Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

Gość gość
"„To są bzdury. Wystarczy zacząć naprawiać polską gospodarkę, a tak naprawdę pieniądze z tego systemu znajdą się natychmiast „ – dodał. " x i każdy dzień to potwierdza. program 500+ który miał "rozwalić budżet" już ruszył i kasa trafi niedługo do ludzi. obniżenie wieku emerytalnego i inne obietnice też będą sukcesywnie realizowane. nie jak za PO, kiedy służyły tylko do robienia ludziom wody z mózgu a po wyborach śmiali się ludziom w nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałem pisiorom szanse i mają całą kadencje na realizacje swoich obietnic. Wespół z Kukizem zrobią bardzo dużo. Nie czuje się okłamany tak jak przez POsrańców na których wstyd się przyznać kiedyś oddałem głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może maja ale obiecali że niektóre rzeczy wprowadza od 1 stycznia 2016 i okazało się to niemożliwe, mimo obiecanek pana niestety prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniesienie kwoty wolnej od podatku z 3091 zł do 8002 zł - zakłada nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, którą złożył w Sejmie prezydent Andrzej Duda. Zmiany będą kosztować 15,5 mld zł, ale dzięki większej konsumpcji część tych pieniędzy wróci do budżetu - zakłada projekt. Ustawa wejdzie w życie od nowego roku. Dziś posłowie Sejm zajmą się prezydenckimi projektami ws. podniesienia kwoty wolnej od podatku i wieku emerytalnego.x„ Mam świadomość obietnic, które złożyłem. One nie są trudne do dopełnienia. Nie słuchajcie państwo tego, co opowiadają, że się nie da w Polsce obniżyć wieku emerytalnego, że nie da się podnieść kwoty wolnej od podatku, bo się budżet zawali. To bzdury” – powiedział wczoraj prezydent Andrzej Duda podczas swojego wystąpienia. „To są bzdury. Wystarczy zacząć naprawiać polską gospodarkę, a tak naprawdę pieniądze z tego systemu znajdą się natychmiast „ – dodał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdzie widzisz "że się daje" ponieść kwotę wolną od podatku od 1stycznia 2016 zgodnie z obietnicą pana niestety prezydenta?" x no właśnie o to chodzi że nikt poza takimi jak ty oszołomami nie oczekuje że obietnice wyborcze zostaną zrealizowane 2 miesiące po wyborach. robic zarzut z czegoś takiego to swiadczy tylko o twoim niedowładzie umysłowym. pis zmienia polskę na lepsze i poprawia los milionów polaków a nie okrada ich razem z kolesiami byle sobie napchać kieszenie. i to będzie robione przez cały czas rządów pisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ja widzę że się daje. skoro w 2021 roku ma być 8 tys to najlepszy dowód na to że się daje. u platformy przez 8 lat się "nie dało" ale pis jak widać potrafi.xxGdzie widzisz "że się daje" ponieść kwotę wolną od podatku od 1stycznia 2016 zgodnie z obietnicą pana niestety prezydenta?To może posłuż się konkretami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie o to chodzi że nikt poza takimi jak ty oszołomami nie oczekuje że obietnice wyborcze zostaną zrealizowane 2 miesiące po wyborach. xxJa nie oczekuję a jedynie bazuję na tym co powiedział pan niestety prezydent. I tylko tyle i tylko o tym mowa a nie o moich oczekiwaniach manipulatorku nieduży...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"niestety" prezydent dba o doborobyt polaków a nie jak komorowski-szabrownik rabuje co tylko da się wynieść z sokowirówką i ekspresem do kawy włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie o to chodzi że nikt poza takimi jak ty oszołomami nie oczekuje że obietnice wyborcze zostaną zrealizowane 2 miesiące po wyborach. robic zarzut z czegoś takiego to swiadczy tylko o twoim niedowładzie umysłowym.xxCzyli uważasz, że pan niestety prezydent, obiecując coś co jest nierealne ma "niedowład umysłowy"?Bo to on obiecywał a nie ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek emerytalny wraca od 2017, czyli + 6na + SBeckie emerytury + 500na cudze + Zablokowanie ustawionego przetargu na caraluchy + A to dopiero początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bazuj na tym co przed wyborami powiedział pan "niestety" premier donald tusk i jak tego dotrzymał przez 8 lat rządów generując gigantyczne długi dla napchania kieszeni koleżkom. rujnując budżet i doprowadzając do uruchomienia wobec polski procedury nadmiernego deficytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "niestety" prezydent