Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Malinka30
Hej. Dzis robilam test i niestety negatywny. Przypuszczam ze jest 8 dni po owulacji. Cykle mam okolo 33-34 dni. Jak myslicie za wczesnie na 2 kreski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8dpo to zdecydowanie za wcześnie ,poczekaj do terminu @ ,mi druga kreska pojawiła się dopiero 3dni po terminie @ :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Aifoz super że synek dostał się do żłobka :) Michiganka zrób test ciążowy. Iwona25 Trzymam kciuki. Angelowa u mnie dziś 15dc ale ten cykl stracony... mąż przychodzil mega zmęczony po pracy i nie chciałam go męczyć..... Kate super że piszesz :) dobrze że u Ciebie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik a jak po wiesiołku? My tez mega zmęczeni po pracy ale nie odpuscilam mu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
W tym cyklu Paula 24 miałam takie same objawy jak Ty, byłam wręcz pewna sukcesu, ale w nocy pojawiła się@ :( Mąż mówi, że jemu podobają się nasze próby, ale czasami myślę, że może się nigdy nie udać. Dobrze, że mamy chociaż synka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
U mnie nic sie nie dzieje czasem lekko jajnik zakłuje a tak to nic wiec juz podchodzę do tego bez nakręcania. Dzis dzień matki wiec wszystkim mamom i przyszłym mamom życzę najlepszego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
w tym cyklu również nic właściwie nie czuję. W zeszłym wszystko - jajniki mnie kuły, podbrzusze bolało, czułam jakby ciągniecie w macicy, słabo mi było itp, teraz nic - zero. Nie wiem czy to kwestia mojej głowy w zeszłym miesiącu, czy w tym faktycznie nic się nie dzieje..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michiganka
Kafeteria coś nawala....wysłałam post i nie został opublikowany :( wszystkim obecnym i przyszłym mamuśkom życzę zdrówka i radości!!! pytanko mam...jak długo po owu i skoku tempki powinna utrzymywać się wyższa temperatura???? wczoraj miałam rano 37 a dziś 36,8....mam obawy,że znowu nici wyjdą z naszych staranek....czy spadek temperatury może mieć coś wspólnego z nieprzespaną nocą?? nie mogłam spać dzisiejszej nocy,przekręcałam się z boku na bok,a jak zasypiałam to za chwilę się zrywałam i tak całą noc....jakaś nerwowa byłam....a teraz czuję się jak zombiak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Michiganka podobno powinna temp utrzymywać sie minimum 18 dni chociaż jak obserwowałam wykresy zaciazonych to z tymi temp jest rożnie sa skoki i wzrosty wiec chyba nie ma co sie tym tak sugerować . A kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Temp spada na kilka godzin przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnią miesiączkę miałam 5 maja...więc ok 3-4 czerwiec pewnie....w necie nigdzie nie wyczytałam,że po owu tempka ma się utrzymywać wysoko...na wykresach obserwowałam skoki temperatur....u mnie ostatnio po @ do prawie połowy cyklu utrzymywała się temperatura w granicach 37-37,3....na kilka dni przed spodziewaną owu spadła...a i wczoraj wyczytałam jak ginekolog na innym forum-ginekologicznym powiedział,że skok temperatury nie świadczy o owulacji i jej nie potwierdza,czasami skoku nie ma a kobiety zachodzą w ciążę... nie wiem w co już wierzyć....wszystko coraz bardziej wydaje mi się durne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra...wszystko jasne....mój termometr się popsuł....czyli wszystkie pomiary były niedokładne...przed chwilą mierzyłam temperaturę i pokazał mi 36,1....czyli w sumie chyba powinnam już nie żyć :D muszę kupić nowy...ten mierzył mi temperaturę 10 sekund dokładnie po czym zaczął piszczeć....i doopa wyszła z moich dotychczasowych pomiarów....ehh te elektroniczne wynalazki...rtęciowe były najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Termometr termometrem a natura swoje...;) pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Iwonka,dokładnie....za tydzień wszystko będzie jasne....w tym cyklu nie brałam progesteronu....zdaję się na naturę....a Ty kochana robiłaś test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja tez nie raz mialam nizsza niz 36,6. Każdy organizm jest inny. A ilosc dni temp podwyzszonej zależy od dlugosci cyklu. Dziewczyny najlepiej nie czytać tyle bo potem się człowiek gubi w tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Nie robiłam czekam do @, choć czuje ze nie mam szans w tym cyklu za mało było staranek i trochę stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Dziewczyny... Temp wzrasta kilka godzin po owulacji i utrzymuje sie podwyższona aż do @ ( może byc dzien lub kilka godzin przed @ spada) tak wiec ilosc dni w których jest podwyzszona zależy od długości cyklu! A każdy orgaznizm jest inny i nie wszyscy musza miec 36,6. Ja tez niekiedy mialam niższa temperature. Lepiej nie czytac az tyle bo czlowiek glupieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Moja @ intensywna, jak nigdy więc to raczej biochemiczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula bardzo mi przykro :(:(:( jestem z Tobą myślami :(:(:( Dziewczynki dopóki nie ma @ jesteście w grze :) próbowalyscie badać sobie kiedykolwiek szyjkę ? U mnie to był pierwszy objaw ,który zresztą zbagatelizowalam ,ponieważ,testy wskazywały brak ciąży ...kilka dni przed terminem @ szyjka była bardzo wysoko i była zamknięta ,a normalnie po owulacji obniża się i otwiera ,przynajmniej w moim przypadku ,pamiętam że mnie to zdziwiło ale testy mówiły co innego więc ....okazuje się jednak ,ze nasze ciała dają nam sygnały tylko że my niekoniecznie potrafimy je odczytać prawidłowo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
A mnie zaczęły swędzieć piersi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Angelowa ja badam czasem swoją szyjkę ale ostatnio nie wiem co myślec bo raz jest nisko a raz wysoko co kilka dni raz tak raz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, powinnam dostac miesiaczke 4 dni temu ale jak do tej pory nie przyszla, robilam test w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszedl negatywny, staramy sie o dziecko i w tym miesiacy kochalismy sie co 3 dni, owulacje mialam prawdopodobnie 9 albo 10 maja. Czy powinnam powtorzyc test np. Jutro czy tamtemu moge zaufac i dac sobie spokoj i poczekac na miesiaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu według mnie powinnaś powtórzyć test ,moja druga kreseczke zobaczyłam 3 dni po terminie @ :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki wielkie za odpowiedz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej dzis w nocy taki miałam ból jak na @ ze masakra juz nie wiem czy to moja psychika czy co bo do @ mam ponad tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Eh podkusiło mnie i zrobiłam test oczywiście negatyw nawet cienia nie ma dzis jest 13 dzień po niby ovu i rycze jak głupia a wmawialam sobie ze i tak nie mam sie co nakręcać a teraz mam wszystkiego dosyć rycze i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Ja wiem ze nie powinnam ale to jest silniejsze ode mnie No nic czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iWONKO KOCHANA ROZUMIEM I TULE♥♥♥ nie pozostaje Ci niestety nic innego niż czekać ...u mnie druga kreseczka pojawiła sie dopiero 3 dni po terminie @ także negatywny test na tym etapie niczego nie przesądza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Dzieki dziewczyny za miłe słowa dobrze ze można sie tu trochę pożalić bo nie chce żeby maz tez sie podłamał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×