wam również życzę wszystkiego co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Dziewczyny zdrowych i owocnych świat wam życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Króliczek Wielkanocny sprezentowal mi taki prezent, że dziś temp mi spadla... także dziś najdalej jutro @ przyjdzie :( niby przeczuwalam to i spodziewałam się tego, ale mimo wszystko trochę smutno :( no nic.. oby następnym razem się udało ;) Smacznego jajka i mokrego dyngusa jutro ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Ja odstawiłam tabletki 29.02 dostałam miesiączka miesiączka z odstawienia:) niezbyt uwazalismy z chłopakiem i dziś mam dostać miesiaczke Ale póki co nic na nią nie wskazuje nawet szyjka macicy jest wysoki twarda i zamknięta temp 37.1 więc zobaczymy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Trzymam kciuki Karolina ;) oby chociaż Tobie się udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Dziękuję Kate poczekam jeszcze parę dni i wtedy trzeba zrobić test bo jest możliwość ze miesiączka spoznia się przez odstawienie tabletek i raczej na to stawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Karolina zrób test. Ewentualnie bete. U nas w święta szpital w domu. Straszy synek ospe ma. Teraz po cichu licze na to że młodszy też złapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
No dziś też temp 37.2 ssluz przezroczysty Ale czytałam że chyba ma być biały przed ciążą i brak @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
A ja dziś @ dostałam, czyli tak jak przeczuwalam :( Ehh... no może w następnym cyklu się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Kate trzymam kciuki mocno :* ja też jednak mimo utrzymujacej temp czuję że miesiączka przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Kate tak mi przykro, ja też myślę że z tego cyklu nic nie będzie... Chyba wszystkie zaczniemy starania od nowego cyklu, u mnie już lepiej z tym zapaleniem, dalej używam maści, może przejdzie. Karolina trzymam kciuki za Ciebie, może chociaż Tobie się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Karolina i jak tam ? :) kiedy robisz test ? Bo zakładam, że @ jeszcze nie przyszła ;) Paula a.Ty kiedy masz termin @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Kate przykro mi... Ale w nastepnym cyklu sie uda. Kushina jak u Ciebie?? Paula idziesz z ta infekcja do gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Paula 24 zaczyna się @ ech spozniła się 2 dni jak nigdy . Ogólnie beznadzieja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
KateA92 to lecimy dalej :) ja mam trochu doła a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Aifoz w następnym cyklu się uda! Ja w sumie nie wiem kiedy mam mieć@ ostatnio spóźnila mi się 6 dni to i teraz może się spóźnić planowo powinna się pojawić za 3 do 5 dni, Infekcja jakby odpuściła, moja gin jest we czwartek więc jak mnie coś naziepokoi to się wybiorę, dziś to ja wygole mam jakiś dziwny Dzień źle się czuję, nie wiem czy jakieś chorubsko znów się nie przyplatalo.... Najchętniej to nie wychodzilabym z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
dzięki :) a słuchaj wiem ze pomyślisz ze jestem nienormalna ale miałam kiedyś ginekologa który mówił że jak zaczyna swędzieć- tak na grzyba to zeby kupic jogurt naturalny i trochę wprowadzić na palcu do pochwy ilka razy dziennie. W ciąży to robiłam tak co chwile i jakos się udawało bez farmaceutyków. Brzmi może średnio ale wiesz działasz na kwas zasada więc tak na logike musi zadziałać. A mój mąz ma nogę w gipsie i wiesz obstawiałam tylko owulacje więc byłby cud ale niestety kobiety bywają zazwyczaj zawiedzione przy szansach 10 %:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Aifoz, wczoraj gdy malpa przyszła było mi trochę smutno i przykro.. mimo wolnie jakiś tam dołek łapie. Ale nie rozpaczam juz ;) daje sobie czas do 3 cykli - jeśli do 3 razy sztuka się nie uda to wtedy zacznę panikować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Kate miesiączki ciągle brak ;))) test robię jutro albo po pracy skocze sobie na betę :p zobaczymy temp 37.2 ciągle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Jak 2 razy kazalam mojemu chłopakowi stanąć autem na stacji bo chce mi się domu to tylko się uśmiechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Siku miało być a nie domu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Karolina ja to już się nie mogę doczekać twojego testowania! Trzymam kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
No mam stresa ale zobaczymy ;) dziś doszedł sluz biały rozciagliwy i mój biust oj urósł Ale przed miesiączka też rośnie więc zobaczymy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×