Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość anq05
Witam :) Dołączam do Was :) Też zaczęliśmy starania ale wydaje mi się, że w tym miesiącu trochę za późno... Mam jednak cichą nadzieję, że @ się nie pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate-tu już nie tylko o te dwie krechy chodzi....wszystko w koło się perdoli....nie mogę zajść w ciążę,tato mój ma roztrzaskaną łąkotkę a na operacje musi czekać ROK!!! noga mu puchnie,chodzić nie może i do tego jeszcze kredyt 1500 zł za dom musi płacić....jak nie pójdzie do pracy to nie będzie w stanie opłacać rat....babcia nie chodzi w ogóle,leży plackiem od dwóch lat i do tego nerka jej obumarła.....mąż traci równowagę,chodzi jakby węża śledził....do tego życie za granicą,gdzie na każdym kroku dają ci do zrozumienia,że jesteś tu obcy i nie tolerowany.....w pracy atmosfera zj****a bo każdy,każdego podpierdziela....wykorzystywanie itp. Mam 30 at a czuję się tak jakbym miała 80....mąż jest też psychicznie podupadły ,chce wracać do PL....a w Polsce nie mamy nic,domu ,pracy....życie do d**y.Jak na to patrzeć to nie ma szans na dziecko....wszystko znowu będzie trzeba zaczynać od nowa....po raz kolejny. Żyć się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko na raz się zrzuciło mi na łeb....czuję,że nie daję rady. Ryczę z byle powodu....przypaliłam garnek-ryk....wylałam wodę podczas podlewania kwiatów-ryk....i tak w koło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Michiganka może to hormony ciążowe? ;) Ja na @ przewidywany 9 czerwca, dzis jestem około 9 dpo i w sumie zadnych rewelacji nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Michiganka nie wiem za bardzo co Ci napisać... tak to już jest, że jak się wali to wszystko na raz . Ale nie załamuj się, wszystko się ulozy ;) No z tata nie fajna sprawa.. mój wujek jakiś czas temu miał operowana przepukline. W Legnicy w szpitalu kazali mu czekać pół roku na operację. On też nie mógł sobie pozwolić na pół roczne siedzenie w domu. Popytał w innych szpitalach, w miejscowościach niedaleko Legnicy i udało mu się w Jaworze - na operację czekał 3tyg ;) także może popytajcie w innych placówkach ? A co do życia za granicą to rozumiem Cię... sama mieszkam od 3 lat w Niemczech. Macie jakiś znajomych ? Jakiś rodaków ? Wiem że na ogół rodak rodakowi wilkiem za granicą, ale nie wyobrażam sobie nie mieć chociaż paru znajomych rodaków z którymi można by było się czasem spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michiganka tule ,tylko tyle mogę zrobić ... U nas też nie ciekawie ,rano znów zaczęłam pplamic...położono mnie na oddział ,ginekolog na badaniu USG stwierdził że tętno jest ,ale za niskie i nie widać pola plodowego ....mam leżeć i czekać ...nic więcej nie mogę zrobić dla tej malutkiej istotki ...:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Angelowa spokojnie wszystko będzie dobrze ;) czytałam o tym ze serduszko jak się zaczyna tworzyć to bije na początku wolno dopiero jak podróżne to zaczyna bić ok 100 na min a dopiero jak dojrzeje to bije do 160/min. Także to normalne moim zdaniem. Jesteś we wczesnej ciąży gdzie wszystko dopiero się tworzy. Za parę dni zobaczysz maciupki zarodek z maleńkim serduszkiem ;) będzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Los nie dla wszystkich jest łaskawy....Angelowa....trzymam kciuki za Was kochana...odpoczywaj i pomódl się bo to często pomaga.....dziekuję za miłe słowa dziewczyny....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Dziewczyny w poniedziałek moja pierwsza wizyta w gamecie.... Ciekawa jestem od czego zaczniemy, od stymulacji czy od razu inseminacja :( boję się tej wizyty :( Michiganka nie trać nadziei, nie poddawaj się, uda nam się zobaczyć 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, ja z mezem zaczelismy najpierw odbadan hormonalnych u mnie (17ohp, Fsl, itp)i wprowadzona zostala stymulacja hormonalna w 1cyklu. Dodam ze mialam rowniez badanie droznosci jajowodow na zywca.!!!! MEGA bol!!!! W 2 cyklu weszla stymulacja plus sprwadzenie wrogosci sluzu na plemniki po 10h od stosunku. Test wyszedl na 4+. Nadal ciazy brak . Decyzja lekarza aby maz oddal nasienie i odp sama sie znalazla. 98% patologicznych plemnikow. Norma jest od 4%-ok23%. Teraz szykujemy sie na inseminacje. