Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gośćpuma
Hej dziewczyny:-)paula w tym miesiacu trochę odpuscilismy bo mieliśmy dużo pracy mało czasu dla siebie:-)angelowa będzie dobrze w którym tygodniu jesteś?ja mam wizytę za tydzień trochę się boję:-(trzy testy zrobiłam i wszystkie z 2 krechami:-)a dzisiaj jest 30 dc i kreski bardzo mocne od niedzieli wychodzą:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Sama radość, takie 2 kreski :) pamiętam jak 4-letni kuzyn przyleciał do mnie parę lat temu z testem swojej mamy i mówi, że to są siki jego mamy, które powiedziały, że on już jest :) wtedy uznałam to za obżydliwe, że tak z tym testem lata mimo, że był maluchem, dzisiaj sądzę, że to było bardzo słodkie, tym bardziej, że też długo się o dzieci starali, o pierwsze 5 lat :/ teraz mają 3 i urwanie głowy:) Także są dobrym przykładem, że nie można się poddawać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
BasiekKk - ja widzę minimalną różnicę w brzuchu, ale szczerze to nie wygląda to na razie na ciążowy brzuch, bardziej jakby trochę mi się powiększyła oponka, którą już miałam :P Może to dlatego, że mam trochę zbędnego tłuszczyku ;) Dzisiaj się ważyłam i jest 65,5kg przy 165cm. Chciałabym już wyglądać jak w ciąży i dumnie nosić brzuszek ;) Z drugiej strony może tak jest lepiej, bo na razie rodzina nic nie wie i chcemy im powiedzieć dopiero 25.06, więc z niewidocznym brzuchem łatwiej się kryć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Puma jeśli u ciesze dziś 30dc to za tydzień na usg zobaczysz raczej tylko pęcherzyk. Chyba ze owulacje miałaś szybko to może jakiś mikroskopijny zarodeczek będzie w pęcherzyku. Ale nie nastawiaj się ale i nie martw ;) na serduszko trzeba troszkę poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ja tez nie mam jeszcze ciążowego brzuszka. Rano raczej jestem płaska jak byłam ale jak tylko coś zjem to od razu mam wzdecia, brzuszek mi trochę wywala i chodzę ciągle albo z rozpietym guzikiem albo w leginsach. Także zaczynam czuć mały dyskomfort. Ale pod luzniejsza bluzka nic nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że pewnie serduszka nie będzie, z synkiem serduszko zobaczyłam w 7 tygodniu dopiero:-)ale naj ważniejsze teraz czy pęcherzyka w macicy jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Wiem że pewnie serduszka nie będzie, z synkiem serduszko zobaczyłam w 7 tygodniu dopiero:-)ale naj ważniejsze teraz czy pęcherzyka w macicy jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Ooo Kushina to podobnie mamy, ja mam 165 cm i waze 62.5-63 kg :) u mnie tez jeszcze nie widac ciazowego brzuszka ale ogolnie troche mi sie przytylo i przybylo tu i owdzie. Tez juz chcialabym troche ciazowego brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Kushina :) jeszcze będziesz czekała aż ten brzuch w końcu zniknie:) tez tak miałam na poczatku ze wiesz chciałam juz brzuszek ale po brzuszku nastało brzuszysko i spanie na siedząco :P. Jakiez tez było moje zdziwienie ze urodziłam i nic się nie zmieniło tylko brzucho sflaczało :D. Wiecej myśłąm ze wyjdę i ząłoz eswoje spodnie a utyłam jakies 26 kg.. wiec jeszcze ze 2 miechy nie założyłam nic oprócz leginsów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Je czuje się za przeproszeniem do du** :( Najchętniej to bym zatrudniła opiekunkę do siebie która by mi usługiwala a ja nie musiałabym z łóżka wstawać :p męczą mnie mdłości... mam straszny brak apetytu. Często byleby coś zjeść to jem suchy chleb z masłem, bo na myśl o zjedzeniu czegokolwiek innego robi mi się niedobrze. Staram się zmuszać do jedzenia, ale ogólnie moja dieta teraz nie powala, zmieniła się o 180 stopni. Zawsze starałam się zdrowo odżywiać. Jadłam ciemny chleb, musli, sporo warzyw, owoców, lubiłam gotować, piłam dużo wody (po 3 litry dziennie) a teraz ? Jedzenie ciemnego pieczywa