Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

Rosja domaga się wycofania ze sprzedaży wymyślonej przez IPN gry "Kolejka" - dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa. Dystrybutorowi gry w Rosji zagrożono wycofaniem wszystkich produktów z rynku.xTamtejszy urząd konsumentów twierdzi, że otrzymuje skargi od obywateli. Chodzi o to, że w instrukcji gry krytycznie został opisany ustrój komunistyczny. Jest tam też informacja o tym, że Związek Radziecki pogwałcił ustrój innego kraju, którego obywatele musieli żyć w narzuconym im systemie - komunistycznym reżimie. Urząd domaga się zmian w treści gry.xxTypowo radziecka buta i bezczelność. Mam nadzieję, że oleją Rosjan ciepłym moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn o 12;49 piszesz że to Trybunał w czerwcu wydał wyrok , więc można sądzić że twierdzisz że Rzepa nie ponosi odpowiedzalności za to, jak by go nie było ,a TK składa sie z ludzi z imienia i nazwiska którzy wydali wyrok niezgodny z prawem złamali prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 2017 roku liczba emerytów uprawnionych do świadczenia może zwiększyć się nawet czterokrotnie, jeśli tylko obietnice wyborcze prezydenta Andrzeja Dudy (obniżenie wieku emerytalnego dla kobiet do 60 roku życia i dla mężczyzn do 65 roku życia) i premier Beaty Szydło (wprowadzenie kryterium stażu pracy 35/40) zostaną zrealizowane. Z szacunków, które przygotował Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na prośbę Rady Dialogu Społecznego, rocznie będzie to kosztowało 20 mld złotych.xxBędzie "fajnie" a może jeszcze "fajniej"...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn o 12;49 piszesz że to Trybunał w czerwcu wydał wyrok , więc można sądzić że twierdzisz że Rzepa nie ponosi odpowiedzalności za to, jak by go nie było ,a TK składa sie z ludzi z imienia i nazwiska którzy wydali wyrok niezgodny z prawem złamali prawoxxPrzecież sprostowałem. Masz kłopot z czytaniem?A TK wydaje wyrok jako całość.I nie wydano żadnego wyroku niezgodnego z prawem a więc nie złamali prawa.Skad ty bierzesz takie "fakty"???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłamiesz i kręcisz jak zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie co drugi Polak (46 proc.) źle ocenia rozwój sytuacji w kraju. Przeciwnego zdania było 36 proc. respondentów, a 18 proc. nie potrafiło wyrazić opinii w tej kwestii - wynika z marcowego sondażu Centrum Badania Opinii Społecznej (CBOS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D UWAGA! UWAGA! Festiwal oszołomstwa ciąg dalszy! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś kłamiesz i kręcisz jak zawszexx:DNo to poprosze o konkrety.Zacytuj moje JEDNO kłamstwo i uzasadnij taka ocenę, bazując na ogólnie dostępnych źródłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy niezadowoleni, Francuzi niezadowoleni, Portugalczycy także niezadowoleni. Wałęsa niezadowolony, Petru rozczarowany, Lis wściekły. Tak ma być i tak trzymać! Większość Polaków oprócz kolaborującej PO jet tym zachwycona. Wszyscy czekamy na zmiany umacniające gospodarkę naszego państwa i przywracające nam Polskość z jej wspaniałymi tradycjami i poszanowaniem nas Polskich Obywateli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trybunał Konstytucyjny za aktualnie panującego Czaplińskiego to zgromadzenie mędrców z epoki kamienia łupanego. Prezes zgromadzenia tej organizacji- jak mówią- to leśny dziadek o szalenie wielkiej wiedzy ale jeszcze większych zaległości ze szkoły podstawowej. Szkodnik zagrażający nie tylko demokracji i praworządności ale i Puszczy Białowieskiej. Jest to przypadek wyjątkowy. Dorównuje mu tylko były prezes TK - Tępypień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy czekamy na zmiany umacniające gospodarkę naszego państwa i przywracające nam Polskość z jej wspaniałymi tradycjami i poszanowaniem nas Polskich ObywatelixxŁamiąc Konstytucję RP tego się nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma ani JEDNEGO mojego kłamstwa?No to strasznie mi przykro. I zal że znowu zrobiłeś z siebie idiotę patentowanego...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łamie konstytucję... chyba w twoim omamie.Wygląda na to że najwyższą władzą w tym kraju jest jakiś rzepa, przez którego widzi mi się jest coś konstytucyjne albo nie! Niech posadzą tam kogoś z pisu, to wszystko będzie konstytucyjne. :D.Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia! Chyba przyznasz rację oszołomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można stwierdzić że Schatyn jest półgłówkiem i teraz mozemy sie zastanawiać czy jest bardziej mądry czy głupi bo zgodnie z orzeczeniem musimy coś przyjąć jedni stwierdzą że mądry inni że głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Łamie konstytucję... chyba w twoim omamie.xxCzyli w moim omamie a nie w rzeczywistości jest napisane w Konstytucji RP, że prezydent ma zaprzysiąc sędziów TK wybranych przez Sejm?I że Biuro Legislacji ma wydrukowac niezwłocznie wyrok TK?xx"Według konstytucji (art. 190 ust. 2) wyrok Trybunału musi ogłosić "niezwłocznie".xTen art. Konstytucji istniej tylko w moim omamie wg ciebie?Poczytaj Konstytucję...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę tego Rzepińskiego to wiem, że tacy ludzie to uparciuchy. Racji nie ma , ale jak to było ,u Pawlaka i Kargula JA TYLKO JA MAM RACJĘ. Prezydent i sejm powinni go wywalić i po sprawie. Zabrać wszelkie uprawnienia i przywileje. Parę lat odsiadki dobrze by mu zrobiło, za ośmieszanie Polski, Prezydenta, Sejmu, Senatu. Gość zadowolony i dąży do dalszej degradacji rządu i kraju. Pytam o honorze ty słyszał? Kasę ponad 20k złotych bierze i co. odpowiedzialności za kraj żadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę tego Rzepińskiego to wiem, że tacy ludzie to uparciuchy. Racji nie ma , ale jak to było ,u Pawlaka i Kargula JA TYLKO JA MAM RACJĘ. Prezydent i sejm powinni go wywalić i po sprawie.xxMa rację bo jego rację poparły wszystkie wazniejsze organizacje prawnicze w Polsce i Komisja Wenecka.Ani prezydent ani Sejm nie mogą go wywalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę lat odsiadki dobrze by mu zrobiło, za ośmieszanie Polski, Prezydenta, Sejmu, Senatu. Gość zadowolony i dąży do dalszej degradacji rządu i kraju. xxOsmieszają Polskę ci którzy łamią Konstytucję RP i nie uznają zaleceń Komisji Weneckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze że nie ogłasza.SPOŁECZEŃSTWO W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH WYBRAŁO PiS! i to oni stanowią prawo ,a PO i ich sprzedajne kumple to mogą tylko jęczeć,ujadać i latać na skarge gdzie się da.Targowiczanie bez honoru i godności !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś I bardzo dobrze że nie ogłasza.SPOŁECZEŃSTWO W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH WYBRAŁO PiS! i to oni stanowią prawo ,a PO i ich sprzedajne kumple to mogą tylko jęczeć,ujadać i latać na skarge gdzie się da.Targowiczanie bez honoru i godności !!!xxNie wiem czy dobrze ale wiem, ze łamią KOnstytucję RP.To wg ciebie dobrze?A społeczeństwo wybrało pis do rzadzenia a nie do łamania Konstytucji RP.A prawo stanowi Konstytucji a dopiero potem rządzący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komisja Wenecka to może sobie rozkazywać w Wenecji.Tu jest Polska i mogą nam skoczyć :D.Mam nadzieję ze kaczor wkrótce zrobi z wami sprzedawczyki i kapusie porządek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko idiota z dziada pradziada może uważac, że łamanie konstytucji to coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komisja Wenecka to może sobie rozkazywać w Wenecji.Tu jest Polska i mogą nam skoczyć smiech.gif .Mam nadzieję ze kaczor wkrótce zrobi z wami sprzedawczyki i kapusie porządek!xxKW nie rozkazuje tylko daje zalecenia a jest częścią organizacji do której należy Polska a więc Polska też powinna przyjąc owe zalecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedułg lemingów to może i tak jest,ale większość społeczeństwa uważa wręcz odwrotnie czemu dała wyraz w wyborach .Nie pozostało wam kundle tylko jęczeć i latać kablowac gdzie się da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz popisz sobie te swoje głupotki i durnoty, ja znikam na czas jakiś, czyli nikt mądry nie bedzie ci przeszkadzał... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wedułg lemingów to może i tak jest,ale większość społeczeństwa uważa wręcz odwrotnie czemu dała wyraz w wyborach .xxMoże dlatego, że ci wyborcy to matołki takie jak ty, nie mające o niczym pojęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty shmatyn jesteś zdradzieckim i sprzedajnym ZEREM! Cały czas to udowadniasz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn 15;16 a gdzie byli ci wszyscy "mędrcy "którzy teraz są takimi obrońcami konstytucji w czerwcu byli ślepi głusi niedouczeni ?wtedy milczeli to i teraz niech tak nie głosują i nie naciskają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×