Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość To ja od kota
Hehgosc :) pieknie pieknie napisales o przygarnieciu kotka :) napewno jest ci wdzięczna . Czytalam czytalam czytalam i nie chcialam by twoja opowieść sie skonczyla , bo tak pieknie napisales i mnie wciagnela ta opowieść :) gdybym ja spotkała na drodze takiego kotka to tez bym zabrala i by byly dwa a co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Kiedys, chyba rok temu pewnien mlody chlopak lub pan ( juz nie pamietam) założył temat bo przygarnal kota i pytal tutaj osob jak sie zajmować . Napisalam wszystko co wiem o kotach. Tyle ze to chyba byl szary kotek z literka M na czole i ten pan mial chyba Michał na imie i pisalismy ze to M chyba cos znaczyło dla nich obojga Milosc dla Michała od kota ;) hehe ale ty masz czarnego kotka z złotymi oczkami jak moja :) czyli to nie byles ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Dobranoc kochani :) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Witajcie czlowieczki mile :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy wszyscy dzis zawitaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halooł halooooł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Mało przyjemny ten dzień miałam, ale to bardziej ze względu na pogodę. A jak Tobie Kociu minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu zrąbałam termin urzędowy, wczoraj się wieczorem zorientowałam, że pomyliły mi się daty. Dziś poszłam do urzędu chcąc załatwić zaległą sprawę i się nie udało. Przykro mi było bardzo dość, że nie tylko mnie dotknie ta sytuacja przez kilka kolejnych miesięcy ale i również być może finansowo innych w mojej rodzinie. I poszłam z tej bezsilności wyżalić się na Adorację. I kiedy klęczałam zatopiona w myślach przed Najś/więtszym Sakramentem do k/ościoła wszedł chłopak (na oko szkoła średnia z plecakiem na ramieniu) i tak stanął po drugiej stronie klęcznika i tak mi się przypatruje. Po chwili podszedł do mnie obok i mówi "cześć". Kompletnie człowieka nie znam - ale młodemu człowiekowi odpowiadam "cześć". Po czym on pyta "co u ciebie" - ja mu na to - "dobrze". Chwilę stoi i patrzy na mnie - i mnie jest niezręcznie - więc grzecznościowo pytam (choć go nie znam) :"jak u ciebie" - a on: "dobrze". Jeszcze stoi chwilę patrzy na mnie, po czym obejmuje mnie ramieniem i całuje w głowę i mówi te słowa: "nie martw się, będzie dobrze, będzie dobrze" I na pożegnanie całuje mnie w ramię i odszedł w kierunku głównego ołtarza. Wzruszyłam się strasznie - w ogóle za sytuacja.... Przed Najś/więtszym S/akramentem kompletnie nieznajomy człowiek wita się i pociesza mnie nie znając w tym momencie sytuacji. Myślałam, że już w życiu mnie nic nie zdziwi na tym świecie a tu takie coś. Bardziej już spodziewałabym się, że ktoś obcy jakoś negatywnie się zachowa ale nie w taki sposób... Totalne zaskoczenie i wzruszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Modelko jeszcze na tym świecie jest wiele dobrych osób :) W tym codziennym pędzie ciężko jest zwrócić na to uwagę, ale te drobne gesty są czasem najistotniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Dziekuje As , Kociu mial dzien ok, oby kazdy z was mial zawsze dobry dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Modelko super przeżycie w tym kosciele , az sie wzruszylam , to rzeczywiscie milo jak obca osoba tak sie zachowa. Zauwazyl napewno twoje zmartwienie i teraz napewno jest ci lepiej :) fajnie opowiadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Jutro postaram się wskoczyć na dłużej, ale teraz zmykam do spania. Dobrej nocy Wam życzę :) Samych kolorowych i spokojnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Dzis u mojej corki byla kolezanka i powiedziala ze jeszcze tak milego kotka nie widziala. To żywa maskotka, ani nie podrapie ani nie ugryzie, wita w drzwiach i żegna gosci , zamiast usmiechu mruga oczkami : to jej znak gdy chce pokazac ze cie lubi , dlugo i mocno mruga. Gdy przychodze z pracy juz stoi na toaletce w przedpokoju i dlugie mrauuuuuu. Takie cos bardzo poprawia samopoczucie. I corka mowila ze juz 10 minut przed moim stukaniem po schodach ona juz wie ze gdzies tam ide. Przed snem przychodzi na wielkie wyglaskanie i biegnie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Dobranoc As :) jutro napewno dzien bedzie lepszy, milych snow ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Milego dnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Dzień dobry :) Też życzę miłego dnia. U mnie drugi dzień jest szarówa za oknem i znów cały dzień spędzę siedząc w domu z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Wspolczuje As. U mnie świeci slonce , jest pieknie, zreszta w szczecinie juz od swiat jest tak samo ladnie. Moze zaraz sie skonczy i pojdzie pogoda do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz raz raz juuuuzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Dzień Dobry :-) Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani ludzie - to taka skandynawska mądrość ;-) x To ja od kota Masz kota na miarę swoich oczekiwań :-) Moja jest zupełnym przeciwieństwem, miniaturka czarnej pantery, ale takie właśnie są moje oczekiwania ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Hehgość co do kobiet też masz takie oczekiwania jak do kotki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
As 28 Nie, kobiet to nie dotyczy :-P W tym przypadku wolę spokój i przewidywalność ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już się bałam, ze gustujesz w kobietach z zaburzeniami psychicznymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Hehgosc to kotka wzięta z ogloszenia ;) to Szwedka , mialam nie pisac ale napisalam wam jej pochodzenie. To byl tzw zakup dosłowny kota w worku ;) wybor corki, ona go wybrala. Gdy pojechaliśmy po nia państwo juz nie chcieli pieniedzy, zaufali Polakom ze kotka bedzie miec dobrze, kuwetka i caly asortyment koci dostaliśmy w prezencie razem z kocią. Pan płakał bo to byla milosc jego zycia. Kocia ma 7 lat ;) wyglada na 3 , to rodowita szwedziorka ;) z ogloszenia w necie szwedzkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kota
Nie dopisalam ze pan byl totalnie uczulony na koty, byl tak spuchniety ze oczu nie bylo widac a nos jak bania. Nie mogl jej dluzej trzymac w mieszkaniu wiec dali ogłoszenie. Kocia najbardziej kocha corke, w koncu to ona ja wybrala spośród innych. Corka jest konkretna i zdecydowana. Myslalam ze wybierze inna szara buraske mila z mordki a wybrala ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kocura
Wychodzę z siebie bo jestem zły że taki denny topik ktoś założył. Proponuję zamknąć ten topik. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Hehgosc to prawda z tym ubraniem ale nie do konca ;) poniewaz jak jest upal wtedy i nawet najlzejsze ubranie nie pomoze ( nienawidze lata) kocham zime i jesien i tu ubior z mądrości skandynawskiej sie sprawdza bo jak jest zimno mozesz sie cieplej ubrać lecz jak jest upal nie zrobisz juz nic, wtedy lepiej siedziec w piwnicy ;) najbardziej nienawidze wichury silnych wiatrów - na to tez nic sie nie poradzi. Pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kocura dziś Wychodzę z siebie bo jestem zły że taki denny topik ktoś założył. Proponuję zamknąć ten topik. Dobranoc &&&&& Od kocura - to po co wchodzisz skoro ci sie nie podoba ;) tracisz czas na pisanie tutaj , idz spac kocurku i nie zawracaj nam glowy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×