Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

Gość gość
Matoł siedzi w szafie i obmyśla strategie ,jak sypnie wklejkogóównem to się niepozbieramy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Pocieszni jestescie. Zachowujecie sie jak szczeniaki ratlerka obszczekujace doroslego slonia.' raczej jak wyśmiewający czasami z przesadą ludzie starego wkurzającego postkomuno- żydowskiego dinozaura , który metodą ' na Michnika i Urbana ' wkleja te swoje wklejki z Głosu Cadyka , chwaląc się jaki to on jest 'mondry' podniecając się tym tym jak jakiś nawiedzony realny omamista .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu widze same sługusy kurdupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczyna sie zmiana tematu przez pieska UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy była już jakaś wypowiedz przywódcy opozycji Petru lub jego przybocznej Myszki Agresorki na temat pisowskiego rasizmu i niecheci do przyjmowania uchodzców czy peowcy tez sie wypowiadali na ten temat ,coś żadnego nie słysze a może mi umkneło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:41 oby zamilkli na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dzis ofiarami islamu padlo 280 mln ludzi, w samycm XX wieku tylko w Afryce zginelo 1 mln. Wyrzneli wszystkich Buddystow wzdluz szlaku jedwabnego,od Turcji po Afganistan ktory byl kiedys buddysjkim krajem. Podzielili i wymordowali !/3 Indii. Do dzis gnebia mniejszosci etnicznecz sasiadow nawet w tych swych pseudo islamskich demokracjach w Turcji ( Kurdowie, Ormianie) czy w Indoznezji ( East Timorczycy) To zly ustroj. Gorszy niz komunizm! I pomyslec ze ta ciemna masa byla kiedys bardziej zawansowana i inteligientna cywilizacja niz nasza europejska. Tylko dowod jaka dluga droge przeszla Europa i gdzie zatrzymal sie islam! Nie ruszyli sie z miejsca przez 800 lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
islamiści to pryszcz...po podpisaniu zniesienia Wiz hordy osmańskich turków zaleją Europe koniec kultury chrześcijańskiej... na Watykanie będzie meczet...dlaczego dajemy się manipulować oblanym Niemcom, pamiętanym co było kiedy byli w oparach faszystowskich teraz sa w oparach islam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
A ja i wielu, także działaczy opozycji, tak nie uważamy, że okrągły stół i przede wszystkim jego skutki, to było jedyne możliwe wyjście. Możliwe było czekać, aż komuniści zmiękną, pod naporem sytuacji gospodarczej. Można i należało potem ten układ okrągłego stołu, złamać, co byłoby naturalne, bo komunistów to się wsadza do więzienia, nie gada z nimi. Można było czekać do oporu, aż nastąpi fala strajków, podobnych jak w roku 80. Taka fala postawiłaby komunistów w fatalnej sytuacji. I jeszcze jedno. KŁAMSTWEM ZAŁOŻYCIELSKIM III RP jest twierdzenie o tym, że okrągły stół, zagwarantował bezkrwawe wyjście z PRL. To ja się pytam co z księżmi Suchowolcem, Niedzielakiem?? Co z tymi, których Kiszczak zabił wcześniej?? Oni są także TWOIMI OFIARAMI, BO OPOWIADASZ SIĘ ZA PAKTEM Z KOMUNISTAMI, wręcz go wychwalasz. Kto z mordercami przestaje, jakże ochoczo i bezrefleksyjnie, ten bierze na siebie część winy. I dlatego zdychasz razem ze swoim ohydnym mentalnie, intelektualnie i moralnie, razem z Michnikiem. Dlatego że gardzicie ludźmi i prawdą. Prawda was dopadła, bo młode pokolenie dosłownie rzyga tym waszym okrągłym stołem i lewicowym liberalizmem. Jesteście już na śmietniku historii. Zgnijcie tam, potem posypie się was wapnem, żeby epidemii znowu nie było. Kaczyński od początku skupiał (nie on jeden) wokół siebie zwolenników powyższych rozwiązań, szczególnie tych, którzy chcieli zerwać pakt i wbić komunie nóż w plecy. Ale nic mnie tak nie cieszy, jak autentyczna i bezsilna złość, takich kodziarzy, jak ty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
