Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

Gość gość
do Shatyn 22;30 Ronald Reagan powiedział że za aborcją głosują ci którzy zdążyli się już urodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza kultura, nasza cywilizacja spotyka się z dzikimi hordami i nie potrafi sobie dac z nimi rady. Nie można walczyć ich sposobami bo to oznaczałoby powrót do średniowiecza czyli cofnięcie się cywilizacyjne. x :D przecież tego durnia trzeba wysłać do Brukseli, czy Paryża, Hamburga i niech mu upiertolą łeb maczetą. On już jest skończony. Jest tak głupi, że nie wie co mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn 22;34 Smoleńsk podobno wstrzymany bo nowa komisja dokopała sie do dowodow które potwierdzają pewne zdarzenia i przez to rezyser chce podobno zmienic i dograc pare scenxxJak oni mogli się dokopac czegos nowego skoro się na tym nie znają?Przecież to nawet nie amatorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś do Shatyn 22;30 Ronald Reagan powiedział że za aborcją głosują ci którzy zdążyli się już urodzić xxTrudno, żeby głosował ktoś inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo i Sprawiedliwość (wraz z Polska Razem i Solidarną Polską) może liczyć na 29 proc. poparcia (w porównaniu do badania przeprowadzonego 26 lutego to spadek o 3 pkt proc.). Na drugim miejscu, również ze spadkiem poparcia i wynikiem 18 proc., plasuje się Nowoczesna. W poprzednim badaniu partia Ryszarda Petru mogła liczyć na 22 proc. poparcia. Trzecie miejsce dla Platformy Obywatelskiej - 17 proc. poparcia (tyle samo co miesiąc temu). Na 10 proc. poparcia może liczyć Kukiz’15 (wzrost poparcia o 2 pkt proc.). xxCzyli pis 28 a .Nowoczesna i PO 35...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Kwestia uchodźców jest niejednoznaczna. z jednej strony jak nie wywiażemy się ze zobowiazań co do ich przyjęcia to trudno spodziewać się że i my coś "ugramy" w unijnych gierkach dla siebie. Tak jak mi się nie podoba to co zrobiła makrela tak też przy okazji nie uważam że to dobre jeśłi wypniemy sie tyłkiem na Unię w tym temacie. Jednakowoż burmistrz ma rację mówiąc że nalezy usprawnić procedury "rozpoznawania" uchodźców , ich weryfikacji itd. Na pewno trzeba zmienić prawo dot. -przeciwdziałania terroryzmowi ale PISowi nie wierzę w tym zakresie wcale. Co do aborcji: jestem przeciwny aborcji na zyczenie i to co będzie się działo a więc to jak zareaguje PIS na inicjatywę ustawodawczą jakiejś grupy obywateli to będzie dla PIS test.. bo twierdził że obywateli będzie słuchał ( jakoś nie posłuchał w przypadku prośby o referendum ostatnio ) i będzie to test ich wiarygodności dla KK. Możliwe że jak PIS udooopi tą inicjatywę to KK się na nich obrazi i wreszcie stanie po stronie demokracji bo póki co możliwe iż" stoi tam gdzie stało zomo", że sparafrazuję klasyka ( wyjątek ksiądz Sowa czy Pieronek co "poparł" Wałęse ). skrajne zaostrzenie przepisów aborcyjnych to nic dobrego albowiem są matki które mogą stracić życie w wyniku ciązy albo dzieci bez mózgu które i tak nie przeżyją narodzin. Skrajność prawa w tym zakresie to takie samo barbarzyństwo jak aborcja na życzenie bo ktoś się nie zabezpieczył podczas seksu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno trzeba zmienić prawo dot. -przeciwdziałania terroryzmowi ale PISowi nie wierzę w tym zakresie wcale. xxDokładnie.Wg mnie będa próbowac wykorzystac tę ustawe do "pacyfikacji" społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
A już kiedyś pisałem, że powinno się wydzierżawić teren w Afryce, zbudowac miasto namiotowe i tam ich trzymać. UE by to finansowała. o a z jakiej paki niby ja mam ich finansowac? niech ich stany finansuja,ktore ich kraje wydrenowaly jak cytryne ,pozbawily przywodzcow co ich za mordy trzymali i porzadek wprowadzali taki jaki niestety z ich mentalnoscia trzeba o w ktorym normalnym kraju jest do pomyslenia,zeby ktos bez pozwolenia wdzieral sie przez granice,powinni robic to co w Meksyku-strzelac by zabic,paru by odsatrzelili to reszta by 100 razy pomyslala czy sie wdzierac na sile,a PL to w ogole nie powinna tej holoty przyjmowac won do siebie,do tego jeszcze tych Ukraincow wypieprzyc z PL,co ich ci debile z PO posprowadzali tutaj,przy dwucyfrowym bezrobociu :o przynajmniej stolica to jest przez ta swolocz wrecz oblezona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety. Ze strony otulonej, myrevina czy też bandy orange merytorycznych postów nie można się spodziewac. >> shatyn, ja pisałem wtedy tylko o orange, a myrewina już podsumowałem