skończyło się tak, że mąż się odsuwal (siedział na przeciwko mnie) bo miałam już odruch wymiotny. Teraz jem tylko biale pieczywo. Musli ostatni raz jadłam z 1,5 tyg temu i to go nie dojadlam bo juz mi stało w gardle. Warzyw jem mało co bo z kanapkami ich nie zjem.. a na obiad wchodzą mi najlepiej produkty maczne typu kopytka. Owoców coś tam podziubie, mąż nieraz zrobi mi jakiś owocowy koktajl to go powoli wypije. Woda mnie mdli.. teraz jak przez dzien wypije litr to jest dobrze :( Gdzie te moje postanowienia, że będę się zdrowo odżywiać ? Ze będę gotować i dostarczać maleństwo wszystkiego co najlepsze ? :( Wczoraj gotowalam zupe (zupy tez w miarę wchodzą mi na obiad) to myślałam że jej nie dokończe. Co wstanę, ,zacznę chodzić to zaraz mi słabo, oblewaja mnie poty, nogi jak z waty i mam wrażenie ze jak tak dłużej postoje to upadne. I wracam do łóżka... dziś ugotowalam ziemniaki na kopytka (obieralam je na stojąco to tez myślałam że wyzione ducha) ale jakoś nie mogę się zebrać o iść je zrobić i ugotować.. a tu już 15 :( Nie czuje się nic a nic ze jestem w ciąży - czuje się jakbym była chora. Nie mogę znaleźć zposobu na siebie. Juz nieraz płacze z tej bezsilności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena111
Kate ja w pierwszej ciąży miałam to samo, do mniej więcej 13 tyg nic mi nie wchodziło oprócz chleba z masłem i gorzkiej herbaty z imbirem, na obiad nawet jak coś zjadłam to i tak chwilę później zwymiotowalam, ogólnie wymiotowalam sporo przez co w 1 trymestrze schudłam 3 kg dopiero po połowie ciąży wróciłam do swojej wagi sprzed ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena111
Angelowa w pierwszej ciąży tez plamilam, co prawda na późniejszym etapie ale nie zwiastowalo to nic złego, teraz po domu biega zdrowa dwulatka.:) głowa do góry będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KateA92 - wspolczuje, ale nie martw sie, natura to tak skonstruowala, ze dziecko i tak sobie weźmie to czego potrzebuje, a skoro wczesniej odżywiałas sie bardzo zdrowo, to na pewno niczego dziecku nie zabraknie :) Ja chyba zostalam potraktowana łaskawie, bo co prawda bylo mi niedobrze jak bylam glodna, ale nie wymiotowalam. A teraz juz 10 tydzien i mdlosci przeszly. Podobno wielu kobietom przechodza uciazliwe objawy okolo 10 tyg, wiec chyba juz nieduzo Ci zostalo :) W 2. trymestrze odżyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ja co prawda jeszcze nie wymiotowalam, ale juz parę razy kleczalam przy muszli bo było blisko... modlę się tylko aby mi to z czasem przeszło a nie zostało i zebym sie nie męczyła przez parę miesięcy :( Wiedziałam, że może być w ciąży niedobrze ale nie sądziłam ze aż tak. Trochę mnie to zaskoczyło... także staraczka bądźcie psychicznie przygotowane ! :P nie życzę wam tego i fajnie by było jakby was takie dolegliwości ominęły ale przygotowane bądźcie. Lepiej się miło zaskoczyć niż gorzko rozczarować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam nieregularne cykle 25-30 dni. Wspolczycie bylo w 9,10 i 11 dc, teraz kaz wyjechal. Aktualnie mam 13 dc i owulacji jeszcze nie bylo. Czy jest szansa ze bede w ciazy? Czersenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena111
Ja mam cichą nadzieję że druga ciąża mnie trochę oszczedzi jeżeli chodzi o mdłości i wymioty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Dziewczyny a jak a powinna być szyjka po zagniezdzeniu? Nasze szczesciary z dwoma kreseczkami, zmieniła sie wam po owulacji szyjka? Proszę powiedzcie bo mnie to zaciekawiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena111
Czersenia Szansa jest zawsze ponieważ plemniki podobno mogą żyć chyba około 4 dni jak się nie mylę, więc gdyby ovu bylo niedlugo to może się uda, ale przekonasz się dopiero w dniu @. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