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie dzis znow pojawil się tzw metaliczny posmak w ustach. Wczoraj o tej porze tez go czułam. Tylko wczesniej czasami tak mialam jak przyjechałam językiem po plombie... Chociaz teraz trwa to dłużej i jakby samo od sobie, nie dotykalam zęba. Pozatym czuje się jak na lekkim haju. Ale jeszcze na spokojnie, nie wariuje z objawami na szczęście:) Angelowa wszytsko będzie dobrze, jesteś pod obserwacja więc zrobią wszytsko co mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Angelowa, tylko spokojnie, będzie dobrze, trzymam kciuki. Mnie co jakiś czas ciągnie prawy jajnik - z niego była owu, i tak próbuję sobie przypomnieć czy zawsze tak mam przed@ czy nie....miała któraś podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Gosc321 u mnie ciągnięcie czy różne kłucia jajnika zdarzały się sporadycznie przed zwykła @ także niestety jak większość objawów - może świadczyć o zbliżającej się malpie a może świadczyć o rozwijającym się groszku Trzymam kciuki za inseminacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej u mnie dzis ból brzucha ustąpił. W pracy tak mokro mi było ze myślałam ze dostałam @. Ale nie był to śluz przezroczysty i rzadki jak woda prawie. Nie wiem co to zobaczymy. Michiganka mam podobnie z tym życiem w UK, na szczęście budujemy dom w Pl i mam nadzieje ze wrócimy do niego juz w trójkę. Tez jestem ostatnio nie w sosie płakałam bo marchewka mi sie rozgotowała itp ale zganiam na pms...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keli123
W moim przypadku@ ma być 9 czerwca Jeszcze równy tydzień mi został póki co żadnych fajerwerkow czasem brzuch zakluje czasem jajnik mocniej chodzę taka pijana i markotna strasznie senna ale nie nastawiam się bo od roku każdy cykl to dla mnie ciąża. 7 czerwca mam urodziny modlę się o prezent ;) Wszystkim wam życzę II kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Keli123 ja też mam wyrok na 9 czerwca ;) Oby było u nas sucho ;) zamierzasz wczesniej testować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Bedzie jakoś dziewczyny nie ten cykl to następny... Nie możemy sie poddawać. Mój "wyrok" przypada na 5 czerwca, póki co nie testuje chyba ze sie spóźni...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Będzie następny ale po co tyle czekać :P o to zostały ci 3 dni :) ja w niedziele chyba bede testować:) Czuje lekka zgage i nie wiem czy rabarbar mogl ja wywołać czy nie. Zrobilam sobie rabarbarowe lody wczoraj i dzis próbowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
W sumie to 2-3 ale zobaczymy juz sie niczego nie doszukuje poza tym jestem dzis tak obolała po robocie ze nawet bym nie czuła;) i wole sie nie nakręcać raczej juz jestem oswojona z myślą ze sie nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Dziewczyny mam problem od wczoraj :( kosilam trawe, pare razy (niechcacy) zdarzylo mi sie ze popchnelam kosiarke brzuchem, przygniotlam go :/ i od tamtej pory boje sie ze moglam zaszkodzic dziecku :( w nocy i rano zawsze jak sie budzilam chcialo mi sie siku, mialam jakby zgnieciony pecherz i taka kuleczke na dole brzucha, tzn juz sie tak uwypuklil a po wczorajszym rano obudzilam sie bez zadnego parcia na pecherz i brzuch plaski :( martwie sie jak cholera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek myślę ,ze dzieciątko jest tak chronione ,ze nic mu się nie stało ,jednak jeżeli się martwisz ,idź do lekarza ,będziesz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Popieram Angelowa, nie ma co panikowac ;) jakby coś się działo to byś krwawila.. ja tam w nocy tez nie wstaje na siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Hej dziewczyny:-)mam pytanie do tych które są dalej w ciąży jaki mialyscie objawy w 5 tc?angelowa a ty w którym tc jestes?i jak się czujesz?s992 co u ciebie trzyma mocno kciuki żeby @ nie przyszła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok 6 tygodnia ,objawów w zasadzie żadnych ,jedynie sluzu dużo więcej .Leżę na oddziale czekamy ,czuje się ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
U mnie też biały sluz który jest do teraz. No i u mnie ból piersi jeszcze przed terminem @ się zaczął i tez trwa do dziś. Poza tym żadnych innych objawów. Temp wzrosła o 1-2 kreseczki od 8dpo i od tego czasu też zaczęłam czuć ból piersi. Czasami może jakieś wzdecia ale sporadycznie. Takie typowe objawy jak brak apetytu, mdłości, oslabniecie z sił, zawroty, gazy, mega wzdecia po każdym posiłku pojawiły się u mnie ok 7-8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Angelowa bedzie dobrze! Dziewczyny na ile przed @ szyjka wam sie obniża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Nie pomogę z szyjka, bo ja nigdy jej nie obserwowałam, nawet bym nie umiała :P jestem zielona w tym temacie. Zawsze opierała się tylko na obserwacji śluzu i temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×