Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość321 - raczej jak przesuwa Ci sie owulacja, to caly cykl tez sie wydluza, no chyba ze skroci Ci sie przy okazji faza lutealna (czyli 2 faza cyklu po owulacji). Mowi sie, ze faza lutealna zawsze trwa tyle samo u danej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaTamm
Dziewczyny powiem wam ze ja juz we wszystko uwierze. Staralismy sie teraz o dziecko po 2 ciazach obumarlych od pazdziernika. Mialam monitoring cyklu, bralam witaminy, celowalismy w te dni. W tym miesiacudostalam prace. Kochalismy sie bez zabezpieczenia raz w 8 dc potem odpuscilismy starania przez moja nowa prace. Mam cykle ok 36 dniowe i jestem w ciazy. Jak to jest mozliwe? Owulacja powinna byc ok 20 dc. Plemniki przezyly prawie dwa tygodnie? Cuda na kiju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Dzięki za odpowiedz:) @ mam miec za 8 dni wiec jeszcze troche czasu. Ale chyba nic z tego:( piersi bola mniej niz w zeszlym cyklu, sutki prawie wogole :( Co do sluzu plodnego to ja owu mialam we wtorek tydzien temu a w niedziele ogladalam film i byla "ostra scena" i powiem wam ze potem mialam taki sluz jak nie pamietam kiedy! Byl jak idealny plodny, przejrzysty i mega rozagliwy miedzy palcami, prawie na cala szerokosc kciuka i wskazujacego czyli okolo 6 cm. Ale po chwili go juz nie bylo i bylo normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Dzięki za odpowiedz:) @ mam miec za 8 dni wiec jeszcze troche czasu. Ale chyba nic z tego:( piersi bola mniej niz w zeszlym cyklu, sutki prawie wogole :( Co do sluzu plodnego to ja owu mialam we wtorek tydzien temu a w niedziele ogladalam film i byla "ostra scena" i powiem wam ze potem mialam taki sluz jak nie pamietam kiedy! Byl jak idealny plodny, przejrzysty i mega rozagliwy miedzy palcami, prawie na cala szerokosc kciuka i wskazujacego czyli okolo 6 cm. Ale po chwili go juz nie bylo i bylo normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Taka tamm musiała ci się owulacja przesunąć i miałaś ja szybciej jak 20dc ;) ja też zawsze miałam dłuższe cykle (zaciazylam teraz w ok 22dc) ale raz na rok organizm potrafił mnie zaskoczyć i miałam cykl 26 czy 28 dniowy. Także może u Ciebie było podobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
S992 nam jak się udało teraz to śmiem twierdzić, że ja już "wysychalam". Sluz był idealny tak jak to opisałas ale krótko bo w ciągu dnia nie odczuwałam juz tej wilgoci co parę dni wstecz. Najwieksza wilgoc w portkach czulam jak ten sluz byl owszem rozciagliwy ale byl lekko mleczny z pojedynczymi pasmami przezroczystego. A wtedy byl idelny, przezroczysty. Tylko ze nie widzialam go za bardzo na bieliznie - taki czysciutki przezroczysty byl juz tylko przy szyjce. Może jednak ta owulacje miałaś w weekend a nie we wtorek ? Albo tak się mocno podniecilas tym filmem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Mysle ze to drugie hehe :P tak jak mowie, po wytarciu juz sie nie pojawil:) a test owu wyszedl mi pozytywny w poniedZiałek,wiec owu licze na wtorek a ten incydent byl później w niedziele :) w okolicach owulacji mialam sluz plodny ale tylko przy szyjce, byla ona bardzo sliska,na zawnatrz go nie bylo widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
kate jaki teraz masz sluz ? u mnie biało i mokro nieziemsko Na szczeście dzis juz nie brudze ,mam nadzieje,że Duphaston zadziałał ewentualnie było to zwykłe podraznienie s992 czasami bardzo wczesna ciąża nie daje objawów ,trzeba nie-czekać nA @ ..TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Angelowa u mnie podobnie teraz z sluzem ;) biały, kremowy i nie da się go nie zauważyć :) bieliznę brudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 - dokladnie tak jak mowi Angelowa, np. mnie przed pozytywnym testem w ogole nie bolaly piersi. No ale moze lepiej sie nie nakrecac i potem byc milo zaskoczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Kushina dzięki za podzielenie się ta informacja, troche mnie podniosła na duchu :) Bo wszędzie sie czyta ze sutki tak bola ze nie idzie sie ich dotknac itp. ... A mnie bola nawet o wiele mniej niż w poprzednich cyklach. A jak Twoje samopoczucie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...ja za 4 dni będę mogła testować o ile nie przyjdzie @...od tygodnia ponad czuje ból w podbrzuszu,czasami strasznie kuje i mam jakieś raptowne skurcze,sutki swędzą jak diabli....no i zalewa mnie jakiś raz wodnisty a raz kremowy śluz,który jak zaschnie to na bieliźnie jest białawy......ogólnie czuję się bez siły,jest mi cały czas niedobrze,czuję jakieś nęcenie w żołądku.....mam uderzenia gorąca....w pracy wczoraj o mało nie zemdlałam.....nie nastawiam się na ciążę,bo może to być efekt mojej nowej diety....może organizm przechodzi właśnie szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej dziewczynki u mnie po staremu nic sie nie dzieje a ten tydzien pokaże co bedzie, Za wszystkie staraczki trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