dba o doborobyt polaków a nie jak komorowski-szabrownik rabuje co tylko da się wynieść z sokowirówką i ekspresem do kawy włącznie.xxCzyli wg ciebie dbanie o dobrobyt Polaków polega na ich okłamywaniu i obiecywaniu tego co niemożliwe?Ktoś ci wyniósł sokowirówkę i "myślisz", że to Komorowski?Spróbuj jednak udac się do lekarza z tą sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że niedowład umysłowy masz ty broniąc kanalii które przez 8 lat kradły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś bazuj na tym co przed wyborami powiedział pan "niestety" premier donald tusk xxNa czym będe bazował to moja wola...A mowa o panu niestety prezydencie Dudzie i i jego obietnicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś uważam że niedowład umysłowy masz ty broniąc kanalii które przez 8 lat kradły.xxNo to sprawdźmy.Kto i co ukradł.Konkretnie i z nazwiskami oraz linkami dla sprawdzenia wiarygodności twojej opowieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i obietnice pana Prezydanta są realizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie szeregowi posłowie Schetyna i Petru nie mogą zdzierżyć, że pisiory psują im całą narracje o psuciu demokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś i obietnice pana Prezydanta są realizowane.xxNo to skoro tak pokaż w jaki sposób zrealizowano obietnicę pana niestety prezydenta o wprowadzeniu wolnej sumy od podatku od 1 stycznia 2016.Konkrety poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kto i co ukradł." x np komorowski i jego współpracownicy szabrowali nawet sprzęty z wyposażenia obiektów prezydenckich takie jak wspomniany ekspers do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ konkrety to sam wklejałeś. nie widzę potrzeby tego powtarzać. kwota wolna wzrosnie do 8 tys w roku 2021.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Kto i co ukradł."xnp komorowski i jego współpracownicy szabrowali nawet sprzęty z wyposażenia obiektów prezydenckich takie jak wspomniany ekspers do kawy.xxxNo widzisz... I już wiadomo jakie masz informacje.Sprzet został wypożyczony legalnie z kancelarii prezydenta do biura byłego prezydenta Komorowskiego.Czyli jak widzisz, żadnej kradzieży nie było a ty jak zwykle wyszedłeś na idiotę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ależ konkrety to sam wklejałeś. nie widzę potrzeby tego powtarzać. kwota wolna wzrosnie do 8 tys w roku 2021.xxTak. Wkleiłem konkret czyli obietnice pana niestety prezydenta o wprowadzeniu kwoty wolnej od podatku od 1 stycznia 2016 i opowiadaniu pana prezydenta, że to bzdury mówią ludzie którzy twierdza, ze się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś i obietnice pana Prezydanta są realizowane.xxNo to skoro tak pokaż w jaki sposób zrealizowano obietnicę pana niestety prezydenta o wprowadzeniu wolnej sumy od podatku od 1 stycznia 2016.Konkrety poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisiory poszły na ostro z tą pożal się Boże opozycją. Dali najpierw chleb, a igrzyska dopiero się rozpoczną. Ludzie zobaczyli różnice i będą bronić obecnej władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gęsiarka" też została "legalnie wypożyczona" i sprzedana na aukcji? kogo ty chcesz oszukać fagasie? może kto głupi kto przez ostanie lata za granicą mieszał by ci uwierzył ale ja na przekręty PO patrzyłem przez 8 lat więc się nie nabiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "gęsiarka" też została "legalnie wypożyczona" i sprzedana na aukcji?xxNie. Gęsiarka została skradziona i śledztwo w tej sprawie się toczy. Podejrzanym jest jeden z pracowników kancelarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wkleiłem konkret czyli obietnice pana niestety prezydenta o wprowadzeniu kwoty wolnej od podatku od 1 stycznia 2016 " x a gdzie coś takiego wkleiłeś? kłamiesz po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komisja Wenecka jasno stwierdziła, że PO zaczeła łamać konstytucje wyborem 2 dodatkowych darmozjadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogo ty chcesz oszukać fagasie? może kto głupi kto przez ostanie lata za granicą mieszał by ci uwierzył ale ja na przekręty PO patrzyłem przez 8 lat więc się nie nabiorę.xxJak widze brakuje argumentów coraz bardziej...:D:DO jakich przekrętach mowa?Moze konkrety z nazwiskami i linkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×