Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Paula przykro mi :(:(:( ale uszy do góry ,w końcu przed Tobą bardzo miły cykl starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) u mnie już po owulacji,tak bynajmniej przypuszczam....test owulacyjny negatywny już i tempka rano 37 a teraz 37,3 :) zobaczymy co z tego wyjdzie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Temperaturę należy mierzyć w ustach, bądź w pochwie po kilku godzinnym spoczynku (r******ała podwyższa temperaturę i zaburza wykres) dlatego najwygodniej mierzyć z samego rana, zaraz po przebudzeniu, po kilku godzinach snu, zanim wstanie się z łóżka. Ja mierzyłam temperaturę zwykłym rteciowym termometrem i nigdy nie miałam kłopotu, żeby zauważyć skok temp. Mierząc temperature nie przewidzimy kiedy będzie okres ale widzimy czy juz był czy jeszcze nie, czy mamy się jeszcze starać czy juz można odpuścić. Ja gdyby nie mierzenie temperatury to odpuscilabym pewnie starania po 17-18dc i nie zaszłabym w ciążę. A tak widziałam ze owulacji jeszcze nie bylo i przeciagnelismy starania aż do 22dc i udało się, zaszłam ;) Co do aktywności w ciąży to wydaje mi się, że jeśli masz na tyle sił w piersiach (bo o nogi to nie pytam bo zapewne masz wysportowany, ale serce szybciej krew pompuje w czasie ciąży i łatwiej o zadyszke )to biegaj sobie. Może biegaj krótsze dystanse, rób przerwy itd ale rezygnować chyba nie musisz. Zapytaj się gina na wizycie najlepiej. W późniejszych tygodniach pewnie samej ci się nie będzie chciało bo dopadna cie ciążowe dolegliwości :D u mnie od 7/8 tc zaczęły się pierwsze dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
W nawiasie napisałam "R U C H C I A L A" nie wiem czemu się wygwiazdkowalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Mierząc temperature nie przewidzimy kiedy będzie owulacja (a nie okres). Lipa, że tu nie można postów edytować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
raczej biegania nie polecają w trakcie ciąży, nawet na początku, może jakieś szybkie marsze cyz właśnie nordi walking:) ale warto gin zapytać jak będziesz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Mi na szczęście juz przeszło nie wiem czemu złapało mnie uczucie gorączki. Powoli tak znowu zaczynam myślec ze sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaąaaaaaaaaa
Hej laseczki.ja dalej sie staram i nic juz 5 miesiac...juz kolezanka z pracy przez ten czas zaszyla....Bylam u lekarza obecnie badam progesteron przez 3 miesiace.Pierwsze wyniki wyszly ok tzn ze mam owulacje...wczoraj w 10dc zobaczylam krew ,zrobilam test owulacyjny i wyszedl pozytywny bylo przytulanko...myslicie ze moglo sie udac?cykle mam co 26 dni regularne....cisnienie w normie,anatomicznie tez ok owulacje podwojne,cytologie ok usg tez ok.Tak bardzo bym chciala...podczas sexu nie mysle o tym,ze to tylko prokreacja...cieszymy sie soba,,,,nie mam obsesji badania sluzu,szyjki ani temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Aga szansa zawsze jest mam nadzieje ze Ci sie uda u mnie tez juz 5 cykl starań ale czuje ze znowu cykl stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate dokładnie czasem trzeba sobie pomóc ,dobrze napisałaś o mierzenia temp ,cóż nasz organizm pewnie jeszcze nie raz nas zzadziwi:) Iwonko jakbym siebie czytała sprzed tygodnia :):):) a dziś ciaza czego i Tobie życzę :):):):):) Aga piąty cykl to kawałek czasu ,chociaż na forum są dziewczyny ,które starają się kilka lat ,niemniej jednak trzymam kciuki i witam w naszych skromnych progach :):):) odnośnie obserwacji sluzu i mierzenia temp ...to nie zawsze jest objawem obsesji ,warto poznać swoje ciało i tyle ...jeżeli kochałaś się z partnerem w owulacje to jest duże prawdopodobieństwo że się udało ,jednak nie oszukujmy się na jakiekolwiek objawy jest stanowczo za wcześnie :( Buziaki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
KateA92 dobrze napisane, jesli byl skok to znaczy ze juz w tym cyklu nic nie zdzialamy:P Dziewczyny juz trzeci dzien mam pozytywny test owu, drugi dzien druga krecha ciemniejsza niz kontrolna i nie wiem co myslec. Rano temp jeszcze byla jak przed skokiem. Od wczoraj przy szyjce jest duzo sluzu. Nie wiem czy ta owu juz byla czy nie ... Jestem tak padnieta ze nie mam juz sil na staranka :/ robie po 10 h codziennie i padam z sil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 szczerze powiedziawszy też nie zawsze mieliśmy ochotę na igraszki w TE dni ...taka ironia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ech masakra... Jestem wykończona po pracy, ale mysle sobie że jak dzis bedzie akurat owu a nic nie bylo i znowu się nie uda to się już zmuszam od dwóch dni ... Piersi i sutki juz zaczynaja bolec, wiec chyba już po owu. Ale czemu test dalej ja pokazuje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Angelowa a ile dni po ovu test pokazał Ci kreskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewuchy tez nie ma co tracic glowy....dziecko samo czas na siebie znajdzie....tylko sie ryjecie kaledarzykami,temperatura etc trzeba gdzies wyjechac odpoczac a nie ziolka, temperatury,sluzy....co ma byc go bedzie ja z tego założenia wychodze. ...a nie depresja co miesiaczka bo znowu nie wyszlo.dziecko ma przyjsc z miłości a nie obliczen.ja teraz juz wyluzowalam...Nie potrzebnie sie nakrecamy wzajemnie....Powinnam utworzyc temat jak zajsc w ciaze a nie zwariowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona testowałam od 7dpo a pierwsza wyraźna choć blada kreska pojawiła się 15dpo po południu ,test robiony rano był jeszcze negatywny .Do teraz wszystkie testy pozytywne ,druga kreska tak samo fioletową ja pierwsza :) z tym że nie polecam tych testów z Allegro takich tanich paskowych ,kupiłam 20szt i część niestety okazała się wadliwa :o np .nie pokazywały żadnej kreski ,albo pokazywały bledziutka ta druga ,gdy jeszcze nawet owulacji nie było :o Pierwszy bez watpienia pozytywny test wyszedł Bobo test:):):) Gościu to wszystko takie łatwe jest tylko w teorii ,niestety życie jest życiem i z dużą empatiom należy podchodzić do kobiet ,które czekają na dziecko ,bo bycie mama to czasami ogromne marzenie i należy to uszanować :):):)każda z nas jest inna i dlatego świat jest taki piękny,zabarwiony kolorami otaczających nas emocji :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelowa 11 wez ty sie czasnij ....mlode dziewczyny tu wchodza a Ty o kolorowym swiecie im piszesz.Problem jest po roku staran wtedy badania i dopiero spina....Duzo lar sie spina i nici wtedy odpuszczajai oooppppsssd ciaza.Nie dajcie sie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to natura wybiera te co w ciazy winne byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalna selekcja.u mnie w pracy byla taka dziewczyna ciaza ,dni plodne ,okres do porzygu.pierwszy tydzien ciazy ta na l4 wszystkim mowila ze juz jest nawet kontrahentom i co 6 tydzien pecherz się nie wykształcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu drogi niestety swoje lata już mam ,ale czy to ma jakieś znaczenie ,czy młoda dziewczyna nie może pragnąć dziecka i czuć się zawiedziona gdy przychodzi @ ? Zresztą tak jak napisałam ,to wszystko co napisałaś to prawda ale emocje są emocjami i nic na to nie poradzisz .... Ta koleżanka po prostu się cieszyła nic więcej ...sama o pierwszej ,drugiej ciąży trabilam na lewo i prawo z radości tak po prostu ...przy każdej kolejnej towarzyszył mi ogromny strach i milczalam ,wiedzieli tylko najbliżsi ...samo życie ... Spokojnego wieczorku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa nie przejmuj sie takimi wpisami :) to ludzie którzy maja inne priorytety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Angelowa nic sobie nie rób z takiej pisaniny, nie wiem po co w ogóle takie osoby się udzielają, choć pewnie zaraz usłyszę, ze każdy ma prawo do opinii bla bla, to niech się udzielają na forach gdzie mają coś konstruktywnego do powiedzenia.... My z M już pogodzeni, nadal liczę na pozytywne zakończenie cyklu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) My zaczęliśmy starać się o dzidziusia od początku maja. Nastał czas spodziewanej miesiączki, zrobiłam dziś test i jest pozytywny :) Tak czułam, że coś jest inaczej. Przede wszystkim czuję się jakbym miała mieć grypę, mam ciągle dreszcze. Drugim objawem były zawroty głowy, których nigdy nie miałam. I cera mi bardzo wyładniała. Zdecydowałam się na test ciążowy po wczorajszej wycieczce rowerowej po trudny terenie - zaczął boleć mnie brzuch. Tak więc, w lutym 2017 roku będę mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Kasia gratuluje a ile dni po ovu robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :):):) gratuluję :):):) bardzo się cieszę ,coś czuję ,ze te cykle były bardzo owocne i będzie więcej lutowych mam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Tak szczerze dziewczyny to ja miałam w tym cyklu wszystkie możliwe objawy ciąży, zgaga, mdłości, żyłki na piersiach l, ból piersi, nawet przez tydz codziennie rano jak częściami nos to była krew (miałam tak w ciąży z synem) do tego krew pojawiała się przy szczotkowaniu zębów... I wiecie co tak na 5 dni przed @ wszystko przeszło, dodam że test robiony 5 dni przed @ wykazał baaaardzo blada kreche, ale to zbagatelizowalam, ja myślę że u mnie była tym razem biochemiczna. Wybiorę się zbadać progresteron... W który dzień cyklu się robi to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana a kiedy robiłaś ostatni test ? Może jesteś w ciąży a to krwawienie to nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula24 to tak jak u mnie dwa cykle temu ... Bo jednak ta kreskę raz widzialam a potem juz nic nie bylo. I te niby objawy tez jakies byly. A teraz juz chyba po owu i czekam na efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×