Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

Btw. Słyszałyście, że rodzina K. ma jakaś leśniczówkę w gminie Oborniki Wlkp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz ius? Btw, chciałabym sie Ciebie cos spytać ale nie tutaj na forum publicznym... Mogłabyś napisać na mojego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś czytałam. Gdy wydano list gończy i ENA to właśnie szukali go w domu w Poznaniu i w leśniczowce rodziny K. w gminie Oborniki Wlkp. Nie podam teraz źródła, bo to było dawno. Napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem,ale mało czasu mam na ''głupoty''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym Go kiedyś chociaż na chwilę móc zobaczyć,ciekawe czy w rzeczywistości też takie ciacho z Niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer Mogę zapytać ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami zdarza się,że jakiś dziennikarz przeprowadza rozmowę(wywiad)z ludźmi przebywającymi w więzieniu,może w tym przypadku też ktos kiedyś wpadnie na taki pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ius, odpisze Ci na poczcie wieczorem. To tak przy okazji bo od rana mam tyle na głowie ze nie mam czasu dosłownie na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jest strasznie smutno z powodu braku niusów. Ooo taki wywiad to byłoby coś. Usłyszeć jak się wypowiada, jak ma głos, jakie słownictwo. Też bardzo chciałabym go zobaczyć ;) P.S.Wiecie, że Kajtas pracował jako kelner w pizzerii w Nysie?? K. podający pizze-ach, rozmarzyłam się.. Redivy, ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle byłam dziś na zakupach i jak wracałam samochodem wieczorem to cały czas slychalam "Charlie, Charlie" i wyobrażałam sobie K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czlowieka ograniczonego moga interesowac losy ludzi pokroju Kajatan P. I im podobni . Moze jeszcze zrobisz z niego niewinnego, pokrzywdzonego celibryte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×