S992 ja nigdy nie badałam szyjki.. nawet nie wiem jak się ją bada :P także niestety nie pomogę Gościu ja bym na Twoim miejscu się zbytnio nie nakrecala.. z każdym dniem szanse maleją skoro jeszcze owulacji nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena111
S992 chętnie bym pomogła ale ja nie badalam sobie szyjki w ciazy. Jedyne co robiłam to mierzylam temp i faktycznie kiedy zaszlam była podwyższona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena111
Dziewczyny powiem Wam że ja w ostatnim - pierwszym cyklu starań w terminie @ zrobiłam test, wyszły mi dwie kreski, druga blada a kilka godzin później dostałam @ ... Trochę się zawiodłam ale być może test się mylił albo ciąża biochemiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
KateA dzieki :) przeglądałam kilka stron i wyczytałam wszytsko że ma być nisko-wysoko, twarda-rozpulchniona. Wszystko co by się chciało wyczytać:/ Podwyzszona temp jest oznaką ciąży, jesli się utrzymuje dluzej niz 16 dpo. Od owu do @ zawszw jest podwyższona:) także temp mi Jeszcze nic nie mowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena111
S992 tak zgadza sie ale jak już obserwujesz ja kilka cyklow to mniej więcej wiesz na ile przed @ spada, ja miałam bardzo regularne cykle i na kilka godz przed temperatura mi spadala, a w cyklu kiedy udało nam się cały czas się utrzymywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena111
S992 a kiedy testujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Dziewczyny oświećcie mnie proszę, bo mi dzisiaj organizm klina zabił.... w zeszłym tygodniu miałam prawopodobnie owu, choć nie potrafię powiedzieć kiedy dokładnie -wt, śr może czw... dzisiaj miałam śluz taki jak płodny (ewentualnie tak mi się wydaje), jest to możliwe czy mój organizm świruje?? Dodam, że okres powinnam mieć w pn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 u mnie szyjka była właśnie pierwszym objawem ,który zbagatelizowalam ,ok 25dc zawsze jest nisko i jest otwarta a wówczas była bardzo wysoko i zamknięta Elena druga kreseczka nie zawsze oznacza ciążę ,sama się o tym przekonałam ,przedewszystkim wynik po 5-10minutach jest nie ważny ponieważ na teście dochodzi do przeróżnych reakcji chemicznych ,po drugie może zdarzyć się wadliwy test a po trzecie może,zdarzyć się ciążą bo-chem ,o której nawet byśmy nie wiedziały gdyby nie za wcześnie wykonany test Do gościa ,który pytał o to czy może być w ciąży skoro mąż wyjechał ,cóż plemniki żyją od 2 do 7 dni w dobrych warunkach ,więc teoretycznie czemu nie Buziaki kochane ,spokojnej nocki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Plemniki żyją nawet do 7 dni, owszem ale po tylu dniach przebywania w organizmie kobiety są one słabe i mało *****iwe... wiec maloprawdopodobne, że taki 5-7 dniowy plemniki ma na tyle "sil" aby przebić się przez ścianę komórki i ja zaplodnic. Dlatego zaleca się kochać najlepiej co 2 dni bo największe szanse mają 1-2 dniowe plemniki Gościu skoro zauważyłaś znowu plodny sluz u siebie może owulacja się przesunęła I wcale jej w zeszłym tyg nie było ? Czasem tak jest ze organizacji się szykuje do owulacji, jest sluz, jajniki bolą bo pracują pełna para a jak przychodzi co do czego to jajeczko nie jest uwalniane. Wszystko się zatrzymuje a po kilku dniach organizm ponawiam probe i wtedy dochod*****oncu do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
A przesunięcie terminu owulacji powoduje wydłużenie cyklu czy jest to od siebie niezależne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 - ja po zagnieżdżeniu mialam szyjke wysoko i zamknietą i wręcz była jakaś taka dziwnie "zawinięta" tzn jakby lekko skrecona do srodka w strone kregoslupa. To bylo jeszcze przed testowaniem i zastanowilo mnie to, bo nigdy wczesniej tak nie mialam. Teraz juz nie badam, bo nie chce sobie tam wprowadzic jakichs zarazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×