To chyba nie był owulacyjny śluz, taka jakaś jednorazowa akcja... myślicie, że mogę już testować jak w zeszłym tygodniu miałam owu - wt śr może czw, @ spodziewam się w pn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Gość ja bym się jeszcze wstrzymała z testem. Test najszybciej wyjdzie 10 - 11dpo moim zdaniem. Jeśli chcesz szybciej to lepiej bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Dokładnie 10 dpo to taki najszybszy czas na testowanie a i tak może wyjsc bledny negatywny. Michiganka a co to za dieta? :P ja jestem okolo 8 dpo i nie mam kiedy na szczescie jechac po test ;) moze w sobote kupie ze dwa i w niedziele spróbuję juz jeden, to bedzie okolo 12 dpo U brzuch normalny, zadnych boli tylko czasem cos lekko zakluje i tyle. Szyjka bardzo twrda i zamkieta ale ani za nisko ani nie za wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Mnie zaczynaja bolec plecy i trochę czuje taki dyskomfort jak przed @ wiec pewnie niebawem nadejdzie przyspieszona. Ale cóż zaczniemy nowy cykl i wiecej staranek w tym miesiącu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwona25 oby nie prZyszła:) Ja juz dwa cykle mialam takie postanowienia ze więcej starań... W tym cyklu mialam maraton 5 dniowy w okolicach owulacji a teraz od tygodnia nic ... Jakos nie mam ochoty ani motywacji :( pozatym pracuje po 10 h i jestem zmęczona. W okresie owulacji sie zmuszalam jeszcze a teraz juz to olałam przez co mam wyrzuty sumienia wzgledem męża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
S992 nie boisz się, że mąż może czuć się wykorzystywany, jak maszynka do robienia dzieci ? Kiedy był potrzebny to przytulanka były codziennie a kiedy okres plodny się skończył to weg... pogadaj z nim lepiej szczerze i wytłumacz, że to nie jest tak, że to zbieg okoliczności ze akurat teraz jesteś przemęczona itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Człowiek to jednak głupie stworzenie, oczywiście test negatywny, ale jaki inny mógł być? Chyba troszkę za wcześnie. Alr jak czytam, że niektórym tak wcześnie wykrywa, to też mi się marzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 321 ten wynik niczego nie przesadza jest jeszcze za wcześnie :) u mnie 3dni po terminie @ z rannego moczu test wyszedł negatywny a ok 14.oo wyszła blada ale dobrze widoczna kreska także uszy do góry :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
KateA oboje jestesmy przemęczeni... On wstaje po 4 rano, jest w domu po 17 i musi zaczac gotowac obiad bo ja jestem przed 19 :( a czasem tak tez mialan nie nie mialam ochoty i nic nie bylo przed tydzien albo dluzej :P wczoraj mialam nawet ochotę to zasnal szybciej niz ja ... Ciężkie to zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Dzięki Angelowa! Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Ja z mężem staramy się o dzidziusia od 7 miesięcy. Dwa miesiące temu stwierdziłam że zrobimy badania bo nic nie wychodzi :( Dodam że mamy już jedno dziecko. Po ciąży wyszła mi niedoczynność tarczycy. Od dwóch miesięcy biorę Letrox 75. Staramy się dalej. Na dzień dzisiejszy okres mi się spóźnia tydzień, zrobiłam już 3 testy z czego jeden rano dwa popołudniu wyszlly negatywne. Ból piersi już od 1,5 tygodnia+ w dużej ilości biały śluz. Zawsze przed okresem było sucho. Nie wiem czy jest to spowodowane niedoczynnością czy ciąża :) dziś byłam na beta hcg wyniki popołudniu. Ktoś może już tak miał i okazało się że ciąża czy jednak niedoczynność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ja co do nadczynność tarczycy się nie wypowiem, bo nie mam pojęcia. Ale u mnie pierwszymi objawami ciąży był właśnie ból piersi i biały sluz ;) który również mnie zastanawiał, bo przed @ zawsze sucho tak jak napisałaś. Trzymam kciuki ! Daj znać jak po becie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a testy wychodziły Ci negatywne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam prośbę . Chcę zrobić badania hormonalne, czy ktoś mogłby mi powiedzieć w jakie konkretnie dni cyklu należy je zrobić i jakie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Gościu ja pierwszy test zrobiłam w 34dc z porannych siuskow i wyszła mi bardzo blada krecha. Keli ja niestety nie pomogę, bo nigdy takich badań nie robiłam Michiganka nie załamuj się ! Jeszcze masz czas na testowanie ;) a jeśli nawet się nie uda to nie możesz się tak dolowac :* kochana głowa do góry ! Wkoncu nadejdzie taki dzień, że ujrzysz dwie kreseczki ;) trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Michiganka, widzę, że obie cierpliwością nie grzeszymy, a jesteśmy w podobnej sytuacji, bo ja się @ spodziewam 6. Dzięki dziewczyny, pozostaje czekać... Co do hormonalnych badań to niestety też nie pomogę, w większości tematów zielona jestem, uczę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×