kiedyś, otulona ma argumenty , jedne lepsze , jedne gorsze jak każdy z nas, ja nie mogę powiedzieć że ona nigdy nic merytorycznie nie napisała ale nie gadzam się że Suworow to alfa i omega która posiada dokumenty na Wałęse świadczące iż współpracował ze słuzbami PRL po 90-tym roku czy w latach 80-tych, bo pan suworow dzieli się pewną wiedzą ogólną z nami która możemy owszem szanować ale to o niczym nie przesądza. tylko jak ktoś nienawidzi Wałęsy i III RP ( która go wykarmiła ) może wierzyć w to że bez dowodów można Wałęse uznać za zdrajcę . ps. To wasz cyrk i wasze małpy :classic_cool: jeśli chcecie miedzy soba "walczyć" tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do aborcji: jestem przeciwny aborcji na zyczenie i to co będzie się działo a więc to jak zareaguje PIS na inicjatywę ustawodawczą jakiejś grupy obywateli to będzie dla PIS test..xxI chyba się tego boją.Ale kk nigdy nie stanie po stronie demokracji i jeszcze długo bedzie przeciwko aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakiej paki niby ja mam ich finansowac? niech ich stany finansuja,ktore ich kraje wydrenowaly jak cytryne ,pozbawily przywodzcow co ich za mordy trzymali i porzadek wprowadzali taki jaki niestety z ich mentalnoscia trzebaxxMasz rację ale USA najwyżej pomogą trochę, zostawiając nam ten burdel.A my, jako ludzie cywilizowani, będziemy pomagac uchodźcom.Bo wielu ta pomoc jest potrzebna ale również wielu nie powinno jej otrzymać a w zamian powinni dostać solidnego kopa w doopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn, ja pisałem wtedy tylko o orange, a myrewina już podsumowałem kiedyś, otulona ma argumenty , jedne lepsze , jedne gorsze jak każdy z nas, ja nie mogę powiedzieć że ona nigdy nic merytorycznie nie napisała ale nie gadzam się że Suworow to alfa i omega xxMam podobne zdanie i uważam, że powoływanie się na tego faceta nie ma sensu.Co do postów merytorycznych. Zdarzają się otulonej ale niestety rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że tak. USA wypięło się tyłkiem na UE a samo najwięcej namieszało w kwestii uchodźców bo to ich wojenki doprowadzioły do tego. USA nas olało ale po Obamie nie spodziewałem się niczego dobrego nigdy, "Yes we can" mówił Obama a ja powiem tak : " Tak możemy was olać Europo" :classic_cool: Niespecjalnie się garnę do tego by masowo przyjmować tutaj "jak leci" ludzi tak odmiennych kulturowo ale wiem że to dla nas dobrze nie wyjdzie jeśli tego nie zrobimy ( w sensie naszych rozgrywek unijnych ). PIS reprezentuje skrajność w tym temacie a PO skrajność w druga stronę. jak zwykle brakuje mi wypośrodkowanego stanowiska. Partii Centrum nie mamy. Skandalem jest że dzielnice islamskie były "hodowane" w Brukseli istracono nad nimi kontrolę. Nasza słabość to poprawność polityczna czego bestialskie hordy muzułmanów nie mają i nie mają skrupułów. Ale z drugiej strony jak dopuścimy tortury to jest to broń obusieczna, kogoś mogą błędnie określić jako terrorystę i męczyc niewinnego człowieka a prawo mu w tym nie pomoże . Trzeba być bardzo ostrożnym w takich kwestiach. Ale też wreszcie się dobrać do tyłka tym co nam zagrażają bo to niepojete by grupa oszołomów mogła terroryzowac świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wasz cyrk i wasze małpy cool.gif jeśli chcecie miedzy soba "walczyć" tu na forum.xxZaatakowany odpowiadam. I tyle.Otulona jest agresywna w tym co pisze i często gęsto próbuje obrażac rozmówcę, chociaz, jak już napisałem, i jej zdarzają się posty normalne, rzeczowe, merytoryczne i nie głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem przyjmij do wiadomosci ze te wszystkie sojusze to mozna bedzie,przy zmianie wladzy o kant d**y rozbic,a gadanie o przyjazniach w eu i przyjaciolach amerykanach to takie opowiesci dziwnej tresci ,ze az szkoda te bzdety komentowac >> Ja tym wiem. Niczego odkrywczego nie napisałas :classic_cool: Ale w bieżącej polityce wypięcie się tyłkiem na Unie to bezsens bo PIS twierdził iż powstaniemy z kolan = więcej ugramy bo będziemy twardzi bardziej niż PO. Przyjmij to do wiadomościn :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza słabość to poprawność polityczna czego bestialskie hordy muzułmanów nie mają i nie mają skrupułów. xxDrugą nasza słabościa, biorąc sprawę generalnie jest... Cywilizacja... Oni tego nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Shmatyn twierdzi że jego inteligencji nic nie pokona i ukrył się bo musi przeczekać gorący temat zamachów w brukseli jak się wyciszy ten temat wtedy zabłyśnie i bedziemy