Oczywiście, ze sobie skakali ale nikt z nich nie popierał niszczenia ustroju państwa x :D może ty się jednak douczysz, albo zaczniesz dobierać argumenty sensownie :D Piłsudski zniszczył ustrój państwa zamachem majowym. Jednak nikt na niego do Berlina nie donosił, chociaż zemsta Sikorskiego była bardzo nie na miejscu, ale zrobił ją w ramach polskich spraw. U siebie to ja jestem w Polsce. Bruksela de facto Berlin, bo Berlin jest naczelnym dysponentem tego co na wschód od niego, jest obcą stolicą, przynajmniej dla Polaków. Może dla folksdojczów a la Tusk, już nie. Podnoszenie wewnętrznych sporów w Strasburgu i Brukseli to jest DONOSICIELSTWO NA WŁASNY KRAJ. To nie są jakieś tam incydentalne sprawy, tylko przyjęta metoda, by donosić, bo to się powtarza i jest określane przez Schetynę i wielu innych, jako metoda walki politycznej. To są DONOSICIELE a ty jesteś ich miłośnikiem. Miłośnikiem delatorów, pod pozorem obrony, rzekomo zagrożonej demokracji. Może ty jesteś bardziej Europejczykiem (unijnym europejczykiem), ale ja jestem najpierw Polakiem, potem Europejczykiem. Dlatego stolicę mam w Warszawie, nawet jak rządziła sprzedajna banda Tuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
Aha i jeszcze o tej wojnie domowej w 89/90 roku. Nie byłoby żadnej wojny, bo broniłaby się co najwyżej tylko bezpieka i jednostki nadwiślańskie, czy inne kabewu. Bez jaj. Nawet na Węgrzech, czy w Czechosłowacji, po prostu obalono komunę, bez istotnych strat. Straty zadali sowieci. W 89 nie byłoby żadnej interwencji. Dobrze o tym wiesz. Każdy twój argument został w obalony. Jak zwykle z resztą. Ale tobie nie o argumenty chodzi, ale o dogmatykę michnikową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. KŁAMSTWEM ZAŁOŻYCIELSKIM III RP jest twierdzenie o tym, że okrągły stół, zagwarantował bezkrwawe wyjście z PRL. To ja się pytam co z księżmi Suchowolcem, Niedzielakiem?? Co z tymi, których Kiszczak zabił wcześniej?? Oni są także TWOIMI OFIARAMI, BO OPOWIADASZ SIĘ ZA PAKTEM Z KOMUNISTAMI, wręcz go wychwalasz. Kto z mordercami przestaje, jakże ochoczo i bezrefleksyjnie, ten bierze na siebie część winy. xxCzy oni zginęli podczas zmiany ustroju i władzy? W walkach?Przypomnę ci, że w okrągłym stole brał udział rownież Kaczyński.On tez z mordercami przystaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda was dopadła, bo młode pokolenie dosłownie rzyga tym waszym okrągłym stołem i lewicowym liberalizmem. xxGłupcy rzygaja, mądrzy chwala.I "my" nie mamy zadnego lewicowego liberalizmu.Ale ten zwykły. Po prostu liberalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczyński od początku skupiał (nie on jeden) wokół siebie zwolenników powyższych rozwiązań, szczególnie tych, którzy chcieli zerwać pakt i wbić komunie nóż w plecy. xxCzyli od początku był za ale również przeciw...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiech.gif może ty się jednak douczysz, albo zaczniesz dobierać argumenty sensownie smiech.gifPiłsudski zniszczył ustrój państwa zamachem majowym. xxCzyli z demokracji zrobił... Demokrację...Ogólnie rzecz biorąc oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U siebie to ja jestem w Polsce. Bruksela de facto Berlin, bo Berlin jest naczelnym dysponentem tego co na wschód od niego, jest obcą stolicą, przynajmniej dla Polaków. Może dla folksdojczów a la Tusk, już nie.xxI tym się różnimy. Bo ja jestem u siebie w Polsce ale również u siebie w Europie.Wiem, wiem, że dla takich jak ty najlepiej by było gdyby zamknąc granice, wydzielić Polskę z Europy i nie nasiąkac tym "zgniłym" zachodem.Jeszcze pamiętam twoich poprzedników którzy te idee prawie wprowadzili w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie idioto był od początku za taktycznym dogadaniem się żeby w odpowiednim momencie ten układ zerwać robiąc między innymi dekomunizację ale rację ma ktoś wyżej że nic tak nie cieszy jak złość takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszenie wewnętrznych sporów w Strasburgu i Brukseli to jest DONOSICIELSTWO NA WŁASNY KRAJ. xx"Zapomniałeś" o tym napisac jak Jarosłąw K. donosił na Polskę w sprawie np Smoleńska...