Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość iwona25lat
Karolcia nie poddawaj sie i Walcz za wszelka cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Karolcia06 a masz juz dzieci? Bo nie pamiętam czy pisałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
dzięki dziewczyny wreszcie moze z górkli [pojdzie po tych koszmarnych pechowych miesiacach :) dzis po męża kontroli moze juz bez kul probowac chodzic ech jeszcze troche i znów zacznie zarabiać. Karolcia spokojnie poczekaj w tej Gamecie . Nie martw się póki co!!! Kushina jak tam podwójnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej zrobiłam wlasnie test ovu i wyszedł pozytywny ? Tak myśle ze nie można ufać tym testom cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Iwona nie strasz ja teraz mam zamiar kupic skoro 3 cykl juz bez efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aifoz super że młody dostał się d0 złobka :) Michiganka ja tez nie cZułam się ciążowy... a jednak, także uszy do góry :)Kate jak samopoczucie? Iwona ,s992,Matka ,gość321 ,Becik które u Was dc?może można jutro spróbować i zatestowac?Kate a wszystkie trzymam kciuki i czekać na dobre wieści :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Angelowa u mnie jest dziwnie bo dwa dni po @ testy wykazały mi ovu i czułam ból jajników wtedy i były staranka był to 8 i 9 dzień cyklu , dzis jest 10-11 dzień po wykrytej ovu, dokładnie 19 dzień cyklu. Kilka dni temu czułam ponownie ból jajników ale śluzu płodnego nie było raczej ciągniecie w macicy. Eh juz nie wiem co z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka...ja mówiam Ci,że te testy Clear Blue to g****o jest....są drogie i ciężkie w rozczytaniu...nie wierzę w tą funkcję elektroniczną....kolejny chwyt marketingowy bo ładnie wyglądają,nic poza tym....ja kupuję 50pak na ebay'u-One Step Ovulation test...to są tylko patyczki,bez żadnej obudowy....stosuję jej od 1 dnia po okresie i tak do kolejnej miesiączki....poza tym przy tego typu testach możesz porównywać jeden do drugiego i obserwować odcienie kresek testowych....widać,kiedy LH wzrasta a kiedy spada....może takie spróbuj... a tak na marginesie miałaś zrobić test ciążowy,a nie owulacyjny ?! :D a może tak jak mi się owu przesunęła....nasze cykle są podobne do siebie,zwłaszcza ten obecny cykl ....chyba się zsynchronizowałyśmy albo coś w ten deseń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
W piątek powinnam mieć @. Po weekendzie zrobię test, aby dał pewną odpowiedź. Staram się nie nakręcać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Chyba tak;) stwierdziłam ze co ma być to bedzie wiec narazie nie robię testu poczekam do @. Ale wydaje mi sie ze zapisuje sie na kolejny miesiac bo ten cykl był jakiś zwariowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Nie mam dzieci... Trwa walka o pierwszą dzidzię :( może w tej gamecie mi pomogą... Wizyta 230 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Teoretycznie jestem po owu, ale wg usg dopiero teraz dzisiaj może jutro będzie, więc jeszcze działamy, choć klocimy się niemiłosiernie :// miało nas to zbliżyć a jednak dzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...kłótnie chyba każda z nas przerabiała....ja też kilka miesięcy temu miałam spięcie,bo mąż stwierdził że traktuję go jak maszynkę do produkcji nasienia...teraz już mu nic nie mówię,czy mam dni płodne czy też nie...podchodzę go podstępem...tzn.wskakują w bieliznę erotyczną i działam....czasami to my kobiety musimy przejąć pałeczkę.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agelowa ja mam 12 dc i wczoraj test owu byl pozytywny wiec jeszcze ze dwa dni dzialan przed nami. A za nami 4 dni pod rząd wiec troche sie juz zmuszam zeby zacząć.... Ale potem juz z gorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