mogli dalej go podziwiaćsmiech.gif x mistrzostwo swiata jak po tym tekscie szmata wysrala nagle kope wklejek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony jak dopuścimy tortury to jest to broń obusieczna, kogoś mogą błędnie określić jako terrorystę i męczyc niewinnego człowieka a prawo mu w tym nie pomoże . Trzeba być bardzo ostrożnym w takich kwestiach. xxWłasnie o tym napisałem wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w bieżącej polityce wypięcie się tyłkiem na Unie to bezsens bo PIS twierdził iż powstaniemy z kolan = więcej ugramy bo będziemy twardzi bardziej niż PO. Przyjmij to do wiadomościn xx:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde co tu zrobic z tymi tubylcami ?? naprawde trzeba bedzie do nich niedlugo zaczac strzelac?? jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skandalem jest że dzielnice islamskie były "hodowane" w Brukseli istracono nad nimi kontrolę. xxDokładnie. I za to powinno się zabrać.Rozbijac jednośc islamistów oraz ograniczyć przywileje wynikające (wg nich) z religii która uprawiają.Oraz stosowac prawo obowiązujące. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaz musztardowy dziś Dziekuje na uwagę, miłego napie/rdalania się na forumxxProsze bardzo ale chyba nie skorzystam z życzenia...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale jakieś goowno internetowe nie będzie mi układało planu dnia. :classic_cool: tym bardziej że nie każdy pracuje od rana. Rozumiem że ty pracujesz poprzez nabijanie postów tutaj i płaci c***islam :-P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gaz musztardowy dziś Dziekuje na uwagę, miłego napie/rdalania się na forum x x Prosze bardzo ale chyba nie skorzystam z życzenia.. x TYP OD 10 LAT USKUTECZNIA DZIHAD NA FORUM I NAGLE NIE SKORZYSTA CHYBA NIE CZUJE BLUSA DZIADZIUNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty pracujesz na noce jak na k***isko przystalo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaz musztardowy dziś przepraszam ale jakieś goowno internetowe nie będzie mi układało planu dnia. cool.gif tym bardziej że nie każdy pracuje od rana. Rozumiem że ty pracujesz poprzez nabijanie postów tutaj i płaci c***islam xx:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmatan sie cieszy bo ma sojusznika w koncu :D nie musi sie wylogowywac zeby na orange peany pisac na swoj temat :) bhawo bhawo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
ciągle ta sama śpiewka ... jak ktoś przeciw PIs to lewak. :classic_cool: to sprawdź idioto co oznacza to słowo a oznacza skrajna lewice , potem jest już ściana. Dzieci które nauczyły się paru słów i używają je w kazdej sytuacji której nie rozumieją jak chociazby moje wypowiedzi tu na forum . Urocze. Urocze jaka banda kretynów wybrała nam PIS. I straszne zarazem. Dla odmiany spróbuj nauczyć się formułowania zdań opartych na tym co myslisz ( wiem że to będzie problem bo nie myślisz ) i spróbuj napisac co innego niż setki beblo, blablo-hejterów w internecie, bohaterów zza kompa którzy opluwają Wałęse itd. , pierdzących w krzesło przed kompem i udajacych maczo . Ja się lewactwem brzydzę podobnie jak prawctwem w wydaniu PISowo Marko Jurkowym czy innym wielebnym żalkiem i gowinem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Polski rząd zwrócił się do zachodnich agencji Public Relations o poradę, jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" - napisał wpływowy brytyjski dziennik "Financial Times".x"Nie mają pojęcia o budowaniu wizerunku"xZdaniem dziennikarzy PiS próbuje w ten sposób "ratować reputację po oskarżeniach o łamanie konstytucji, podważanie demokracji i odstraszanie zagranicznych inwestorów". "Polska, kojarzona do tej pory z wielkim sukcesem, serią dyplomatycznych wpadek nowego rządu wzbudziła konsternację całej Europy" - ocenia "FT".xWarszawa miała wykorzystać pośredników, w tym międzynarodowe znajomości dyrektorów spółek skarbu państwa, żeby nieformalnie skontaktować się z londyńskimi firmami PR, które specjalizują się w globalnych kryzysach komunikacyjnych. Jak powiedzieli anonimowi rozmówcy gazety, rząd PiS miał w ciągu ostatnich kilku miesięcy kilkukrotnie starać się o taką pomocą, bo "niektórzy politycy są zaniepokojeni, że PiS przegrywa wojnę komunikacyjną".x- Nie mają pojęcia o budowaniu wizerunku, nie wiedzą, jak to działa. Nie mają żadnych doświadczeń - mówi jeden z rozmówców "FT".xxCzyli zagotowało się w doopskach pisiorskich. Czują, że z nimi nie najlepiej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×