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są DONOSICIELE a ty jesteś ich miłośnikiem. xxNie jestem miłośnikiem Jarosława K. Coś ci się pomyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ty jesteś bardziej Europejczykiem (unijnym europejczykiem), ale ja jestem najpierw Polakiem, potem Europejczykiem. Dlatego stolicę mam w Warszawie, nawet jak rządziła sprzedajna banda Tuska.xxJak widac raczje po tym co napisałeś, nie jesteś Europejczykiem bo jesteś za Polską zaściankową, na krańcach Europy, nie czerpiącej z niej dobrych wzorców, za to bijąca pokłony przez Watykanem i czarną mafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx84delta dziś Aha i jeszcze o tej wojnie domowej w 89/90 roku. Nie byłoby żadnej wojny, bo broniłaby się co najwyżej tylko bezpieka i jednostki nadwiślańskie, czy inne kabewu. xxZapomniałeś o partyjniakach, różnego rodzaju TW i innej tego typu hołocie.Zapomniałeś też, że oni byli uzbrojeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały ten z****** blok socjalistyczny to był już jeden wielki bankrut ,cała komuna padała jak muchy w innych państwach została rozliczona a u nas potrzebny był wałesa i okrągły stół żeby komuchy miały miękkie lądowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez jaj. Nawet na Węgrzech, czy w Czechosłowacji, po prostu obalono komunę, bez istotnych strat. Straty zadali sowieci. xxBo tam za komuna nie stał kk tak jak w Polsce.Bo 'zapomniałeś" też o głęboko umaczanych w układach z komuchami, czarnej hołocie.Dzieki której lustracja się nie udała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy twój argument został w obalony. Jak zwykle z resztą. Ale tobie nie o argumenty chodzi, ale o dogmatykę michnikową.xxŻaden mój argument nie został obalony bo do tego potrzeba faktów a nie opowiadania o własnym oszołomstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś cały ten z****** blok socjalistyczny to był już jeden wielki bankrut ,cała komuna padała jak muchy w innych państwach została rozliczona a u nas potrzebny był wałesa i okrągły stół żeby komuchy miały miękkie lądowaniexxCiekawe kto ci takich rzeczy naopowiadał bo na bank nie przeżyłeś tego.O rozliczaniu napisałem w poprzednim poscie.I zapominasz o najwazniejszym.Oczywiście że RWPG to był bankrut ale uzbrojony w broń atomowa a takich którzy mogli stwierdzić, że skoro ja umieram to niech umiera cały swiat było bardzo wielu, szczególnie w ZSRR.Ale w Polsce i innych krajach bloku komunistycznego też.To oszołomy dokłądnie takie same jak te prawicowe teraz u nas.Niczym oprócz barw sie nie różnia.Też w obronie własnych oszołomstw najchętniej by wydzielili Polskę ze świata i podporządkowali tylko i wyłącznie Watykanowi...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarna hołota umaczana w układy z komuchami najbardziej aktywna była za Wałesy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś czarna hołota umaczana w układy z komuchami najbardziej aktywna była za WałesyxxTeż. I w dalszym ciągu jest aktywna.Za komuny też była aktywna... Z tej grupy prawdopodobnie było najwięcej donosicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zawsze przeinaczasz fakty i kłamiesz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×