14:36 to ja:) Nie wiem czy przez te stosunki ale śluzu ciągnącego nie ma ... Jest taki plynny jakby jeszcze pomieszany z nasieniem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może śluz płodny masz ,ale jest go mniej i jest przy szyjce....na innych forach czytałam,że dziewczyny nie obserwowały u siebie śluzu płodnego w ogóle a i tak pozachodziły w ciąże...nie wiem od czego to zależy....u nie też ze śluzem jest różnie....raz jest,raz go nie ma....u mnie drugi dzień dziś test owu pozytywny....i czuję ciągnięcie w podbrzuszu i w krzyżu jakieś kłucie....i latam do kibelka prawie co pół godziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Michiganka to dobre oznaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Iwonka...chciałabym,ale nie sądzę....test owu pozytywny nie jest wyznacznikiem ciąży.....a z tymi bólami tu i tam to różnie bywa....może znowu infekcja pęcherza mnie zaatakuje....ostatnio takie infekcje mam regularnie co miesiąc....nie nastawiam się na ciążę bo wolę się miło zaskoczyć niż gorzko rozczarować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Michiganka u mnie tez drugi dzien pozytywnego testu owu i mialam taka chwile ze chodzic niw moglam bo czulam jakbym cos miala w pęcherzu i poszlam do wc a tam nic. Od kilku dni tak samo czuje ze mam lekkie zapalenie pecherza i do kibelka latam. Jeszcze dwa dni staran i maz sobie odpocznie ;) chyba ze testy owu beda dalej pozytywne to chyba zbaranieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ja testom owulacyjnym nie wierze. One wykrywają podwyższony poziom hormonu, ale dają 100% pewności ze owulacja będzie następnego dnia. Proces owulacji może zostać zahamowany i po kilku dniach na nowo się zacząć. Takim sposobem test owu może wyjść pozytywny np 10dc a potem 16dc znowu pozytywny i owulacja może być dopiero 17dc. Taki przykład. Dlatego ja mierzyłam temperaturę, bo tylko ona daje 100% pewności ze owulacja juz była. Mierzyłam tempke i zaszłam w pierwszym cyklu ;) także polecam Co do mojego samopoczucia to różnie bywa. Cycki bolą niemiłosiernie, nie da się po schodach schodzić szybciej, czy spać na plecach. Boli mnie tylek, a dokładniej to kość ogonowa jak chodzę.. mam takie napady, że nagle robi mi się słabo, poty mnie oblewaja i mi niedobrze :/ jak mi tak słabo to i obrzydzenia do jedzenia nabieram. Ale zmuszam się do jedzenia, bo jak czegoś nie zjem w takiej sytuacji to jest tylko gorzej. Takie błędne koło. Raz mi zimno, raz uderzenia gorąca. Zmeczona i śpiąca. Ogólnie wyczekuje 4-5 miesiąca bo wtedy ponoć kobieta czuje się najlepiej. A Ty jak się Angelowa czujesz ? A Ty Basiek? U mnie już 9tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Spać na brzuchu miało być*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakiej porze najlepiej jest mierzyć temperaturę? rano przed wstaniem z wyrka czy można o dowolnej porze dnia....ja zawsze rano mierzyłam ,ale kobiety różnie do tego podchodzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
Mierzyłam temp zaraz po przebudzeniu i faktycznie Kate masz rację zawsze wskazała owulacje :) czuję się super ,dziękuję że pytasz :) dziś zaczynam 6 tc :)do tej pory byłam dość aktywna fizycznie zastanawiam się czy mogę nadal biegać czy nie lepiej zamienić jogging na Nordicw walking ,co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Z ta temp tez Roznie bywa... Ja mierzylam w tamtym cyklu i nic... Nadal mierze+ testy owulacyjne i czekam na sukces ... Dzis juz powinnam byc po owu. Zobaczymy co wyjdzie z testów wieczor. Temp jeszcze w normnie ale jak badalam szyjke to czualam ze jest śliska od sluzu. Za nami 5 dniowy maraton w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Hej dziewczynki u mnie dziś @, prawie jak w zegarku :P Więc zaczynam od nowa... W tym cyklu chyba odpuszczę wszelkie obserwacje i zdam się na los.... Trzymam za was Wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 321
a jaki termometr polecacie?? Może też zacznę mierzyć temp., wyczekiwanie, niepewność tylko wszystko pogarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Ja używam termometr Geratherm Basal kupiłam go za ok 40 zł na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Dzis czuje sie jakbym miała gorączkę a mierzyłem temp ciała i mam 36,7 a normalnie jestem jak zwłoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula24 przykro mi :( ale nowy cykl a wiec i nowe nadzieje kochana:) A co do mierzenia temp to ona staje się wyższa juz po owulacji wiec tez ciezko trafić... Mnie juz pomalu zaczynają boleć piersi i znowu bedzie udręka przez dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×